Hranatá veteránská popelnice

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Koko Loko píše:Pozor na OT
:lol: Tak to ti nevyjde. Myslím, že už název topicu je dostatečně výstižný. Jestliže jsem kdykoli tvrdil, že hranatá řada je oproti kulaté paskvil, tak teď na to mám už i hmatatelné důkazy. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Sic tady krásně haníte hranatce, ale já si neodpustim dotaz: Jak se ty dveře při brždění při couvání můžou vyvrátit? To snad naopak, ne? :?:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Laďuša píše:Jak se ty dveře při brždění při couvání můžou vyvrátit?
Taky jsem se divil, ale bylo to na poněkud nakloněný rovině (bokem řidiče dolů), takže se otevřely docela dost, teda až příliš. Ten omezovač otevření to moc nepobral, svině.
No a i když jsem si myslel, že mi přeskočilo, když jsem to koupil, tak se zdá, že to nebyl konečnej stav duševního rozkladu osobnosti. :roll: Dopřál jsem tomu nějaký nový věci, jejichž implantace je v plánu na příští tejden (abych teda mohl bezstarostně na ten sraz, no :P ). Velmi nestandartní cenovou politiku jsem zaznamenal při koupi oleje - Shell v tomto směru opravdu nemá konkurenci. :shock: Na můj dotaz, proč 1l oleje stojí 129 Kč (což je 516 Kč za 4 litry), přičemž 4l pixla stála nějakých 770Kč, nedokázala obsluha odpovědět víc, než že je to tak (i podle načtení čárového kódu). Tak jsem popadl čtyři litrový pixličky a paní prodavačka povídá - no vidíte, a máte to o 250 levnější. :lol: Dobrá šou, jen jsem poněkudl prokaučoval ještě ten bílej shell X 100 super, ještě před 14ti dny byl v nabídce, to jsem si říkal, že bych ho měl koupit... a ouha. Tenhleten olej si ten krám ani nezaslouží. :twisted:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Já si myslím, že si hranáč zaslouží dobrý olej. I má 05ka se již těší na tento olej:
Snad objednaná zásilka dorazí v pořádku a 05ka si pochutná na pořádném máslu. :P
Obrázek
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Nulašestka píše: Tenhleten olej si ten krám ani nezaslouží. :twisted:
To teda ne, vždyť je to na úrovni olejů typu M7ADSIII, ale když si pán potrpí na značku, tak ať platí ... :roll: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Hanz
Příspěvky: 66
Registrován: stř říj 06, 2004 21:14
Bydliště: Praha, Švihov u KT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

nadhera, fakt pekny auto, 05ka je proste nej, uz abych mel nejakou peknou zas doma :)
exLada2105_exLada 2107;
exBMW E 30 318is_ exE30 324d
BMW E 30 325iAT_E 30 316iT
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Tak přátelé drobného hazardu, vypadá to, že zejtra jedu s tou šunkou na menší zájezd na jih Čech, tak vás žádám o radu, co byste mi doporučili vzít s sebou z náhradních dílů. Budeme naložený tak ze 3/4, takže nepiště věci jako diferák nebo hlavu motoru. :)
Zatím mě napadlo toto: rozvoďák, klíňák, víčko rozdělovače, kontakty přerušovače, možná hardyspojka.
Mám z toho divnej pocit, protože všechno funguje, dokonce bych řekl, že i tak, jak má. :lol: :shock: Mimochodem ten problém, co jsem měl na srazu a myslel jsem, že je to ložiskem, tak byl údajně způsobenej nesedícím vejfukem, kterej dřel řídící tyče (prej teda). :roll:
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Ten nejdelsi kabel ke svicce, svicku/ky, gumicka sterace a samy takovy nepotrebny veci. Vybod bych se na vsechno, sednu - jedu - dojedu ... :)
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Malda, Přesně tak buď dojedu nebo ne navíc je nás habakuk po celé republice tak bych místo dílů si vzal radši telefon :mrgreen: (když si vemu všechno co by se mohlo poee tak se vždy stejně poee něco co jsem nevzal :mrgreen: , samozřejmě nepíšu o žigulovi ten mě nidky nenechal nikde stát pokud nedošlo palivo :oops: )
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

zedvě převodovky, blok, nějaký písty, pár ventilů, náhradní čepy, výfuk a hlavně víko kufru :lol:

no a nebo by se mohla hodit membrána do čerpadla a karburátoru, nějaká svíčka navíc, nejdelší VN kabel, to víčko rozdělovače, benzínová hadička možná kondenzátor a palec...
A pak ještě montážní MTR :lol: izolepu, drát, vodu do chladiče, olej, WD40, trochu PHM pro strýčka příhodu...... :mrgreen: :mrgreen:
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Pokud to má tažný, tak vem na podvalu druhý auto s tažným, v nejhorším případě pouze prohodíš vozidla :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Vy jste hoši ale zlí na něho :mrgreen: každý nejní takový dobrodruh jako my :wink:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

poloosu, altik, starter, čelni sklo, spínací skřinku.. :roll:
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Neposlouchej je Vojto... :D
Vem s sebou klíňák, víčko a palec rozdělovače, benzínovou hadičku, a opravnou sadu do benzínového čerpadla a membrány do karbecu.
To by ti mělo stačit... :wink:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Vy děláte, jak kdyby jste měli jet na Sibiř :-D Vem to, co Ti radí Štěpán ;) A nebo si neber nic a prostě jeď, po ČR jsme roztoušeni snad všude, vždycky někdo pomůže ;)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“