Sraz sovětských automobilů 25.10.

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Přijedete?

Určitě ano.
1
7%
Asi ano.
3
21%
Asi ne.
2
14%
Ne.
8
57%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Mirek999
Příspěvky: 388
Registrován: pát kvě 16, 2008 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Rudnou znam a vim,kde to je.Neni problem,je to kousek od minuleho mista.Ale myslis,ze bude takova ucast,ze by jsme se nevesli na Zlicin?Vzdyt minule tam bylo dost volneho mista.Ale jak chces ty,necham to na tobe,uz tak pro ten sdraz delas mnoho.Tim ti chci take dost podekovat za organizaci a reseni problematiky.Mel bych jet na 99%,jelikoz mi jde auto ve ctvrtek na revizi a vymenu filtru u LPG,tak snad to udelaji.V patek si to jdu vyzvednout,snad vse stihnou.
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Minule byl sraz o prázdninách a teď začínají vánoční nákupy a v sobotu když jsem to projížděl tak bylo parkoviště narvané k prasknutí až dozadu. Volal mi také jeden pán, že by bylo prý lepší parkoviště u metra zličín, ale několikrát jsem tam byl a bylo vždy dost plné. Né úplkně ale člověk nikdy neví kdy se může zaplnit i to parkoviště u metra vedle metropole zličín, třeba kvůli tomu že se už na parkoviště metropole nevejdou a budou muset parkovat na vedlejším parkovišti u metra, což je dost možné podle toho co jsem viděl v sobotu.
Mimochodem, už budeme i na radiu Bonton :!: takže kdo ví jestli nám díky reklamě na radiu Blaník a Bonton nezmutuje v MEGAOBER sraz :lol:
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Spuštěny stránky srazu(zatím jen provizorní, do čtvrka by měly být ok):
http://s-s-a.blog.cz/
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
RUDA213
Příspěvky: 11
Registrován: ned úno 11, 2007 00:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od RUDA213 »

Minulý týden jsem jel do Lán fotit Volhu a jel jsem přes Unhošť- Velkou Dobrou- Kamené žehrovice- Srby a Lány, taky pěkná a příjemná cesta :lol:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Jo, je to hlavní tah na Lány, dokonce přez místo mého bydliště, ale pro pohodovou spanilku se moc nehodí, mělo by se tam udržovat určitý tempo...
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Tak co řikáte na noví "romantický" vzhled stránek? www.s-s-a.blog.cz
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Vážení přátelé, protože nechci aby si naše srazy pro pobavení a poznání krás naší země, někdo špatnně vykládal, zde píšu základní pravidla pro účast na našem setkání:
1) Zákaz hovoru o politice.
2) Zákaz hovoru o jakýchkoli politických stranách a režimech s nimi souvisejících.
3) Zákaz všech státních symbolů a vlajek.
4) Přísný zákaz vstupu lidem, kteří se stydí za svého plechového miláčka z jakýchkoliv důvodů.
5) Povoluje se hovor o počasí, autech, jídlu, střevních a jiných zdravotních potížích a o tom, jak vám bylo včera špatně po babiččinym obědu.

