Zajímavé inzeráty na webu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Marťas »

Tomassi, až budu v důchodu, tak si snad všechny tvoje příspěvky dočtu :mrgreen:
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
tomass
Příspěvky: 896
Registrován: čtv čer 28, 2012 00:16

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od tomass »

Kdysi býval v televizi kurz rychločtení. Nestíhal jsem už asi po 3. lekci držet tempo, tak rychločtenář nebudu. Poslední svůj článek přečtu tak za 3 minuty. Když se budu soustředit a číst pomalu, tak 4 minuty. A to moc nečtu, kromě toho co potřebuju nastudovat. Spíš to bude o zájmu přečíst příspěvek, nebo o aktuální pohodlnosti. :D Na důchod nespoléhej, důchody nebudou. Taky může přijít alzheimer a už si to čtení potom neužiješ. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Luky »

A nebo si naopak bude tvé příspěvky užívat znova a znova a znova... :D
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Vašátor »

Jaykee píše:Plyn je problém pouze z důvodu jeho "suchosti....
vzhledem k tomu, že většina motorů Lady má již něco najeto (a i motorů ostatních značek) "dýchá" motor olejové výpary do sání, načež tímto dochází k mazání všeho, co běžně "maže" (jakože nemaže) benzín. Načež hloupost montáže přídavného mazání LPG u motorů s vyšším kilometrovým nájezdem potvrdí většina rozumných servisních plynařů. Přídavné mazání LPG ano - u nového motoru.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Jirka Lefner »

Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Luky »

Řekl bych že není mimo jeho představy :wink:
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Jaykee »

Vašátor píše:načež tímto dochází k mazání všeho
:lol: Psal jsem to obecně, ten chlapík mi říkal, že nová auta vydrží na plyn 10 - 15 tis. km. Pak je zaklepáno. Osobně kromě Žíga s plynem zkušenost nemám... :wink:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
tomass
Příspěvky: 896
Registrován: čtv čer 28, 2012 00:16

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od tomass »

Jaykee, švagr má Thalii, najeto od začátku asi 90 tkm na LPG. Pokud vím,jezdí stále. Přimazává, ale leze to dost do peněz. Měl to od montážní firmy. Nenašel, že by nemusel přimazávat,tak maže.
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Sid »

Výnimky sa nájdu vždy, ale dnes si kúpi takéto auto niekto len zo sentimentu a citových pohnútok. Túžba vlastniť Žiguli. Žiadne praktické dôvody to nemá a vec ako LPG je tam len na príťaž. Kazí to dojem, keď tam vidieť ten splyňovaǎ a hadice. A je to niečo, čo v dobe výroby vozidla nikdy nebolo montované alebo predávané ako doplnok. Takisto aj iné úpravy, ktoré prichádzali s dobou a potrebou domácich majstrov modernizovať svoje auto. A toto všetko je veľký problém odstrániť bez stopy. Navyše predať auto pre praktický účel už nevyužiteľné, navyše s bremenom ekodane 10 tisíc korún je skoro nemožné za normálne peniaze. A nie ešte uvažovať nad pridanou hodnotou dodatočných systémov... Veď to je nezmysel. Kto za to vyvalí + 13 000 len za to, že to má LPG. Veď pokiaľ to nieje stav A1 za to nikto ani tých 13 nechce dať, lebo to už má s daňou 23.... A nebudeme si robiť ilúzie ani o prípade nehody. Keď v tom niekto havaruje bude rád, že vylezie živý a zdravý. Poisťovňa to odpíše za pár korún ako bezcenný vrak a s nikým sa nebude baviť. A o tom, že tu niekto má havarijné poistenie silno pochybujem..
Uživatelský avatar
BeerRudolf
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 22, 2012 13:35

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od BeerRudolf »

A kdo maže, ten jede :rolleyes: :mrgreen: :ANAL: :love8:
ČZ 150 - 1951, Ford Granada MKI,series 2, 2,3 V6 AUTOMATIC - 1977, Simson S50 N - 1979, Simca-Talbot Solara 1,3 LS - 1980, Simson S51 Enduro - 1984, Oltcit Club 11 - 1988, Fiat Panda 1,2 4X4 Climbing - 2010
tomass
Příspěvky: 896
Registrován: čtv čer 28, 2012 00:16

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od tomass »

