2103

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Za tisicovku a bednu piva bych jich koupil hned 50 do zásoby!!!! :shock:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11035
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

To má někdo štěstí :koko: mě jebne, přeplatím, dám 2 tis. + to pivo.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

noo pokial je ta 2103 v takom stave jak pises tak by som do toho jendoznacne siel.tie gulate lady maju nejake take väcsie caro jak hranate.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Miči

Příspěvek od Miči »

To mě právě taky štve - v životě jsem to označení neviděl, ale ten motor je opravdu 1,6. Není to stavba, akorát ten pán byl kdysi vlivnej pohlavár a to auto si vybíral přímo ve fabrice, takže možná proto ty nesrovnalosti. Jinak auto mám už hezkej pár let na očích takže ten stav pokud neodpovídá popisu tak je lepší. Já jsem toho pána dva měsíce přesvědčoval ať mi to prodá a nevrakuje to a až teď jsem byl úspěšnej. Takže proto ta symbolická cena. Jeho děti mají dneska vozy kateorie audi a mercedes, takže Lada pro ně nic neznamená.... Jenomže fakt nevím co si mám nechat, jedno musí pryč... Buď 05, tam si ale nechám zaplatit komplet práci takže pod 20 000kč nejdu (kupodivu na to mám kupce, se divím ještě teď - je to nějakej šílenej fanda). No a u tý 03 ještě nevím jakou to má hodnotu resp. co to je vlastně za auto. Můžu jen říct, že s tak ostrým žigulem jsem ještě nejezdil. Podvozek má péra se žlutýma značkama, když s tím prolítnu pár zatáček je to velice podobný feldě, když to samý vezmu svou 05 lítám jak čert po silnici. Moje 05 je 10L/100km ostrá jízda, ta 03 je až na 14-15L/100km (s lehkou nohou 10L/100km). Na druhou stranu je v tmavě červený barvě (origo) a ta se mi vůbec nelíbí. Výkon motoru není v tp uveden což mi přijde strašně divný. K vozu je nějaký certifikát od státní zkušebny a homologační dokumentace na silnice tehdy ještě ČESKOSLOVENSKA. Možná ještě drobnost - otáčkoměr je zprava vedle tachecu (nevím jestli to tak nemá být, jestli jo tak pardon). Byl se na to podívat kámoš co se na žigulech vyučil a ví o nich celkem dost a stejně mi nedokázal říct co to je za model. Ještě mě napadá poslední věc - k vozu je jen JEDEN klíček = spínačka + dveře + kufr v jednom (to prej 03 neměly). Tak jestli někdo tušíte co by to mohlo být zač dejte vědět, jinak celý auto zvenku i zevnitř nerozeznatelný od běžný 03.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12123
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hmm....Otáčkoměr s tachecem prohozenej....motor 1600 (oficiálně se vyráběly jenom 1500, 1300, a 1200, viď http://www.ladaonline.ru/models.asp?Theme=3&Model=62 )...jeden klíček

Diagnóza = Lada 2103 ňáká special limited edition :P

Mno a pokud máš na 2105 kupce ochotnýho vzdát se sumy odpovídající tvojím představam, neváhej. Předpokládam, že motor 2106 se dá naštelovat na spotřebu pod 10l ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jirka 2103
Příspěvky: 102
Registrován: ned zář 10, 2006 08:06
Bydliště: Plzeň-Bory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka 2103 »

ta vypadá pěkně
http://www.sauto.cz/search.php?f_k=1&f_ ... 0311&f_ft=

Edit : mohl by mi někdo říci co je to v tom kroužku?

Obrázek
Škoda Rapid 130 1987

Škoda a Lada mohou být přátele... :wink:
Miči

Příspěvek od Miči »

to Laďuša: jo máš pravdu, já si to myslel taky...opravdu nevím co je to zač. V poslední době mi připadá, že každej žigul co potkám (resp.lada) je originál. Blbý je, že si ty auta nemůžu nechat obě :-( nejsem schopnej se rozhodnout - ten citovej vztah k tý 05 je hroznej (přece jen jsem to do šroubku rozdělal a složil).
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

Re: Jirka: To je až neuvěřitelný, co je za krásný žugilíky v a kolem Českých Budějovic!!Věděl sem o jednom za 15, ale ten byl jak z linky.
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

noo ten jeden kluc sa mi nezda to som este v zivote nevidel.Aj na fotkach lad urcenych na export od CSSR boli vzdy dva kluce respektive tri aj s klucom od nadrze.
Inac ked uz sme pri tom oznaceni LS tak som na internete raz videl taku zltu ladu 1200 LS bola to taka propagacna fotka.A ako to cele vizera,resp co je ine oproti klasickej VAZ 2103 ako ju pozname z Mototechny??nejaka fotka by nebola??
Teda ka je to skutocne original a to auto u nas nebolo bezne predavane v Mototechne alebo v TUZEXE n.p. tak to je skutocny exot medzi ladami v byvalom CSSR:
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

To ale není označení LS,ale Sl.Teda aspoň u mně.
Přílohy
HPIM3711.JPG
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Že by Speciál - Injection??? :shock:

:lol:
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Taky vůbec nechápu jakej v tom může být rozdíl.
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Tome co plašíš??? Vždyť je to "L"!!! :D
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

vsak on aj napisal "L", akurat malym, ide o to ze nie LS ako u skodofky ale SL
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

chlapci nikto nemame pravdu nie je to ani SL ani LS ale je to VAZ 2103-1600S.takto to napisal miči
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“