Expedice Adam 2006

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MZ
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 19, 2005 17:57
Bydliště: Holýšov

Re: 1 duben.

Příspěvek od MZ »

stav píše:
stav píše:OK připravím místo srazu

1. dubna u nás, dejte mi znamení, pošlu vám mapu, propozice, budu se na vás těšit. jo a majitelé silničních strojů, nebojte, vede k nám asfaltka :D


Sakra kluci, nechcete popřemýšlet o jiném termínu. Sice pojedu v sobotu do Sušice, ale na rodinnou oslavu . Možná kdyby se to protáhlo do neděle, tak si zajedu léčit kocovinu :twisted: .

Jo a v jaké vesničce že to bydlíš?
již bez Lady. Přešel ke Škodě.
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

termín

Příspěvek od stav »

Vážení kolegové, plně chápu nutnost řešit v prvé řadě věci pracovní a tak. Předpokládám že Ctirad určitě přijede, takže sraz je funkční a kdo se přidá další bude srdečně vítán.
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

dmatej píše:Já bohužel nemůžu, snad příště. Hoří mi koudel s diplomkou :-(


Koudel uhas a koukej přijet. :wink: :lol:
Máš to za rohem. :wink: :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Návrh pro účastníky expedice na trase Praha- Plzeň a dále na jih: (doufám, že nějací kromě mě ještě budou) Už jsem to jednou naznačil- byl by určitě dobrý trénink na Bechyni, vyjet z Prahy pohromadě a po cestě by se mohli přidávat další, třeba v Plzni dmatěj, apod. Na místo srazu by pak mohlo dojet už hezkých pár aut současně. :wink: Co na to ostatní? Pro případné místo odjezdu z Prahy navrhuji parkoviště Metropole Zličín- je přehledné, bude skoro prázdné a hlavně se na místě dá zvolit varianta, jestli do Plzně dojet po staré, nebo po dálnici, bez vraceček a zajíždění si. Takže pokud někdo máte zájem, neváhejte s návrhy a diskusí. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Kde přesně za Klatovama? Kterým směrem? Nemůžu říct, že přijedu, ale jen pro upřesnění.... kdybych náhodou udělal malej zázrak...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

čas

Příspěvek od stav »

tak a za pár hodin je to tady, poslední výzva, zájemci o setkání dejte mi někam nějak znamení, abych vám mohl podat bližší informace kudy kam a tak podobně. potřeboval bych být trošku v obraze o počtu zúčastněných kvůli zajištění občerstvení. V sobotu ráno musím ještě něco vyřídit a v 10.00 hodin budu k dispozici a připraven vás přivítat. :D
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Ten Zličín by nebyl nejhorší, tak v kolik hodin ráno se tam srazíme? Zatím to vypadá tak na 95% že budu moct, kdyby ne, tak ještě dám vědět, ale určitě to vyjde.
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Sice to bude vypadat skoro jako vojenský budíček, ale abychom tam byli okolo 10. navrhuji odjezd ze Zličína nejpozději v 7,30 hod. pokud se pojede po dálnici, tzn. sraz na parkovišti tak 15 min. předem. Včera jsem v Plzni byl a využil jsem to k měření času od nájezdu ve Zličíně a centrem Plzně- vyšlo mi 55 minut s tím, že jsem rychlost držel mezi 100 až 110 km/h, pro nás bych doporučoval spíše kolem té stovky. Do Plzně se pravděpodobně pojede bez zastávky a mezi Plzní a Klatovy bych navrhoval krátké zastavení, podle času. Počítám, že z Klatov se pojede po méně kvalitních cestách, takže to je další čas navíc a hrubým výpočtem bychom tam pohodlně do těch 10 mohli být, v nejhorším krátce po 10.
Počítám to podle poklidné jízdy autobusů, dalo by se něco stáhnout, ale vím, jak to občas na silnicích vypadá i v sobotu, že to většinou nevyjde časově podle představ a že se cestou na sraz nikdo asi nechce honit...
Tak co, souhlasí všichni pražáci? :roll: (zatím Já, Radek, možná Brandy a někdo další?)

Pokud se chce někdo další přidat po cestě, je nejvyšší čas se přihlásit aby se podle toho dal případně upravit výpočet a tak!
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

POZOR ZMĚNA ohledně parkoviště! Protože Metropole v sobotu otevírá v 9 hypermarket, ostatní v 10, počítám, že parkoviště bude v době navrhovaného odjezdu zavřené, takže bychom sraz přesunuli na parkoviště Shopping Park Zličín, kde má Tesco nonstop. Sraz by byl v polovině náležící k IKEA v první uličce (nejblíže dálnici) na kraji. Zkusím tam být už krátce před 7,15 a červeného žigula snad nikdo nepřehlédne. :wink: Souhlas??
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

O.K., já tam budu.
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Expedice se opravdu vydařila, počasí bylo vynikající, Zdeněk naprosto nedostižný hostitel (čímž mu moc děkuji za pozvání) a naše vyjížďka dvěma Nivami po okolním terénu naprosto skvělá. První fotku Ctirad nazval v žertu "vrcholem samolibosti", když mě viděl, jak na ní pózuji, takže jsem si nemohl odpustit ji sem hodit, to jistě uznáte :lol: :lol: :lol:
Jako další přikládám naše skupinové foto pro dokreslení atmosféry. Srazík, i když byl komornějšího rázu, se opravdu vydařil, snad bude do budoucna takových akciček víc.
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Radek píše:Expedice se opravdu vydařila, počasí bylo vynikající, Zdeněk naprosto nedostižný hostitel (čímž mu moc děkuji za pozvání) a naše vyjížďka dvěma Nivami po okolním terénu naprosto skvělá. První fotku Ctirad nazval v žertu "vrcholem samolibosti", když mě viděl, jak na ní pózuji, takže jsem si nemohl odpustit ji sem hodit, to jistě uznáte :lol: :lol: :lol:
Jako další přikládám naše skupinové foto pro dokreslení atmosféry. Srazík, i když byl komornějšího rázu, se opravdu vydařil, snad bude do budoucna takových akciček víc.


Nezbývá než souhlasit s Radkem.
Srázek se opravdu velmi vydařil.Zdenkova pohostinnost na výborné úrovni a o srandu taky nebyla nouze.
Co se týká nazvání Radkova pózování,tak to ze mě samozřejmě mluvila závist. :lol: :lol: :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Chystal jsem se jet s váma,bohužel :cry: do toho vlezly nepředvídatelný okolnosti.Snad příště... :(
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Od července taky zajedu ;-)
Já místo toho sháněl nějaký ty letiště na ladasraz :D .. a taky šprtal němčinu, neb jsem zvoral zápočet :-(
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

exp Adam

Příspěvek od stav »

tak pánové vám ještě jednou děkuji za vaši účast a poklony a těm, kterým se nepovedlo " se urvat" jen vzkaz, že není všem dnům konec. Jen jsem chtěl připodotknout, že i Honzova fešanda by si zasloužila obrázek byť stála pěkně v suchu v klidu a bezpečí dvora. zkuste to někdo /Ctirade, Radku/ / :oops: já nějak neumím zmenšovat obrázky :oops: /
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“