Teepeeho VAZ 2106

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Jelen píše: Veršová neveršová, Teepee, dej vědět, kdy bude museum zpřístupněno publiku a my s Pavlem by jsme se rádi zavítali juknout na ten skvost. :)
Hmm Fery je zřejmě intelektuál..... :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Pavel V. dne sob pro 06, 2008 21:04, celkem upraveno 2 x.
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

Gratulujem, je to krasavec, starať sa starať sa a starať sa :lol: :D
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Páráda konečne si se dočkal už se těším na jarní sraz a né že nepřijedeš srabe :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Kopr píše:Páráda konečne si se dočkal už se těším na jarní sraz a né že nepřijedeš srabe :mrgreen:
Ho dotlačíme! :P
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4301
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Maysner píše:konecne ses dockal a hnedy lada ti muze v pripade nutnosti poslouzit jako zdroj nd :)
To ale až někdy daleko později, buď si je nechám oba, nebo Hnědého prodám bratrovi na ježdění, což je ale prodej k jeho postupné likvidaci jakožto relativně zachovalého a pojízdného auta. :cry: Když si ho nechám, bude trčet na větru a dešti, když ne, bude tam trčet taky, ale občas pojede, občas utrží nějakej ten šrám, postupně přijde o zástěrky, čisté sedačky, v kobercích bude kdeco všechno... brrrrr. A pak až bude konec bych si ho vzal a rozdělal na díly. Jenže na jaké? Co by mohlo to auto, které včera opustilo brány Togliati, potřebovat ze starého auta?
KokoLoko píše: Gratulace, snad jsi konečně dosáhl klidu, výhledově nás potěš fotografiemi toho skvostu. A teď si dovolím nepěknou otázku. Co budeš dělat s těmi dvěma "šroty" značky VAZ co blednou v záři toho bílého "přivandrovalce", který na sebe jistě strhává veškerou tvou pozornost, co s nimi teď bude? :mrgreen:
Ano, dosáhl jsem toho co jsem chtěl, je to skvělý pocit. Fotografie budou, měl bych založit blog, nevím jestli na svých stránkách nebo tady, ale asi na svých, sem si psát blog je blbost.
Dva šroty nemám. Jen Hnědého LADU. Jeho vyhlídky jsou výše. Druhý, resp třetí "šrot" Slonový LADA je vůz mého bratra, tam je to trochu složitější, prognóza jest, že s koncem STK zanikne a buď seženu papír a bude transplantační program, nebo neseženu a bude pohřeb.
zbytek
No nevím nevím, teď bych s tím měl na STK a nechci ho vzít do těch srágor co jsou na silnici, dilema to bude i před srazem, o Hnědého jsem pochopitelně tolik důvodů k obavám neměl.
Zpřístupněno nevím, teď když je zima, hnusně, věčná tma to nemá cenu, nebojte on vašim zvědavým zrakům neuteče.

[ Komentář přidal: Laďuša: po prosinec 08, 2008 10:03 ]
Už mě to nebaví :lol: Člověk se snaží opravit citace a furt nic, furt nic, furt nic :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Teepee dne pon pro 08, 2008 10:18, celkem upraveno 6 x.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Teepee,tak přijmi ode mne gratulace.U tebe platí přísloví,že kdo si počká,ten se dočká.já to čekání na náhradu za East Runnera nevydržel dlouho.Avšak u mé 21061 také nelituju.
Jinak mě bílý čtyřoký kulaťák přijde velice elegantní,i když se tvrdí,že bílá auta nejsou pěkná.Moc krásnej kousek.Skoro mi přijde,že se tu s 2106 roztrhl nevídaně pytel.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Teepee upřímně blahopřeji, ovšem s tímto
Teepee píše:A pak až bude konec bych si ho vzal a rozdělal na díly. Jenže na jaké? Co by mohlo to auto, které včera opustilo brány Togliati, potřebovat ze starého auta?
nemohu souhlasit, neboť si nedovedeš představit, jak mi srdce zajásalo, když jsem sehnal starý diferák, který není slyšet (narozdíl od několika nových) :wink:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Taktéž se přidávám se svou gratulací k zástupu gratulantů předešlých. Celou dobu jsem s tím čekal, abych Ti to nějak nezakřiknul. :)
Teepee píše:
Koko Loko píše: Gratulace, snad jsi konečně dosáhl klidu...
Ano, dosáhl jsem toho co jsem chtěl, je to skvělý pocit.
Mohu Tě "uklidnit", že ten klid bude mít velmi krátké trvání a bude brzo nahrazen neklidem, úvahami, pochybováním a nejistotou, které si se tak divil v tématu o mé jahodě. Nesmíš si to ale moc pouštět k tělu, nebo z toho zcvokneš. Vím dobře, o čem píšu. :wink:
Teepee píše:dilema to bude i před srazem, o Hnědého jsem pochopitelně tolik důvodů k obavám neměl.
Nechceš tím snad naznačit, že bys nepřijel na sraz :?: :!: :?: Tvoje účast je povinná! :D Podívej se na mě. Já taky na sraz přijel s Jahodou, která má navíc najeto ani ne čtvrtinu! toho co Tvoje a měl jsem to několikanásobně dál!! Navíc v nejistém počasí. :wink:

