Představuji 21011 Rallye

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od jackal »

ger007 píše:skor toto
http://forum.ladaklub.com/download.php?id=20339

[ Komentář přidal: radek mb: ne květen 29, 2011 22:38 ]
Chlapci chlapci, tady to už je OT, takže dost srandiček
Jasně,ten graf je strašně podobný mému výkonu. Ale trochu jinak,do 2500 nic moc, pak díra a najednou se rozjede jak splašenej kojot. Burn out s ním jde,drift trochu taky ale vždy mě zastaví odlévající benzín, a horší gumy si kviknou i na trojku. Teď mě trochu mrzí že jsem si vzal na zadek gumy na roztrhání a ne taky slick jako na předek,jinak si myslím že estonská Samara by měla na mále. Celou jedničku jsem totiž úplně zbytečně prohrabal.
To kouření mě trochu rozčiluje,včera jsem musel dolít litr oleje jelikož na mě blikalo v zatáčce mazání. Nevím,novej motor,asi někde bude zádrhel. Ale tlaky dobrý. Když bude čas tak pojedu do měsíce na brzdu,ale ještě nevím čím dřív- RX-8 nebo Lada.
Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1248
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

h

Příspěvek od mušketýr »

Jak jsi dopad v Sosnové??M.S.
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: h

Příspěvek od jackal »

musketyr píše:Jak jsi dopad v Sosnové??M.S.
Sosnová dopadla velmi špatně, jelikož auto mi dodělali až ve čtvrtek minulí týden.Na facebooku mám video z Hoškovic,dodám odkaz.
http://www.facebook.com/#!/profile.php? ... 0437846336
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

to video ze sosnové sem nějak nenašel.. a při tom zahřívání gum na sraze, jsi zahřival jen jedno kolo??.. :) :P
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od jackal »

Little Red Riding Hood píše:to video ze sosnové sem nějak nenašel.. a při tom zahřívání gum na sraze, jsi zahřival jen jedno kolo??.. :) :P
Ano ano, bez paní špéry se obě jen tak nesejdou. Snad k vánocům jestli budu hodnej špéřička bude.Sosnovou nemám na videu.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

jackal, jako na tom se nejvíc ztráci, na tom proklouzávajícím kole, nemluvě o tom jak neelegantně pak vypadá, když chceš jít bokem.. Nebo když jedeš ve sračkách, nebo mokru, či na výjezdech ze zatáček..
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od jackal »

To je mi naprosto jasné ale many many many nejsou v takové míře jak bych si představoval. Elegantní je to do té doby než ztratíš počáteční rychlost,pak je to už trapné a mokro ani nemluv, tam hrabe i čtyřka.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

jackal, trapné... :) tos vystihl.. he he.. :D

s těma prachama je to nejhorší no, ja se dostal do fáze že sem si musel vybrat jestli ladit a nebo jezdit...
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od jackal »

Tak tak, radši jezdím než ladím. Spíš teda ladím za jízdy.
Uživatelský avatar
Jany_RS
Příspěvky: 196
Registrován: pon čer 14, 2010 19:48
Bydliště: Raslavice(Presov)
Kontaktovat uživatele:

Re: h

Příspěvek od Jany_RS »

jackal píše:
musketyr píše:Jak jsi dopad v Sosnové??M.S.
Sosnová dopadla velmi špatně, jelikož auto mi dodělali až ve čtvrtek minulí týden.Na facebooku mám video z Hoškovic,dodám odkaz.
http://www.facebook.com/#!/profile.php? ... 0437846336
chcel by som kuknuc to video,môžeš si ma pridat do priatelov???
lada 2103 1974,agregat 21011 s ozonom a podtlakovym rozdelovacom- lada 2103 RS :thumbright:
jawa 250/353 rok 1957 :heart:

lada vfts is the best & tatra ecorra :finga:
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od jackal »

Přidaní všichni.
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Takže přes léto se pilně pracovalo na vylepšení závodního stroje. Jelikož Lada utrpěla velké šrámy z posledního závodu v Milovicích,tak byl hlavně zesílen podvozek a vevařeny výztuhy na dorazech tlumičů. Jsou objednané i nové slicky od MAX SPORT a první závod se již kvapem blíží.Doufám že letos se přiblížím na dostřel našemu závodníkovi Martin R9 a budeme svádět rovnější souboje. První závod by se měl jet v Bělé pod Bezdězem 17.září.
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Tak ještě než jsem vyjel na první závod tak řeším závadu kterou jsem způsobil na Mimonských válkách. V pátek večer jsem na erzetě proháněl Focuse RS ale měl jsem prázdné přední kolo tak jsem zaostal o 4 vteřinky.No nic,jelo jsem vyměnit kolo a kdysž jsem projížděl kolem gumy placu tak na mě halekala hromada rozdivočelích lidí ať ukáže Lada co umí.Kdo mě zná tak ví že se nenechám dlouho přemlouvat.Takže jsem trhal gumy na cucky,jedna prskla,ale za obě prasklé jsou bonusové body a tak jsem chtěl dotáhnout i tu druhou-to jsem neměl dělat. Ta prasklá se mi nějak chytla do podběhu a kousla se. Přes kardan a převodovku jsem dostal ránu na motor a praskl mi silentblok na motoru.Nevypadalo to na první pohled špatně a tak jsem po přezutí jel ještě zlepšít čas na erzetu. Ale jak správně tušíte nedojel jsem. Ten načatý silentblok nevydržel a v zatáčce se mi normálně otočil motor na levej podběh.Utrhl jsem celé sání a nevím co ještě.Sakra práce. Jdu makat.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Laďuša »

No hezký. Silentblok na motoru mam utrženej už docela dlouho, že bych ho už konečně taky vyměnil? :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

je to jasné.. chce to 3 uchyt... ;)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“