BUDIKY 2104-05

Moderátor: Moderátoři

Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Matej píše:Maš to moc pekne obzvlašt sa mi pačia tie čisla až sa hambim za tie moje
ty je mas taky pekny
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

me by nevyhovovaly svym papouskovstvim. Jo olej snad este mam, mel sem to na flashce, tak nevim jestli to este nekde najdu...
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Ze vas to bavi delat budiky pres kopirak... Co takhle trochu originality a vyjadreni vlastniho designu.Co rikate na tenhle otackomer? Je to uz ale styl RIDE OR DIE!
Přílohy
Resized_budik07.jpg
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

to si dělal ty?
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

radek mb píše:to si dělal ty?
Jo zalezitost na 2 hodiny...
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6527
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Ondra 07 píše:Ze vas to bavi delat budiky pres kopirak... Co takhle trochu originality a vyjadreni vlastniho designu.Co rikate na tenhle otackomer? Je to uz ale styl RIDE OR DIE!
ani pak jednodussi mit tam jen bily podklad? to vyjde nejlevneji. no stejny efekt vlastne bude mit i to, ten otackomer nemit. to je vubec urcite nejvetsi frajerina, bo nejvetsi drsnaci prece otackomer nezjima, no ne? :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

to jmj: samozřejmě pokud jezdíš bez hudby, můžeš jezdit na zvuk motoru, stejně ten otáčkoměr má takovou přesnost.. mě třeba například na volnoběh ukazuje tak 300 otáček... a pokud máš svůj styl jěždění, tak proč nemít takovejhle otáčkoměr, nebo rychloměr, stačej jen záchytné body... určitě čučíš na otáčkoměr pořád jestli tam máš 3500, nebo 3759 že??.. (jo vlastně sorry, ty nemáš otáčkoměr.. :mrgreen: ) já třeba na budíky vůbec nekoukám.. jedu tak jak potřebuju.. akorád když jedeš večer kolem hlídky je lepčí sundat nohu z plynu, už kvůli maďarovi...



Ondro: pamatuješ jak sme v letě jezdili bez palubky.. :weedman:
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Little Red Riding Hood píše:Ondro: pamatuješ jak sme v letě jezdili bez palubky.. :weedman:
No jejej, to byli casy... To uz je ale fakt extrem, ale kdyz ladu znas nemas nejvetsi problem dokonce i tu 50ku v obci jsem bez palubky dobre odhal podle rychlostniho stupne a zvuku motoru a podle okoli. Je to o zvyku, ale orientacni body staci na rychlomeru 50,90,130 a otckomer 4000 a 6000 a cau.Na malych vyznacis zeleny pole a co vic potrebujes? Kazda prumerna hlava ti vydedukuje ze pod zelenym je malo a nad je moc ne?
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

JmJ píše:bo nejvetsi drsnaci prece otackomer nezjima, no ne?
To je kec... Jedna vec je znat svoje auto jako boty a staci ti jenom raficka uz proste vis ze na 12ti hodinach jsou 4000 a 4cm vpravo od toho 6000. podle toho na co narazis tak ja mezi ty nejvetsi drsnaci nepatrim, pac me zajima ze vseho nejvic a to prave mezi temy dvema udaji (4000 a 6000) tam se snazim rucicku porad drzet!!! :mrgreen:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

jj i bez budiku se da, i kdyz vubec bez palubky bych to nezkousel, to si c elkem clovek koleduje o pokutu, kdyz ho zastavej...
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Pavel04 píše:jj i bez budiku se da, i kdyz vubec bez palubky bych to nezkousel, to si c elkem clovek koleduje o pokutu, kdyz ho zastavej...
nesmej ho zastavit :twisted:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Maysner píše:nesmej ho zastavit
Dokud budou benga jezdit v tech rezavejch felckach tak to jsem klidny... To na ne muze spolujezdec vystrcit z okynka rit... S bengama je ta jako se psem, nesmis ukazat ze mas strach, a v krajnim pripade ukazat kdo je pan a kdo pes.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“