2103

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

To auto má být 30 roku staré, najeto asi 85 000km a všechno je původní.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

No, teda v tom případě škoda, že nenosím klobouk - to bych ho musel smeknout, ani ne tak před autem (to za svůj stav nemůže) ale před jeho majitelem
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
rider
Příspěvky: 28
Registrován: pon črc 30, 2007 17:26
Bydliště: Kolačno (SR)

Příspěvek od rider »

tak pani, toto je veru krasavica :)

ja momentalne pracujem na mojom tatosovi a zatial vyzera takto nejak http://picasaweb.google.com/ridermike/Zigulik

a uz sa neviem dockat az bude mat krasny novy make up :)
Uživatelský avatar
Effo
Příspěvky: 21
Registrován: pát zář 15, 2006 16:05
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Effo »

Nádherná... asi jsem dostal druhý orgasmus... :notworthy:
ŽIJ NAPLNO ! ! ! LOVE-2103
http://effo.rajce.idnes.cz/moje_aftomobil/
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

noo v tehlovocervenej som doteraz videl len VAZ 2101 ale od teraz viem ze tento lak pristane aj novej VAZ 2103.proste nadhera
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Teď psal kamarád, koupil 2103 z prvních let výroby a večer ji přiveze s velkou slávou z druhého konce republiky. Jako poznámku uvedl: "doufám, že to přežiješ"... :shock:
Jak tak koukám na ty fotky od Iva i kraj, ze kterého pochází Ivo i kamarádovo auto, tak mám nějaké neblahé tušení... :roll: :lol:

P.S. Připravil jsem foťák, tak provedu večer nějaké to focení...
Honza
Osa Praha - Brno
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Huráááá...
Já jsem věděl, že blíží doba, kdy tady bude víc lad, než škodovek!!!! :D :D :D
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Štěpán Getsko:hej to co tu niektori predpovedali ze era zigulikov iba pride sa nejak zacina naplnat :D
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Zatím nedočkavě vyhlížím a stále pokukuji po telefonu... Jo éra jednoho žigula začíná a druhá končí. Můj žigul zatím parkuje z kopce a čekám, jestli ho odbrzdím, nebo ne. :lol: Kdybych se na fóru dlouho podezřele neukazoval, tak je v Praze nová leštěnka a já jsem stižen krutým koncem ze žalu. :lol:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Honza 21061:honzo kliiidek,kludne si sadni,sprav si kavu a vsetko bude v pohodeee.Zivych nas nedostanu :D
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Tak Žigulíka jsem včera viděl, bohužel už jen za tmy a fotky jsem dělat nemohl. Snad se setkáme zase co nejdříve a napravím to, protože to stojí za podívání.
Není to ten z Ivových fotek, má krémovou barvu, ale jinak je ve velmi podobném stavu s tím, že potřebuje (jak známo) vyměnit blatníky, ale to je všechno připravené. Přední masku má ještě bez "ledvin" s mřížkami. :) Motor a hlavně Weber potřebuje seřídit, protože jezdí za 13 na 100 při mimoměstském provozu, takže cesta z Ostravska se dost prodražila. Plány na auto jsou následující- uvést do úplně původního stavu, dát do garáže a časem snad i na veteránskou atestaci. K němu si kamarád během pár dní hodlá koupit dalšího Žigula, asi 21061 a svého původního 2107, pro kterého jsme jeli letos po zimě, bude prodávat.
(já to říkám pořád, že kulaťáci jsou -in-) :D
Honza
Osa Praha - Brno
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Jo jo. Kulaťáci jsou nej...!!!! 8)
Miči

Příspěvek od Miči »

Čus, MÁM PROBLÉM: momentálně mám LADU 2105 1300S 1985 (info na www.ba3-2105.wz.cz komplet po go), naskytla se mi příležitost koupit 2103 1600S (opravdu je to takto označený), je to model sport, dle slov majitele tehdy nejvýkonější lada co šla koupit (starý pán co končí s řízením). Auto má poctivých 110 000km. Nikde nenajdete rezavé místo, el.soustava má ještě origo akumulátor. Celý auto v super stavu všechny chromy jsou perfektní apod. Výfuk je původní a stále drží (res. asi ty nátěry na něm jej drží, ale to není podstatný). Auto bylo garážovaný... Spotřeba s lehkou nohou prý 10L (Třebíč - samej kopec). Chce za to směšný peníze (asi 1000kč a bednu piva...). Jde mi o to co si mám nechat 2105/2103 ? Jestli je to hranatý, nebo kulatý je mi fuk prostě nevím co mám prodat. A taky nevím za kolik by šla prodat ta moje 2105, takže se chci zeptat za kolik si myslíte, že by byla prodejná. A který by jste si nechali vy? Za odpověď předem díky.

PS: s autem jezdím dvakrát do týdne na chalupu a zpět (řádově pár km).
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Pokuď prodáš 05 za podobnou cenu za kterou koupíš tu 03 tak mam zájem nebo za výhodnou cenu :wink:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12123
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Miči píše:Čus, MÁM PROBLÉM: momentálně mám LADU 2105 1300S 1985 (info na www.ba3-2105.wz.cz komplet po go), naskytla se mi příležitost koupit 2103 1600S (opravdu je to takto označený), je to model sport, dle slov majitele tehdy nejvýkonější lada co šla koupit (starý pán co končí s řízením). Auto má poctivých 110 000km. Nikde nenajdete rezavé místo, el.soustava má ještě origo akumulátor. Celý auto v super stavu všechny chromy jsou perfektní apod. Výfuk je původní a stále drží (res. asi ty nátěry na něm jej drží, ale to není podstatný). Auto bylo garážovaný... Spotřeba s lehkou nohou prý 10L (Třebíč - samej kopec). Chce za to směšný peníze (asi 1000kč a bednu piva...). Jde mi o to co si mám nechat 2105/2103 ? Jestli je to hranatý, nebo kulatý je mi fuk prostě nevím co mám prodat. A taky nevím za kolik by šla prodat ta moje 2105, takže se chci zeptat za kolik si myslíte, že by byla prodejná. A který by jste si nechali vy? Za odpověď předem díky.

PS: s autem jezdím dvakrát do týdne na chalupu a zpět (řádově pár km).
Mno, tak pokud jde o mě, jednoznačnš bych bral 2103 ;) Ale abych řek pravdu, poněkud mě mate označení 1600S, stejně tak model sport, o kterým jsem nikdy nepočul :shock: Jdo pouze o označení, či se v tom opravdu skrývá šestnáctistovka? A taky pokud jde o auto v tak dobrým stavu, jak píšeš, je i ta cena podezřelá..
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“