Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

co si neudelas sam ........ jeste jsem auto v servisu nemel 8)
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No taky pěkný..

A když už jste u těch neobvyklých příhod, mam taky dneska jednu veselou...
Jedu takhle šalinou a na křižovatce (u nádraží v Plzni, pro znalé) najednou zvonek a prudký brzdy, takový ty, jak lidi objímají madla a posouvají se směrem dopředu. Kouknu ven a tam těsně před tramvají stála škodovka, co to pod nás málem narvala. Za oknem ovšem měla hrdej nápis kamikaze, takže mise byla neúspěšná... :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Maysner píše:co si neudelas sam ........ jeste jsem auto v servisu nemel 8)
To je pravda, pokud je člověk zručný "kutil" ...
Jsem měl ladu u plynařů protože mi utíkal plyn z reduktoru a špatně ukazuje plynovej palivoměr.Ukazoval pořád prázdnou nádrž.Únik plynu opravili ale palivoměr zas ukazuje pořád plnou.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Re: NEUVERITELNE AUTO

Příspěvek od gogo »

ger007 píše: malo chybu nefunkcny ventilator chladica!
malo chybu - uz nema, odstranili, v tej mazde su borci :lol:
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

plavec píše:špatně ukazuje plynovej palivoměr.Ukazoval pořád prázdnou nádrž.Únik plynu opravili ale palivoměr zas ukazuje pořád plnou.
daj do mazdy, odstrania ukazovatel, tipujem. PS: kde v TN su ti sikovni japonci? :mrgreen:

geroj, ako si poriesil toho "znameho" :axe: ?
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

super servis, uz nikdy tam moje auto nevojde aj keby to mam opravovat tyzden tak to nedam im, uz nikdy skusenost super doporucujem, takto vymeny su najlepsie, svieti check engine vyber ziarovku asi tento styl

v trencine na vypadovke smer na NM tam je aj peugeot aj skoda aj mitsubichi aj hnojdaj,

ododnes opravujem vrtule za 50e vam to opravim uuplne super a este sa to aj oplati vsetkym

este som ho nepriesil bo som v brne a nemam kredit na mobile, to je jeho jedina zachrana , ale v stvrtok po skole sadanem do auta (dufam ze bude chladno :-Dinac pojdem do rana) a zaparkujem im auto asi do vykladu z graze pozicam 68kluc a asi im nieco vysvetlim, tatko mu mal este neska volat tak neviem
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

ger007 píše: trencine na vypadovke smer na NM tam je aj peugeot aj skoda aj mitsubichi aj hnojdaj,
...batko moj, si mal hned povedat ze to na tej polskej ulici :mrgreen:

obcas tam beriem drevo a piliny a aj to je povacsine cervive. no nasere to, verim. keby mne, tak osobne sa "povypravam" s majitelom, zeby som mal potom bezplatny servis par rokov, samozrejme nenechat pritom auto bez dozoru. to bola hruba chyba, clovek sa uci stale. minimalne ten cloviecik, co sa pod to podpisal by skoncil, ale ked sa to prevezme a odide s tym akoze OK, potom je to dost o hovne to riesit...
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

neake dohadovacka tam bude urcite, urcite pouzijem aj slova tazkeho kalibru,

uvidime, dufam vsak ze sa k tomu dielu dostanem. posledny raz co som tam bol, a dalsia rada do zivota aj keby mi v servise v ramci zaruky budu muset menit jeden srobik budem tomu smradovi dychat na krk pri tom !
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

GERY: Pevné nervy při tom dohadování se!
ger007 píše: budem tomu smradovi dychat na krk pri tom !
Stál bych za nim s pohrabáčem a "Koukej dělat pořádně! " Takhle to funguje v jednom servise v Mladý Vožici, když člověk odjede tak si tam lehnou na kanape a obhajujou to tím, že nepřišly ještě díly, proto nedělají. :evil:
gogo píše:daj do mazdy, odstrania ukazovatel, tipujem.
Že bych to risknul? :lol: :lol: Ona to ani nemusí být tahle mazda, ale takých servisů je i v ČR myslím dost.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
utia
Příspěvky: 405
Registrován: úte pro 13, 2005 14:57
Bydliště: Praha

Příspěvek od utia »

plavec píše:Jsem měl ladu u plynařů protože mi utíkal plyn z reduktoru a špatně ukazuje plynovej palivoměr.
Je to mozne? Trochu me pri tom zamrazilo, vzdyt reduktor je v motorovem prostoru...??? Nemuze to bouchnout? Jinak-jak jsi to poznal, podle cmuchu? :roll:

PS: ja ukazatele palivomeru mam primo na nadrzi ktera je pod podlazkou kufru misto kola-takze se orientuju vyhradne podle poctu ujetych km, vim ze na jednu nadrz ujedu cca 380km takze po 350 se uz ohlizim kde natankovat :idea:
Dva dny nato seděl Pú na své větvi,
pohupoval nohama sem a tam,
vedle něj, stály čtyři hrníčky medu...
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

mno v mazde si to preverili, zistili ze spravili chybu volali mi omluvali sa mi, vraj si mam napisat kedy chcem prist, ze je im to jedno hlavne nech pridem ze robota zadarmo a setko v pohode, ale aj tak po tychto skusenostiach mam z nich divne pocity, mno uvidime, poucnie pre vsetkych vzdy chcite videt co vam na aute spravili v servise VZDY !
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

ger007 píše: ale aj tak po tychto skusenostiach mam z nich divne pocity,
No je to fakt, jakmile se člověk jednou "spálí" tak už se jim nedá věřit.
utia píše:plavec napsal:
Jsem měl ladu u plynařů protože mi utíkal plyn z reduktoru a špatně ukazuje plynovej palivoměr.


Je to mozne? Trochu me pri tom zamrazilo, vzdyt reduktor je v motorovem prostoru...??? Nemuze to bouchnout? Jinak-jak jsi to poznal, podle cmuchu?
Možné to je.Byl problém v koleni kterým proudí voda, nejdřív pod něj dali jakýsi kroužek, ale to vydrželo tak týden, potom málem koleno upadlo. Nojo polskej Elpigaz, já si říkal že na tom něco bude... Doteď žádný problémy, ale až teď to koleno a ten palivoměr.
Poznal jsem to podle čuchu, při topení to bylo dost cítit, a spotřeba šla nahoru. Zajel jsem ke známýmu co má "čmuchadlo" a to se rozeřvalo právě u reduktoru.Nejdřív se k tý opravě neměli ale pak jsem musel pohrozit, že když mi utíká plyn, tak jim to tam postavím ať si to ráno vezmou a něco s tím udělají.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Inu dnes se mě stala další příhoda.Jedu si takle fáčkem pro plyn (pro znalé Tábor Chýnovská- Flaga) a už z dáli vidím nějaký nový plakáty a takovýty cinkrlátka.Říkám si že to tam nějak zkulturnili (delší dobu jsem tam nebyl) . A hned Akce za 25 litrů plechovka nealko Staropramen zdarma, měl jsem plnou, takže odměna byla jistá. Dal sem se trochu do řeči s pumpařem a že prej mě slevu nedá , ledaže až tam budu jezdit na stálo. Byl neoblomný, překecávání nezabíralo. Pak zahlédl za oknem pozvánku na letošní ladasraz a začal se na to vyptávat a pak z něj vypadlo že měl kolik let taky ladu (2104 a 2105) no a když sem platil tak povídá "Aaale když teda ste taky ladista, tak vám tu slevu musím dát hned" :) Načež jsem se rozzářil, že jsem ušettřil nějakých cca 12 kč a pak mě ještě udělal kávu. Dali sme pokec a já se tam "zaseknul nejmíň na hodinku" Naštěstí jsem nepospíchal nebylo kam. Takže výsledek : Plná nádrž plynu se slevou, kafe zadarmo a na cestu pito :D
Původně sem si myslel že "pán je namyšlenej volkswágenovskej frajírek pro kterýho jsou tydle popelnice odpad" podle jeho vozu ,ale vůbec tomu tak nebylo. Takže on ne každej kdo má VW, Audinu,Meďoura a spol. není takovej jak by se na první pohled mohlo zdát.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6562
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

To je prave to, co tu tem "VW TDI nenavistnym dusim" rikam furt. Ze v tom jezdi taky lidi ;-). Mam dost znamych, kteri jezdi v BMW X5, Oktavkach Bussiness atd. a kteri kdyz uvidi meho zigula, tak se rozzari a aktivne se zajimaji, jestli to jeste jezdi :lol:, a nekteri v rodine jeste VAZe pestuji a peclive udrzuji :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Tak nevím jestli Passat z roku 92 je typickým představitelem skupiny "VW TDI". :lol:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“