Nicméně vraťme se k věcem přednějším. Doufám, že se Ti podaří do konce roku zrealizovat STK s přihlášením a hlavně že máš pro Bílou slečnu pěknou, suchou, teplou postýlku. 8)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4301
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Tak díky, že jsi tolik vážil gratulace, stejně jak jsem já otálel s označením Bílý LADA. I s děkovačkami za držení palců jsem otálel, když ještě nebyla věc uzavřená.
S těmi pocity neboj, vím o čem mluvíš, předně ta ťupička na kapotě je vidět už na fotkách ze září 2007, tak to mi spadl jeden kámen ze srdce. :wink: Druhý jsem si vyřešil dneska, kapota motoru se nezamačkává, ale spouští z přiměřené výšky, nehodlám riskovat, že to nad háčkem zámku prohnu, proč jsem to vždycky zamačkával a fláknout s tím mi bylo proti srsti nevím, asi to pochází z kufru Škody 130, ten i když se pustí z výšky, tak nezaklapne.
Zítra jedu na STK, dopoledne kolem toho budu běhat a v cca 13.30 vyrazím. Když projdu STK, je to prakticky převedené, pak už není na čem ztroskotat.
Zajímavost z Běloušovi kuchyně: STK byla 2003 a 2005, pak už ne. V roce 2003 najeto 82 000km, v roce 2005 stav tachometru 83 000km, nyní je na počítadle 83 129km. Brzdy odbržďují, tak snad někde chycené nejsou, a to ostatní se stáním snad nekazí. Musím tam dát ještě benzín, ten co je v nádrži může mít klidně 3 roky. Olej v motoru ještě jednou prohlédnu, ale nezbyde mi než s tím těch 15km najet, pak půjde ven.
Počasí má být přijatelné, jen aby to ti idioti v noci neposolili. Pršet má až od středy.
Ale stejně je to krásný, ten stav v jakém LADA je si zaslouží trochu přemýšlení a obav...
Postýlka je jaká je, zatím, na vylepšení se bude nejpozději po vánocích intenzivně působit, spíše v dimenzích shánění než budování. Ale neprší na něj, nepráší se na něj, tohle mi moknout před domem, tak se :Hangman:
A s tím srazem, musím někde zjistit jak je to s těmi pásy vzádu, protože já je tam ani náhodou bastlit nechci, sice bych je mohl vyndat z Hnědého, ale prostě tam nebyly, nejsou a pokud jen trochu možno nebudou. Jestli je za to únosná pokuta a body, tak nebudou. Jezdil jsem tak já, co by moje děti ne. Doufám, že stav vozu příslušníkům napoví, kde mám pásy... :butthead: Rejpalové se hodí do klidu, ano je to nebezpečné, vím, ale co s tím už nevím, možná s tím s dětmi nejezdit.
Naposledy upravil(a) Teepee dne ned pro 21, 2008 21:31, celkem upraveno 1 x.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Ze starého oleje v motoru bych strach neměl. A když s tím pojedeš 2x15 km, tak dvojnásob. Výměnu je nejlepší stejně dělat po 20 min. jízdě. Hlavně ať je ho tam akorát. Se zbytkem se motor s přehledem vyrovná. :wink:

Věřím tomu, že zítra bude docela slušně, takže i cesta na STK bude OX, stejně jako STK samotná.

Na postýlce koukej ve vlastním zájmu pořádně zapracovat, nebo na jaře nastane mučení! :wink: :D Vím o čem to je. Když jsem přivezl Jahodu, tak nastalo hektické shánění pronájmu kvalitní garáže za dobrou cenu. První týden byla u známého v garáži, ale pak se naštěstí podařilo sehnat to co jsem chtěl a bylo vystaráno.

S pásy můžeš být v klidu. Zadní nejsou povinné. Resp. pokud tam nebyly, není nikde nařízení, které by přikazovalo jejich dodatečnou instalaci. :wink:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Teepee píše: kapota motoru se nezamačkává, ale spouští z přiměřené výšky, nehodlám riskovat, že to nad háčkem zámku prohnu, proč jsem to vždycky zamačkával a fláknout s tím mi bylo proti srsti nevím
Nevim, já to normálně domačkávam a zatim jsem si nijakýho promáčknutí teda nevšim. Ono je to celkem fortelný ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Laďuša píše:
Teepee píše: kapota motoru se nezamačkává, ale spouští z přiměřené výšky, nehodlám riskovat, že to nad háčkem zámku prohnu, proč jsem to vždycky zamačkával a fláknout s tím mi bylo proti srsti nevím
Nevim, já to normálně domačkávam a zatim jsem si nijakýho promáčknutí teda nevšim. Ono je to celkem fortelný ;)
Na Jahodě citlivě domačkávám, ale na ostatních pouštím z cca 30-40 cm a nijak to neřeším.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

ee, ja to tiež stláčam a už tam priehlbinku je vidieť :|
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Při domačkávání se tam udělá důlek, na 03 jsem ho měl taky. Bohatě stačí stříknout trochu WDčka na ten zámek, hlavně nesmí bejt pokroucenej a pak se to z 10cm zavře jako nůž do másla.

[ Komentář přidal: Laďuša: po prosinec 08, 2008 21:18 ]
Zavře jako nůž do másla... Hláška dne, nevim, připomnělo mi to "vždyť my rrrráčkujeme jako vejce vejci" :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

gratulace....ale chtělo by to foto ... :)

Teepee:jak je to s tou anténou?samo vytahovačka?
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“