Komu to příliš připomíná doby dávno minulé, vězte, že je to podoba čistě náhodná a nemá žádný politický podtext.
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Když je teda víc věcí zakázaných, než povolených, tak nejedu. Ne, že bych se chtěl bavit o politice, ale občas nějaké to slovo padne, zakázané státní symboly? Co je na nich špatného? Mám na bundě našitou českou vlajku, to si ji tam nesmim vzít? Přísný zákaz vstupu lidem, co se stydí za své miláčky? Takový člověk by na sraz nepřijel a i kdyby, tak mu tam někdo jeho názor může vymluvit. Může se stydět za cokoliv, třeba jen za orezlý blatník a už tam nesmí. Navíc je to nezjistitelné, bereš detektor lži? Nevim, no, přemejšlel jsem, že se trhnu z práce, ale raději tam zůstanu.
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Jelen píše:Když je teda víc věcí zakázaných, než povolených, tak nejedu. Ne, že bych se chtěl bavit o politice, ale občas nějaké to slovo padne, zakázané státní symboly? Co je na nich špatného? Mám na bundě našitou českou vlajku, to si ji tam nesmim vzít? Přísný zákaz vstupu lidem, co se stydí za své miláčky? Takový člověk by na sraz nepřijel a i kdyby, tak mu tam někdo jeho názor může vymluvit. Může se stydět za cokoliv, třeba jen za orezlý blatník a už tam nesmí. Navíc je to nezjistitelné, bereš detektor lži? Nevim, no, přemejšlel jsem, že se trhnu z práce, ale raději tam zůstanu.
Prosimtě to nemůžeš brát zas tak vážně. Jestli sis nevšiml, tak na gazklubu probíhá horká diskuze o tom že podporujeme komunismus tím že se sejdem a máme občas sovětské vlajky. Myslíš že je snad nějaké pravidlo "můžete mluvit o tom jak vám bylo špatně po babiččinym obědu"? :D Nebo "zákaz vstupu lidem kteří se stydí za své miláčky". Jasně že nějakej orezlej nárazník je každýmu ukradenej, tohle pravidlo měla být spíš narážka na Petra Seidla který se ve foru chová jako kdyby se styděl za to že má ruské auto. Co si asi myslíš že ti tak můžu udělat za to že si tam budeš vyvěšovat ruské nebo jiné vlajky? Na všech ostatních srazech je to uplně normální věc. Na srazu amerik se vyvěšují americké vlajky, na srazu škodovek zase české a u nás zase sovětské. přece si nebudeme věšet na anténu vlajku urugvaje nebo zimbabve ne? :D
Naposledy upravil(a) Ice dne stř říj 22, 2008 19:14, celkem upraveno 1 x.
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Neni, ale přijde mi to moc takový striktní, bez nějaké nadsázky, nebo srandy. Asi jsem po horlivé diskuzi zde (hranatá x kulatá) totálně ztratil smysl pro hlínu a nepřišlo mi to vtipné.
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Jelen píše:Neni, ale přijde mi to moc takový striktní, bez nějaké nadsázky, nebo srandy. Asi jsem po horlivé diskuzi zde (hranatá x kulatá) totálně ztratil smysl pro hlínu a nepřišlo mi to vtipné.
Ještě jsem tam něco dopsal tak si to zase přečti :wink: Petr Seidl nás svýma hláškama tak nadzvedl ze židle že jsme nevydrželi a museli jsme vymyslet tyhle recesní pravidla(neberje vážně, stejně je smažu).
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

A doufám že přijedeš :wink:
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Omlouvám se za OT (výhledově to Jelene mázni), ale opravte si prosím ten název topicu, nepíše se sovietský nýbrž sovětský, děkuji.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Stejně jsem v práci :| ale uvidim co se dá dělat.
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Taky dodávám že jestli jste si toho nevšimly, tak sraz dělám na vlastní náklady. Nechci po vás ani korunu, kupuju ještě ceny, celkově díky organizování do toho cpu tisíce aby to fukovalo ale z lásky k těmto autům a klubům po vás nechci ani korunu. Jsem studen. Vydělávám si na to z brigád a musím proto obětovat strašně moc aby to funkovalo nemluvě o čase který bych mohl strávit třeba učenim a mohl bych mít lepší známky. Ale protože tyhle auta myluju tak to pro vás dělám z dobrého umyslu nechci ani korunu. Sraz byl myšlen tak aby vás vyšel na co nejméně, aby jte zaplatily hlavně benzín za dopravu na sraz ale jinak nic protože přece jenom většina znás nejsou žádní boháči a tak se to snažím dělat pro nás "vrchních 10 000" :D Do tohoto srazu jsem už narval 4 000 a to ještě ani nezačal! Tak schválně kdo jiný je tak velkorysý jako já?!
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“