Laďušovo Ladná

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od mayo456 »

ja nejazdím cez zimu a po zime to ide furt tak ja to išlo aj pred zimou :D
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
MacGyver
Příspěvky: 1541
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily
Kontaktovat uživatele:

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od MacGyver »

Já nejezdim vůbec a vůbec to nejezdí.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Jelen »

To jde ruku v ruce ne? :-D
Uživatelský avatar
MacGyver
Příspěvky: 1541
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily
Kontaktovat uživatele:

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od MacGyver »

No asi jo, jede to, jen když jedu.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Laďuša »

Tak, vrátim se k tématu .
Nabil jsem baterku a pohoda normálka, chvilku to chytit nechtělo a pak to chytlo. U tutoho auta běžný co ho mam, jakmile chvilku dýl stojí, tak se pak nechá přemlouvat. Ta baterka byla holt totálně vyšťavená.
Takže to by bylo tuto. A co dál?
No dál to pořád nedobíjelo! Boha jak to? Předtim to bylo nepravidelný, chvilku jo, chvilku ne, i závislost na otáčkach se tam nechala občas vysledovat. Ale po výměně uhlíků mrtvo, kontrolka svítila pořád. No tak jsem byl naštvanej a cosi zjišťoval, Pípák mi při návštěvě Plzně vnuknul jeden problém, kterej jsem musel proměřit - ano, rotor s nekonečným odporem. Hezký, musel jsem si aspoň udělat určitou teorii o tom, proč se to předtim chovalo tak a teď tak. Samozřejmě jsem byl nadšen a synchronní stroj šel opět z auta ven. Nu v zásobach byl eště jeden, u kterýho jsem kdysi diagnostikoval špatnej usměrňovač (už ani nevim proč a jak, takže čert ví, jak to s tim je), tak jsem se rozhod ze dvou strojů sestavit jeden. I stalo se.
Altík šel do auta (zlepšuju se v tom, ty časy se krátí :lol: ), zapojil jsem to a že to otestuju. Nu jak jinak, baterka mrtvá, pár líných otáček a hotovo. Mam obavu, že už má fakt dost :mrgreen: Takže nabíječka a pokus - auto se chvilku opět nechává přemlouvat (pracuju průběžně, takže tuten článek je v podstatě shrnutí celýho měsíce od mýho minulýho příspěvku :P ), chytá a -chvilka napětí - DOBÍJÍ! Potvrzuje mi to i měření na baterii, reakce na otáčky i světla se dostavuje a rozptyl napětí zhruba od 12,9 do 13,5 voltu shledávam jako uspokojující. S pocitem dobře vykonaný práce zabouchávam kapotu a dá-li baterie a počasí, chystam výlet na chalupu a ňáký to rejpání v autě, docela už mi to chybí a sraz ve mě zase probudil určitou chuť do toho. Škoda tý školy, když čas nemam, chuť by byla a obráceně :lol:

Co dodat závěrem? Nu snad jen poučení pro jezdicí moralisty: Všechny závady, co kdy moje auto postihly, se staly za jízdy! :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Laďuša »

Hm, nebyly tu eště ňáký další příspěvky? Úplně vidim tu debatu po tej mej provokaci :scratch:

No nicméně, v neděli to už bude 6 let, co jsem vůz zakoupil. No a někdy mezi pondělkem a dneškem mi ňákej zmrd ulomil zrcátko. Bodejť by mu hnáty zčernaly a za ukrutných bolestí od těla upadly! Že se mi každou chvíli ztrácí krytka na kouli, i když je to blbý víčko od šlehačky ve spreji, to už jsem si snad i zvyk, i když je to smutný, ale tuto mi teda pořádně hnulo žločí. Suky.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Vašátor »

Čoveče já ty lidi nechápu ... když jsem měl ještě Ladátora, během měsíce mi někdo ukopl zrcátko hned 2x ... šmejdi. Máš se na co těšit :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od dvk »

Krytka od tažného :shock: No bodejť ne, když je to takový cenný artikl ...
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od MartasBrno »

Dělaj to nevychovaný nebo blý děcka. Je potřeba je odchytit a vychovat. Jenže v tu dobu je normální smrtelník v práci nebo ve škole.
Jednou se mně podařilo takovým dvěma vykuleným pakátlům vysvětlit, že to auto není trabant, že je plechový a že je z Ruska. Tak a teď se děj vůle Boží, jestli jim to pomohlo k lásce nebo nenávisti :mrgreen: No ve vší slušnosti samozřejmě, je potřeba vychovávat nejmladší od začátku, když už i jejich rodiče o tomhle ví celkem kulový.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Marťas »

MartasBrno píše:Dělaj to nevychovaný nebo blý děcka. Je potřeba je odchytit a vychovat.
Jo, škoda každý facky, která padne vedle. (platí pro nevychované děti i "dospělé")
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Cory »

Ja som minule vychovával mladych parchantov, čo k nám vyzváňali cez domový telefón :mrgreen: Zážitok to bol :lol:
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Hurikán »

To hej. Ale pre koho?? :lol: :mrgreen:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Cory »

Pre mna určite :mrgreen:
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od mayo456 »

co s nim urobil? :D
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Laďušovo Ladná

Příspěvek od Hurikán »

Myslím, že úplně stačilo, když ujo Cory vyšel ven. Jak ho spratek uviděl, neměl daleko od toho, znečistit si textil. :lol: :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“