Koberce

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

slavoj píše:no tie pedaly su len z umelej hmoty, ale ten zbytok vyzera naozaj pekne ked to das do auta. Ved tu farebnu manzetu a gulu riad. paky kupis aj origo v kozi, ale stoji o hodne viacej a rozdiel nepoznas, takze pochybujem aby si niekto vsimol ci je to ako hovoris tesco tuzing, pretoze origo tuning riadne zaplatis.
Je to o nazoru a taky na jiny tema :wink:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Tak jsem sundal červenej koberec s tím, že poměním za černej, byla pod ním sice kvalitní izolace, ale nasáklá vodou a projel jsem podlahou:(
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
HoluboSup
Příspěvky: 78
Registrován: ned dub 29, 2007 12:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od HoluboSup »

Je vůbec bezpečný dát na podlahu normální koberec? Všechny maj vespod vrstvu nějaký gumy nebo co to je... Nemůže se pod tím držet vlhkost? Nebo je to nějakej prodyšnej material? Je to asi tři roky co jsem pokládal novej koberec, když jsem do něj před půl rokem řezal díru, byl dole místo gumy jenom takovej lepkavej prášek... 8)
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Všechny koberce jsou na hovno, jak tam šupne voda je zle, je třeba to tu a tam zkontrolovat a doufat, že kolem dveří a tak nezateče. Ve žlutém, jsem měl podlahu prostou čehokoliv jen decentní čtverce zátěžáku a gumové podložky a podlaha byla nejzdravější částí vozu. V bílém je efektní origo červený koberec s téměř neprodyšným spodkem a všude nalepená tlumící nesmyslnost s vlastnostmi houby, teď si uvědomuji, že bych to měl zase zkontrolovat, chjo.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
paolo
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 06, 2007 17:18
Bydliště: Ostrava - Jih

Příspěvek od paolo »

Nulašestka píše:Kdyby tak měl někdo na prodej přední hnědý do 06 v hezkém stavu. :cry: :prayer:
Já bych možná našel
Lada 2107 1.5 LPG (18.4.2007 -
Lancia kappa2.4 TDS
Alfa Romeo 75 2.0TD
Lada 21061 (17.8.1995 - 27.11.2001)
Lada 2103 (28.8.1995 - 19.6.1996)
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

osobně si myslím že je lepší mít v autě koberec bez pogumování, kterej propouští jak ven tak dovnitř než s gumou, kterej drží vlhkost pod..
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

přesně tak, taky bych se stavěl za prodyšnost. Já měl pod koberci izolaci, která má z jedné strany gumu, samozřejmě pod gumou nejvíc vody i teď, když auto bylo týden v totálním suchu a parnu.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

A nebo to udělat trošku jinak. Sundat koberec a izolaci. Napatlat plech ( podlahu ) vazelínou 00, hodit přes ní igelit tak, aby se vytvořila vrstva plech+barva+vazelína+igelit BEZ VZDUCHU A VODY a pak tam šoupnout izolaci ( SUCHOU ), koberec a nakonec koženku. Ta koženka má neocenitelné výhody. Nepropouští vody na koberec, a velice snadno se čistí. Prostě vezmeš vlhkej hadr, utřeš to a máš to VYLEŠTĚNÝ.
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

re

Příspěvek od Sid »

mayo456 píše:a z kolkych kusov sa skladaju koberce???Co som videl v katalogoch na nete tak z dvoch ale je to pravda?este viem ze predny kus prekryje trocha zo zadneho
U 2101,2102 a 21011 je zo 4 kusov: ľavýpredný, pravý predný, na tuel prevodovky a zadný
U 2103 a 2106 sú to len 2 kusy: predný a zadný
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

?

Příspěvek od Sid »

mayo456 píše:kOBERCE BY SA mali dta kupit ajnorigo.My mame u nas v meste jeden velkosklad a na webe maju v katalogu koberce na 06,04,05,05,07
Je to síce trocha mimo témy,ale keď už spomínaš APcentras tak nevieš náhodou, či majú originál nd, alebo len Poľské nd. Mocradi by sme od nich plecharinu na 2103 a mocradi originál. Mimochodom v katalógu majú koberce, čiže by ich teoreticky mali vedieť aj zohnať. Predsa si nehodia na stránku niečo, čo nemajú ( neviem síce, čo si mám myslieť o novej karosérii na 1600, ktorá je tiež v katalógu)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ?

Příspěvek od Laďuša »

Sid píše:........( neviem síce, čo si mám myslieť o novej karosérii na 1600, ktorá je tiež v katalógu)
Je to sice hodně mimo témy, ale nová karosérie 2106 se v Rusku prodává jako nd asi tak za 70 tisíc rublů :? ... http://www.ladaonline.ru/pricem.asp?Cit ... -1&Mdl=118 třeba jsou schopný jí dovézt, stejně jako koberce ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Štěpán: Já osobně mám koženku jako potahový materiál nejradši, její problém je ale v tom, že špatně drží tvar, je na ní vidět každé pokrčení a rychle se ošoupe. Ale nápad je to super:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Acibuk píše:Štěpán: Já osobně mám koženku jako potahový materiál nejradši, její problém je ale v tom, že špatně drží tvar, je na ní vidět každé pokrčení a rychle se ošoupe. Ale nápad je to super:)
Nejdřív s tím začal táta, když ji strčil za komoušů do auta. Byla tám nějakých 18 let a vyměnila se při příležitosti repase celého auta ( stejně jako jsem to udělal se svým ). Vydržela tám bez problému celou tu dobu, aníž by se ošoupala. Teď tám má už 5 let novou. Zatím bez problému.
Já jsem tám před rokem strčil taky ( černou ), a natáhl jsem jí od zadní dolní hrany na zadních dveřích až po okraj rámu předního skla. Zakryl jsem tu hnusnou izolaci, která je vidět, když otevřeš kastlík. Sice to nesedí dokonale na podlaze, ale když to uděláš maximálně dobře, pak se to trochu podá používáním a teplem, tak pak je to celkém uspokojivý. Jak ohledně úklidu, tak vlhkýho koberce.

ps: Byl to jenom návrh sem do tématu, jak se to dá řešit. Nikomu to nevnucuju. :D
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Mě to přijde jako dobrej nápad, nakonec:) Měl jsem takle řešenou 1203, byl to fakt luxus úklid, stačil vlhký hadřík /na podlaze byly rohožky/ Nicméně po návštěvě domu koberců, zkouknutí cen a možností jsem došel k tomu, že ten můj starý ještě pár let vydrží. Btw dneska jsem projel podlahou a v prahu už mám černou díru 5 x 2 cm a stále roste.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
janci
Příspěvky: 237
Registrován: stř úno 07, 2007 18:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od janci »

Btw co tak podlepit pod cely koberec novy hrubsi igelit?

moja 2102 mala gumovu podlahu,,ale ta je uz rosekana na cimpr campr.neviem ci sa to da kupit..ale ak by sa dalo,tak to kupim.dobra vec to bola.
VAZ 2102 r.v. 1977 Kombik oslavuje 30r 160 000km origo
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“