2103 - Jahůdka - lahůdka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Hurikán, Teeda to ses rozšoupnul. :) Moc hezky napsaný článek.
Hurikán píše:Navigace podle mapy z roku 1973 byla zcela bez problémů. Novější není třeba.
Tak to je rozodně pozitivní zpráva. Ale na druhou stranu to vypadá že nové úseky silnic a dálnic se vůbec nestaví.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Koncepce srazu se mi líbí noční kalba a podobně, prostě to, co jsme zažili v Estonsku, to mi sedělo. Ale i k tomu bych něco nabalil navíc, bylo to dost krátký. Třeba prohlídnout si Tallinn nebo zdolat jejich nejvyšší kopec. Olaafovi to bylo skoro až líto mi přišlo, že už do Tallinnu nejedeme. Takže o pár dní to natahnout a bylo by to úplně dokonalý.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:Jinak jsem velmi rád, že jsi sem Michale něco napsal. Hned Ti dávám helpíka za ubytování a průvodcovské služby. 8)
Ale to snad ani nemuselo být. Kdybych to uměl, skoro bych se červenal. Navíc to ubytování, zejména nocleh, bylo na velice primitivní úrovni a pokud jde o ty průvodcovské služby..... no, to jak jsem nemohl trefit tu správnou uličku pod ptačí domky hovoří za vše.
Mimo to jsem se právě vrátil z Konojed a mám dojem, že jste si nějakého "helpíka" zapoměli v kuchyni na lince :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
dandy
Příspěvky: 874
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dandy »

Paráda, paráda, paráda. Len ticho sedím a čítam o úžasnom výlete. Nikdy som o nemeckom zraze neuvažoval, lebo moja stredoškolská nemčina je už dávno zabudnutá, ale ak by si si to chcel zopakovať na budúci rok, tak budem silno uvažovať (ak financie dovolia). Predpokladám, že by si nebol proti.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Kdyby nás tam dovezli rovnou z Estonska,byl by asi kulturní šok :lol: .
Uživatelský avatar
Sas
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Příspěvek od Sas »

Veverka píše:Kdyby nás tam dovezli rovnou z Estonska,byl by asi kulturní šok :lol: .
Kulturní šok? Rekreační pobyt! 8)

Pozdravy z Dráž´dan
Jan
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Rekreační pobyt by to byl pro nás, kulturní šok pro vás :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Sas
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Příspěvek od Sas »

Laďuša píše:Rekreační pobyt by to byl pro nás, kulturní šok pro vás :mrgreen:
Možná... :lol: Nebo možná, že by to byl trénink přežití pro tebe. :P

Pozdravy z Dráž´dan
Jan
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Pravda, jak jsem to tak čet, tak jestli někdy vyrazim na sraz do Německa, tak do kapsy beru náhradní klíče :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Sas
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Příspěvek od Sas »

Laďuša píše:Pravda, jak jsem to tak čet, tak jestli někdy vyrazim na sraz do Německa, tak do kapsy beru náhradní klíče :lol:
Budeme konfiskovat tašky... :D

Pozdravy z Dráž´dan
Jan
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Sas píše:trénink přežití
Trénink přežití je vypít láhev Vana Tallinnu a druhý den ráno se probudit živ a zdráv.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
MacGyver
Příspěvky: 1541
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MacGyver »

Vypadá to jako moc příjemná akcička, pravda asi úplně opačného rázu než ta v Estonsku :) . Ovšem obávám se, že bych byl první policejní hlídkou společně s autem z Bundesrepubliky vyhoštěn. Jak tak koukám, všechna auta na srazu jsou v opravdu perfektním stavu.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

plavec píše:Hurikán, Teeda to ses rozšoupnul. :) Moc hezky napsaný článek.
Díky. ;)
plavec píše:
Hurikán píše:Navigace podle mapy z roku 1973 byla zcela bez problémů. Novější není třeba.
Tak to je rozodně pozitivní zpráva. Ale na druhou stranu to vypadá že nové úseky silnic a dálnic se vůbec nestaví.
No což o to, ony se staví a je jich tam docela dost. Pro jízdu do centra (a vlastně i jinam) ale nejsou potřeba. Musíš si nové silnice a směrování na cedulích "odfiltrovat" a pak je to úplně v pohodě. Jezdím takhle pořád. I do Bulharska jsme jeli podle 35 let starých map. :lol:
Laďuša píše:Olaafovi to bylo skoro až líto mi přišlo, že už do Tallinnu nejedeme. Takže o pár dní to natahnout a bylo by to úplně dokonalý.
To se mu ani moc nedivím. Líto by to bylo i mě, jako účastníkovi zájezdu. :| Se divím, že jste si to nenaplánovali trošku jinak. Aspoň se ale máte na co těšit při dalších ročnících. :D
Michal Pokorný píše:
Hurikán píše:Jinak jsem velmi rád, že jsi sem Michale něco napsal. Hned Ti dávám helpíka za ubytování a průvodcovské služby. 8)
Ale to snad ani nemuselo být. ..... Mimo to jsem se právě vrátil z Konojed a mám dojem, že jste si nějakého "helpíka" zapoměli v kuchyni na lince :P
Být to třeba nemuselo, ale takhle je to lepší. :P Jo vidíš, o "helpíku na lince" jsem Ti zapoměl říct. Ten tam byl "zapomenut" zcela záměrně. Ber to jako příspěvek ke zútulnění bytu, který se může hodit zvláště při pozdních příchodech. :lol: Však určitě při nějaké mé nebo Pípákově návštěvě přijde vhod. :P :D
dandy píše:...ak by si si to chcel zopakovať na budúci rok, tak budem silno uvažovať (ak financie dovolia). Predpokladám, že by si nebol proti.
Nooo, proti bych určitě nebyl. :lol: Naopak bych byl rád, kdyby se ještě někdo s pěkným autem přidal. Další ročník ale bude odvislý od zdraví, dostatečného finančního krytí a dalších podmínek. Však to sám dobře znáš. :D Jestli se ale bude něco rýsovat, tak Ti dám určitě s předstihem vědět. ;)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Myslím, že bych se tam napřesrok měl taky vydat :)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

dmatej píše:Myslím, že bych se tam napřesrok měl taky vydat
Do Tallinnu? :P
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“