Spanílá jízda Žigulů a Volh! (aktualizace č.3)

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Přijedete?

Určitě ano!
2
8%
Možná ano.
5
21%
Asi ne.
4
17%
Určitě ne.
13
54%
 
Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Fík píše:Hoši, jestli se to osvědčí , tak příští jizdu by jsme mohli prohnat centrem Prahy, Vodičkovou, vzít to přez Václavák a projet podkovu, po nábřeží kolem národního, přez legie na malostranský a Nerudovkou na Hrad . :D To by bylo supr. Japonci by nestačili mačkat spouště fotoaparátů :D :D :D
Spanilou jízdu jsem původně chtěl dělat Prahou ale bylo by to nerealny protože nás rozhodí semafory (zvlášť když by nás jelo hodně), tak jsem se rozhodl pro vyjížďku krajinou zakončenou výletem do Koněpruských jeskyní. Kdyby ale někdo dokázal zařídit aby nám policie udělala koridor Prahou, tak by se to udělat dalo. Já ale nemám na policii kontak ani nemám představu kolik se za to chce. Jestli někdo z vás ví jak na to, bylo by to super.
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Fík
Příspěvky: 126
Registrován: úte kvě 22, 2007 21:21
Bydliště: Říčany

Příspěvek od Fík »

no jo, s těma semaforama je to fakt ,ale vize je to nádherná ... :wink:
Jen ať všichni viděj , že na to máme !!!


VAZ 2101 1975 - Karkulka
WV GOLF III 1,6 1996
Škoda Felicia COM 1,3 1995
Uživatelský avatar
Mirek999
Příspěvky: 388
Registrován: pát kvě 16, 2008 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Ice píše:
Mirek999 píše:To chapu,ze Brno je dost z ruky,ale myslim,ze tady je dost lidi z okoli Prahy a tak.Myslim,ze to stoji za to.Uz jsem nekolik spanilich jizd jel,ne zigulem,ale je to neco uzasneho,kdyz lidi ve vesnicich stoji pred barakem a mavaji a maji radost z toho,ze pro to nekdo tak zije.Hlavne je to ta energie,kterou clovek potrebuje pro to,aby na tom aute delal a lidi to obdivovali.
jj. Přesně tak. Naprosto s tebou souhlasim. Důvod proč tenhle sraz právě dělám je za prve ten že v Praze a okolí je strašně málo srazů, tak to chci změnit. Za druhé ta energie, atmosféra a nálada která je při sp. jízdě je prostě nádherná. No a za třetí vždycky jsem chtěl jet na sraz na kerym budou Volhy a Žigulici dohromady, to se ale moc často nestalo takže jsem se rozhodl změnit to a začít dělat společné akce pro Volhy a Žiguli. Ty auta k sobě tak nějak patří a myslim že je škoda je od sebe rozdělovat srazama zvlášť Volh a zvlášť Žiguli. Navíc jsem stejný blázen do obou aut a to je také důvod proč to dělám :wink:
Jojo,presne tak.Srazu je tady hodne malo a kdyz jsou,tak jenom takove male a kazdy ma jiny auto.Byl bych rad,kdyby se to uchytilo a jezdil bych i casteji,protoze tohle je parada.Hlavne si moc preju,aby nam vyslo pocasi.Pry maji byt prehanky,tak snad se to vyhne srazu :(
Uživatelský avatar
Mirek999
Příspěvky: 388
Registrován: pát kvě 16, 2008 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Ice píše:
Fík píše:Hoši, jestli se to osvědčí , tak příští jizdu by jsme mohli prohnat centrem Prahy, Vodičkovou, vzít to přez Václavák a projet podkovu, po nábřeží kolem národního, přez legie na malostranský a Nerudovkou na Hrad . :D To by bylo supr. Japonci by nestačili mačkat spouště fotoaparátů :D :D :D
Spanilou jízdu jsem původně chtěl dělat Prahou ale bylo by to nerealny protože nás rozhodí semafory (zvlášť když by nás jelo hodně), tak jsem se rozhodl pro vyjížďku krajinou zakončenou výletem do Koněpruských jeskyní. Kdyby ale někdo dokázal zařídit aby nám policie udělala koridor Prahou, tak by se to udělat dalo. Já ale nemám na policii kontak ani nemám představu kolik se za to chce. Jestli někdo z vás ví jak na to, bylo by to super.
Prahou by to bylo uplne nej,ale presne jak rika kolega,ty semafory by nas pocuchali a uz by jsme nemeli sanci dat dohromady celou kolonu.Skoda,ta Mala Strana a Vaclavak by stal za hrich.Sice by nas nemely radi cepy,ale oni by to nejak prezily :D
Uživatelský avatar
Mirek999
Příspěvky: 388
Registrován: pát kvě 16, 2008 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Jo a doufam,ze nekdo bere poradny fotak.Jelikoz ted doma nemam zadny,tak nejspise nebudu fotit,coz me dosti mrzi,ale pokusim se neco splasit.Moc rad bych mel nejakou vzpominku :)
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Mirek999, šéfe, existuje tlačítko upravit, pak můžeš tvý myšlenky natlačit do jednoho a nezabírat tak zbytečně drahocenné místo na fóru ;-)
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvek od Raduz »