Sid píše:Veď to je nezmysel. Kto za to vyvalí + 13 000 len za to, že to má LPG. A o tom, že tu niekto má havarijné poistenie silno pochybujem..
Side, pokud reaguješ na můj příspěvek, tak jsi to vůbec, ale vůbec nepochopil. 13 tisíc není hodnota LPG zařízení jako takového, to jsou jen administrativní poplatky za individuelní přestavbu ! Hodnota hardware je ještě jednou tolik. Pořizovací cena LPG jako komplet na klasickou Ladu s karbem a katem byla se vším všudy cca 27 tisíc. Za rok a půl po výměně nádrže za asi 6 tisíc včetně práce jsem opět téměř na této hodnotě jen za LPG. Je vidět, že jsi individuelní přestavbu LPG asi nikdy nezažil a možná o ní ani neslyšel... :D Zbožňuju kšeftmany, co jen házej cifry kolem sebe aniž by věděli o co ve skutečnosti jde. :D Havarijní pojištění by třeba část lidí rádo mělo, zvlášť u pěkných kousků. Já ho měl ještě před 5 lety do osudného dne kdy mi ho pojišťovna vypověděla. S bonusy od začátku a kompletní krytí na všechno bez vyjímek, spoluúčast 1000 Kč, jsem aktuálně platil cca 2700 Kč ročně včetně připojištěného veškerého příslušenství. V současné době již nejde uzavřít u většiny pojišťoven nad stáří vozidla 10, 12, či 15 let s ohledem na selekci stáří vozidla. Havarijko u Alianz za 1000 Kč a mít pojištěný jen přejetí srnky je holý nesmysl. Dá se naskládat i víc rizik, ale vlastní nehoda mezi nimi není. Tomuto produktu dnes pojišťovny říkají havarijní pojištění. :shock: Pojišťovny již neposkytují havarijní na starší vozy jako takové a rizika jsou pro majitele vozidla naprosto nesmyslně omezená. Já pojistit chtěl a u všech "jen trochu normálních" pojišťoven jsem zjišťoval podmínky. Od Allianz se mi to nabízelo k povinnému ručení, tak je to informace stará asi 3 měsíce. Opět jsi s pojištěním naprosto mimo realitu. :D Asi by jsi měl zůstat věrný čistě technické části vozidel. Tam se mám zase co učit já :)
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Sid »

aj som čosi napísal, ale je to zbytočné vysvetľovanie niečoho, čo mnoho ľudí nechce pochopiť. Stále ešte nechápu, že je rok 2015 a ja sa nemienim s nimi vadiť..
Naposledy upravil(a) Sid dne stř kvě 20, 2015 15:19, celkem upraveno 2 x.
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Sid »

A viac sa ani baviť nejdem. Zas ma vyhodia za urážku rasy a národa a potom nebudem mať prístup do bazáru.
tomass
Příspěvky: 896
Registrován: čtv čer 28, 2012 00:16

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od tomass »

Prostředníky jsem na pojištění přestal používat i na povinné ručení již před několika lety. Když jsem začal hledat sám, dostal jsem u té samé pojišťovny jako od poradce přes formulář přímo na stránkách pojišťovny skoro o 20% výhodnější cenu, než od poradce. Dokonce i Audiklub, přes který jsem si chtěl pojistit Ladu s jejich hromadnou pojistkou měl vyšší cenu, než napřímo u pojišťovny. Každému zůstane nějaká provize, jinak by to nedělal. Když se něco stane, tak pojišťovna odkazuje na jednání přes prostředníka, nechce zodpovídat dotazy a jednat přímo. Pro mě prostředníci u finančních produktů již neexistují. Pokud je problém s plněním, i advokátovi se hůře jedná s prostředníkem, než přímo s pojišťovnou. Partnerem pro jednání pak není prostředník a o to jde. Dál to také nechci rozvíjet. :)
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Sid »

Lenže moj finančný poradca je osoba veľmi blízka. A nepažravá. Proste každému vybaví to, čo najlepšie vyhovuje. Navyše niesom tak znalý problematiky a ľahko by ma kdesi ojeklamali... A nemám čas behať po bankách.... Takže keď možem niekomu veriť a viem, že urobí len to najlepšie, tak sa to dá., prečo nie. Inak máš pravdu, niektorí sú riadne špiny, to sa musí nechať.. Ale rozumieš natoľko zmluvám a nemáš strach, aby s tebou nevybabrali??
Odpovědět

Zpět na „Prodám“