Marek vs.Plavec

(Já jsem postavil bábovičku a on mi ji zbořil, aneb volný ring pro lidi, kteří jsou ve při :-) )

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Ono pokud jsem dobře seznámen s problematikou, tak Pavlíček seřídit vůle nemoh, protože měl hlavu bez vačky a při skládání zase nebyly k dispozici vhodný podložky.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

z toho plyne, ze chyba je v tom, ze to nebylo delano v servise, pripadne ze se dopredu nezajistily podlozky...Nicmene bych to nehrotil - i kdyby se to dalo dohromady a jelo sebelip tak Plavec zas neco vymysli a to auto znepojizdni jinak :roll:
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Drobek81 píše:Plavec zas neco vymysli a to auto znepojizdni jinak
Ano jistě, já si závady vymejšlím a mám bujnou fantazii.

Nicméně řečí už tu bylo až až, třeba to že se na to přijede někdo podívat apod. Byl jsem nucen koupit kartu na vlak, ikdyž to taky všechno neřeší . Jestli přežiju zbytek roku tak už asi všechno. :?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
jacek
Příspěvky: 799
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od jacek »

Plavec: Tak jak je v novém roce? Snad emoce už trochu vyprchaly. Já chápu, že jsi rozladěný z výsledku snažení, i to, že ne každý má technický rozhled, znalosti či jen odvahu něco si sám na autě udělat. Sledoval jsem celé vlákno a dovolil bych si jen skromně připodotknout, že tvou zásadní chybou byly dvě věci.

1. Když jsi zaúkoloval zpojízdněním doktora, neměl jsi do toho nechat hrabat někoho jiného v servisu, anebo obráceně. Auto by určitě jelo, a ventily se mohly vyměnit později za tepla. Bylo to od tebe takové zkratové jednání v časovém presu před TK.
2. Když jsi chtěl mít hlavu (ventily) dokonale funkční, měly být logicky vyměněny ventily (a podložky) všechny, náklady by byly jen o málo vyšší, a měl bys na léta vystaráno. To platí nejen o tvých ventilech, ale prakticky o všech součástkách strojů obecně. Na tomhle se dlouhodobě šetřit nedá.

Že je doktor takový trochu samorost, to víme. No, nakonec každý jsme nějaký, že. Taky ale (snad ostatní budou se mnou souhlasit) hodně umí a zná, což zde ani nikdo nezpochybňuje. A jak známo, géniům se mají drobné chybky a úlety v jednání a vyjadřování promíjet, mají prý na to nárok. :D Ostatně došel jsem k názoru, že to v zásadě ani nikdy nemyslel zle. Někdy holt v krizi bouchnou saze, ale takových je tu docela dost. A až se vody uklidní, dají se věci dát zase do pořádku.

Vím, že říkat, co jsi měl a neměl je teď už pozdě. Taky bych byl nerad, abys to bral jako nějaké rýpání. Ale zmíněné dvě fatální chyby si prosímtě zapamatuj pro příště - platí to nejen o opravě auta. Na závěr bych ti přál, abys konečně jednou došel klidu a míru a trochy potěšení z lady. Tak snad to nevzdáš teď ve finiši. Ahoj.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Klidu došel, zhání fáčko :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

A já bych se tady na to celý vykašlal = zamknul. Jak Plavec, tak možná i Marek, je zcela šťastnej, když se po měsíci (nebo i víc) klidu tady zase rozohní debata, která jakkoliv kohokoliv rozladí.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Asi tak.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Koko Loko píše:Klidu došel, zhání fáčko :mrgreen: .
došel klidu, zakoupil In-Kartu a jezdí konečně dráhou :D A nesere (teď) celou výplatu do nesmyslů jako je vlastní povoz.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Pokud se to tu mezi Plavcem a Markem vyjasnilo,tak ostatní,už sem nic nepište a balení holek ve vlaku si řešte v sekci "vlaky".
Dále prosím někoho z modů,který má oprávnění,ať to zamkne nebo aspoň nějak uspořádá.

[ Komentář přidal: Laďuša: ne leden 23, 2011 13:11 ]
Provedeno
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Marek
Příspěvky: 5315
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: Marek vs.Plavec

Příspěvek od Marek »

A co to celé smazat?
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Re: Marek vs.Plavec

Příspěvek od zelvotron »

Po pěti letech už to má skoro historickou hodnotu, ale aspoň to zatím zamknu, pak se to třeba přesune někam do neviditelné sekce.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Zamčeno

Zpět na „Hádky“