Můžu přijet s 2111?
Nebo je to pouze pro ŽIGULI???
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já nevím, jak ICE, ale já bych v tom problem neviděl...
Uživatelský avatar
paves
Příspěvky: 202
Registrován: pon dub 09, 2007 08:14
Bydliště: na vltave
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paves »

Raduz píše:Můžu přijet s 2111?
Nebo je to pouze pro ŽIGULI???
a s kalinou muzu jet taky?
bad sex is better than a good day at work
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

paves píše:
Raduz píše:Můžu přijet s 2111?
Nebo je to pouze pro ŽIGULI???
a s kalinou muzu jet taky?
Můžeš, ale zařadíš se na konec kolony, přední místa jsou vyhrazeny jen pro žiguli a volhy.
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Mirek999 píše:Jo a doufam,ze nekdo bere poradny fotak.Jelikoz ted doma nemam zadny,tak nejspise nebudu fotit,coz me dosti mrzi,ale pokusim se neco splasit.Moc rad bych mel nejakou vzpominku :)
Myslim že jsem to někde tady už psal ale nejsem si jistý takže pro jistotu SPRÁVA VŠEM: sraz bude nafocen a natočen na video a vše se pak zveřejní na oficialních stránkách srazu :wink: volha-a-zigul.blog.cz
PS: příště možná přijede i televize :!:
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Mirek999
Příspěvky: 388
Registrován: pát kvě 16, 2008 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Jelen píše:Mirek999, šéfe, existuje tlačítko upravit, pak můžeš tvý myšlenky natlačit do jednoho a nezabírat tak zbytečně drahocenné místo na fóru ;-)
Promin,ciny jsou bohuzel nekdy rychlejsi nez myslenky. :D


ICE:Tak to je super.Jinak diky za info a za poradani srazu. :wink:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Ice, že tak mluvíš o Volhách, přijede vůbec někdo? Na GAZklubu byl zájem spíše symbolický a Ruda, kterej chtěl jet, tak nemůže, nikdo jinej se moc nehlásil...
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Jelen píše:Ice, že tak mluvíš o Volhách, přijede vůbec někdo? Na GAZklubu byl zájem spíše symbolický a Ruda, kterej chtěl jet, tak nemůže, nikdo jinej se moc nehlásil...
To můžem jen doufat :( Pokud vim tak by měly na 90% přijet dvě Volhy a z zbytek? Kdo ví... :roll: :idea:
Počítal jsem s účastí kolem 20 aut, teď to vypadá že přijede sotva 10, nicméně i to je na druhou stranu slušné číslo vzhledem k tomu že je to první mnou pořádaná akce, takže nikdo z vás neví do čeho jde :lol: Doufám že budete všichni spokojeni a na příští akci se už sejde víc aut :wink: .
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tak od nás snad pojede hodně aut, je účast i nové řady a Kaliny a snad pojede Saša. Škoda toho GAZklubu...
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“