Teepeeho VAZ 2106

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Pavel V. píše:No baže tak jest do času všeho praví se! I tobě chasníče hrana zvoniti začne až národ Vazomilců objeviti Vaze tebou pojmuvšího v pcháči a bejlí vrostlého. Neb do příbytku pro kočáry uložiti jsi ráčil cosi co už elektonickým vstřikováním vybyveno jest. Ochrana kovem nezřídka alchymisty používaným a Zinek zvaným se po celé ploše vozu uskladněného nacházeti se ráčí. Věz tedy chasníče že poté co Vazidlo takto objevené se zde na fotogarfiích zjeviti řáčí, bude odíráno nejen dobré jméno tvé, ale i kůže tvá ze zad odírána bude a pak jistě všem měšec ráde otevřeš abys nás mokem pěnivým uhostiti ráčil a mučení veskrze strašnému již dále vystavován nebyl. Vež chasníče životem vesnickým se plahočíc že na Vazidlo druhu tohoto městské manýry učiti budeš se musit.
Držíc ti palec a štěstí mnoho přejíc a koupi dobrou!
V stáji mé werk bezbožný uložen není, neb tento nevážím toliko nad zbožné Vazidlo Hnědé. Návdavkem okolidlo prosté není alchymií Zinek zvanou vybaveno, jest to obstarožnost řádu nejvyššího a na městské zvyky až nectná, obyčejem na rynku opuštěná stojíc.
Lépe než strachu zasévati v mysl mou dopřej mi člověče odvahy na události zítřejší, neb více než z pláten a vyprávění mi stav Vazidla Bílého znám není.
Pergameny jsouce k zvěčnění brkem připraveny, potah na den zítřejší chystán a tak vzhůru do končin neznámých jest mi určeno s rozbřeskem vyraziti. A nedejbože, abych se s potahem prázdným navrátiti v příbytek svůj musel, pln zármutku a rozpaků bych mokem pěnivým svůj žal hasiti začal jak i v případě opačném z radosti učiním, deklarováno den minulý sobota zvaný už dávno jest. :wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Teepee píše:
Pavel V. píše:No baže tak jest do času všeho praví se! I tobě chasníče hrana zvoniti začne až národ Vazomilců objeviti Vaze tebou pojmuvšího v pcháči a bejlí vrostlého. Neb do příbytku pro kočáry uložiti jsi ráčil cosi co už elektonickým vstřikováním vybyveno jest. Ochrana kovem nezřídka alchymisty používaným a Zinek zvaným se po celé ploše vozu uskladněného nacházeti se ráčí. Věz tedy chasníče že poté co Vazidlo takto objevené se zde na fotogarfiích zjeviti řáčí, bude odíráno nejen dobré jméno tvé, ale i kůže tvá ze zad odírána bude a pak jistě všem měšec ráde otevřeš abys nás mokem pěnivým uhostiti ráčil a mučení veskrze strašnému již dále vystavován nebyl. Vež chasníče životem vesnickým se plahočíc že na Vazidlo druhu tohoto městské manýry učiti budeš se musit.
Držíc ti palec a štěstí mnoho přejíc a koupi dobrou!
V stáji mé werk bezbožný uložen není, neb tento nevážím toliko nad zbožné Vazidlo Hnědé. Návdavkem okolidlo prosté není alchymií Zinek zvanou vybaveno, jest to obstarožnost řádu nejvyššího a na městské zvyky až nectná, obyčejem na rynku opuštěná stojíc.
Lépe než strachu zasévati v mysl mou dopřej mi člověče odvahy na události zítřejší, neb více než z pláten a vyprávění mi stav Vazidla Bílého znám není.
Pergameny jsouce k zvěčnění brkem připraveny, potah na den zítřejší chystán a tak vzhůru do končin neznámých jest mi určeno s rozbřeskem vyraziti. A nedejbože, abych se s potahem prázdným navrátiti v příbytek svůj musel, pln zármutku a rozpaků bych mokem pěnivým svůj žal hasiti začal jak i v případě opačném učiním, deklarováno den minulý sobota zvaný už dávno jest. :wink:
O chasníče rozhodnutý ze serdce svého tobě cestu přijemnou přeji. Ať povoz tvůj dobře cíle dojde nehody jedinné nepotkajíc, tam poklad svůj z pláten poznaný na povoz s Božm požehnáním nalož a celý tento jarmark převeselý na plátna dokumentuj. Pak jsitě na setkání lidu nášim vozům laděného škopíkem pěnivým tvou obavu spláchnem ač celá taškařice snadnou se býti zdá :wink: Neb jak pravý veršotepec připravenému štěstěna nakloněna jest :P
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

