BA3 21061 - BlackJack

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Jardo, klid, tady by každý rád zadarmo a ještě dovézt pod nos a vnucovat se, znáš to, ne? :D Škoda, relativně pěkného a celkem i jedoucího oře, ale je pravdou, že zejména pro tebe a asi i pro bratra to bylo výkonově velice těsné vozítko.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Koko Loko píše:Jardo, klid, tady by každý rád zadarmo a ještě dovézt pod nos a vnucovat se, znáš to, ne? :D Škoda, relativně pěkného a celkem i jedoucího oře, ale je pravdou, že zejména pro tebe a asi i pro bratra to bylo výkonově velice těsné vozítko.


znam to tu, proto tu furt reju timto smerem. je tu hodne socek, co by po me chteli jeste zaplatit za to, ze jim to dovezu az do domu

vykonove postacovalo. ale nervy dosli. jak uz jsem nekolikrat rikal, stavajici vuz je mnohem spolehlivejsi. nemusim pod to kazdej den lehat s tim, ze se zas neco vysralo apod. pravda, bumer je novejsi a modernejsi, ale ma taky najeto o 70tkm vic. sice naklady na palivo jsou dvojnasobny, ale co jsem u zigula usetril na plynu, si zas obratem vynutil nejakou zavadou 8)
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Maysner píše:stavajici vuz je mnohem spolehlivejsi. nemusim pod to kazdej den lehat s tim, ze se zas neco vysralo apod. pravda, bumer je novejsi a modernejsi, ale ma taky najeto o 70tkm vic
a to je to, co tu hodně lidí nepochopí, hlavně komfort svezení i v takovym bramboráku je úplně jinde, než v sebelepším žigulu.
Těma dílama, cos nesundal, jsem narážel na to, že se mohly třeba někomu hodit, přece jen, chleba to nežere a na tyhle krámy už to začíná ubývat... Ale každej jsme jinej, já, když očešu auto, tak odevzdávám do šrotu holou kastli.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

nekdo ty prostory na skladovani ma, nekdo ne. kdyz by nekdo prisel. ze mi da litr za to co zbylo, plus likvidaci, nechal bych mu to. ve srotu, by mi normalne nic nedali a jeste by se jim nelibilo, ze to nema motor, prevodovku a napravu. za kazdej z dilu bych musel dat 500, aby mi dali likvidaci. jelikoz mam strejdu v kovosrotu, nebyli zadny reci na chybejici dily a jeste mi dali penize 8) takze pro me byl vysledek uspokojivej. nemel jsem duvod rozprodavat veci za desetikoruny
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“