Pche, čím ste sa to nakazili :mrgreen: :axe:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tak se nám drogy dostaly do republiky... takový svinstvo!

[ Komentář přidal: Luděk Musil: pá prosinec 05, 2008 12:12 ]
Ty vole :shock: .... chlapi, na čem jedete? :weedman: L.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Jelen píše:Tak se nám drogy dostaly do republiky... takový svinstvo!
Že Tě přetáhnu opratí? :lol: :lol: :lol: Vždyť je to k tématu nebo jsi to nečetl? :wink: Smazat nebo nesmazat? To Ti nezávidím. :wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Teepee, četl, vim, že je to k tématu, nic mazat nebudu, auto už máš skoro doma a aspoň je hlína... :lol:
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

Keby to nebolo k téme už sa rozdávajú darčeky :P
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Puhi píše: Keby to nebolo k téme už sa rozdávajú darčeky :P
Překlad : Varoval jsem teepeho ať to auto vrazí do garáže nebo ho zvalchujem a že se může vykoupit sudem píva.
Odpověděl: že nic nebude že ho má kam dát a že má trošku obavy jak bude vypadat
Popřál jsem mu mnoho štěstí a dobrou cestu pro auto

Tudíž se striktně držíme tématu Bazar prodej :P
Naposledy upravil(a) Pavel V. dne sob pro 06, 2008 17:06, celkem upraveno 2 x.
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Všem kteří mi tento vůz přáli a palce mi drželi velmi moc děkuji a radostnou novinu nahlásit můžu, Bílý LADA je doma.
Tímto je téma Bílý LADA v sekci bazar neaktuální a prosím o jeho přesun do kulaté řady, kde věřím jej budu udržovat, stejně tak, jako vůz, jehož stav je opravdu nevídaný.
A připravte se na hnidopišské otázky, protože teď to opravdu začne, už nemusím řešit díru v blatníku, ale budu řešit odťuknutý lak na kapotě ve velikosti špendlíkové hlavičky, protože to auto je skvost, můj splněný sen.
:wav:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

konecne ses dockal a hnedy lada ti muze v pripade nutnosti poslouzit jako zdroj nd :)
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Tak to blahopřeji.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Teepee píše: Tímto je téma Bílý LADA v sekci bazar neaktuální a prosím o jeho přesun do kulaté řady, kde věřím jej budu udržovat, stejně tak, jako vůz, jehož stav je opravdu nevídaný.
Jak ctěné přání ;) Chceš-li změnit i název na svůj vytoužený, sděl požadevek, který bude též neprodleně vyplněn :)

Jinak velká gratulace, je to rozhodně krásnej kousek.

(uff, muj první ostrej přesun a vyšel :) )
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Gratulace, snad jsi konečně dosáhl klidu, výhledově nás potěš fotografiemi toho skvostu. A teď si dovolím nepěknou otázku. Co budeš dělat s těmi dvěma "šroty" značky VAZ co blednou v záři toho bílého "přivandrovalce", který na sebe jistě strhává veškerou tvou pozornost, co s nimi teď bude? :mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Srdečně z dálav tisknu ti pravici
Lada bílí v garáži tvé se skví
Popadni foťák ve volné chvíli
A slávu tu sem natahni

Lada bílí už je doma
i zapláče srdce hnědého
změní se v hromady dílů
pro skvostného bílého

:P :P :P :P :P :P


Když jsme ty zprávy pojali tak netradičně tak veršovaná gratulace! :wink:
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Veršová neveršová, Teepee, dej vědět, kdy bude museum zpřístupněno publiku a my s Pavlem by jsme se rádi zavítali juknout na ten skvost. :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“