Lada 2107 Yokodrifta

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Hurikáne??? No teda!!! Stále doufám, že jestli bude votuzeno, tak jen na agregátu, pořád ve mne doutná jiskřička naděje že se kastle nedotkne žádný destruktivní zásah... OT: víš jak plaču když vidím zásahy jednoho koko.a co se vydával za odborníka? A to jde o pár vrutů v interiéru a nástřik spodku... Více asi osobně...

yokodrift, ty plasty bys sehnal... Buď je pán ještě najde, nebo z vraku nebo zkusit typické LADAprodejny, nebo kluky z východu. Jinak klidně můžeš zprostředkovat kontakt na tu další Ladu :)
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA 2107 drift machine :-)

Příspěvek od yokodrift »

V plasty v poho ale co ty plechy??????Kde je sehnat?????Jo tady to je http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... 07/7045404
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

yokodrift, Auto velmi pěkné. Ten inzerát co si sem dal je tam nejmíň už rok. :P
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hurikán píše:.... tím líp pro nás, kteří auta udržujeme v pěkném stavu. Cena půjde nahoru a za několik let budeme v balíku. 8) :mrgreen:
Teda, Hurikáne, takže ty si Jahodu držíš kvůli mamonu? Jak přízemní, já jsem měl za to, že to máš rád, a ty jenom na tom chceš vydělat. Fuj, styď se! :P

Jinak uvidíměž, na mašině na drifty nemusí ty zásahy bejt ani vidět, však se jedná o motor a soustavu přenosu výkonu. O změně vzhledu myslim nepadlo ani slovo. Vemte si třeba mašinu, zrovna mi teď napad Štěpán. Taky v tom měl jinej motor, ale na vzhledu se to nijak neprojevilo a nikomu to ani nevadilo.

Jinak ten stroj za těch 37 klacků nebude zrovna dokonalej. Evidentně dělaný něco s předníma blatníkama, vidim je zepředu zapatlaný šedou základovkou nebo co to je. A na dalších fotkach je to jakoby mimochodem useknutý... :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Hurikan: myslim ze pre nas co mame Lady pre potesenie resp. ako zalubu sa laska k nim neda vycislit ziadnymi peniazmi. Aspon u mna urcite. :)
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

mayo456 píše:Hurikan: myslim ze pre nas co mame Lady pre potesenie resp. ako zalubu sa laska k nim neda vycislit ziadnymi peniazmi. Aspon u mna urcite. :)
Samozřejmě. Já to mám úplně stejně. Proto jsem taky na konec věty hodil ty smajlíky. ;) :D

Těch "náááhodou" useklých rožků jsem si taky všiml. :D Navíc v kapotě už zdatně bydlí rez a ještě k tomu i koroze. :lol: Navzdory k poněkud nekvalitním a záměrně zkreslujícím fotkám jsem odhalil pár dalších nedostatků. Současná cena je tak naprosto neadekvátní. Poloviční částka by byla daleko reálnější.


yokodrift, Nechápu, jaké plechy máš na mysli. Na hranatcích je kapsa předního blatníku zakrytá přišroubovanou plastovou lištou s proměnlivou šířkou, na hraně zakončené pryžovým profilem. Je přichycená ke kovovému lemu podběhu (sklenutí) cca 5-6 samořezkami. Žádné plechy tam nejsou. ;)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Hurikán píše:Samozřejmě. Já to mám úplně stejně.
Minule mi suseda povedala, ze ked existuje najväcsia laska k nejakej veci tak ja som jej zivym prikladom. Ked sa vraj na mna pozera z okna a vidi ako dva tri razy obehnem auto ci je zamknute, ked kazdu spinku opatrne a starostlivo davam dole z povrchu auta vidi tu moju lasku k mojej Lade :)
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

mayo456 píše:ako dva tri razy obehnem auto ci je zamknute,
Tak tuto neni žádná láska, ale obyčejná skleróza. Taky to tak mam ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Hurikán píše:Současná cena je tak naprosto neadekvátní. Poloviční částka by byla daleko reálnější.
Mno, zase neblázni, závist ti zastřela mysl :mrgreen: . Odečtemeli ekovýpalek, tak se bavíme o 20ti. litrech, což je sice cena na místní poměry vyšší, ale akceptovatelná. Mít takové auto a někdo mě nutit k prodeji za 10, tak jej raději podpálím. Uvaž, já koupil sedmu za 16 a kolik na ní bylo hokny, tou dobou ty peníze měly zvuk nynějších 20ti, ale za zdravý spodek se platí zlatem :wink: . Ten levý blatník je divný, to ano, chtělo by to detailní fotky a hlavně spodek. Podle stavu spodku bych se teprve vyjadřoval k adekvátnosti ceny. Hrana v seriozním stavu se stává raritkou, co si budeme nalhávat a když chceš, tak platíš.

Každopádně, nikdo z tohoto fóra by nebyl schopen ani ochoten vypláznout 30 litrů kvůli krabici. Proto by bylo dobré se zdržet výkřiků o nějakém ničení vozidla, kupec projevil neobyčejné odhodlání, tak ať si vychutnává zakoupené ovoce dle libosti :mrgreen: .
Naposledy upravil(a) Křečík Barbuška dne ned srp 29, 2010 19:43, celkem upraveno 1 x.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Hurikán píše: yokodrift, Nechápu, jaké plechy máš na mysli. Na hranatcích je kapsa předního blatníku zakrytá přišroubovanou plastovou lištou s proměnlivou šířkou, na hraně zakončené pryžovým profilem. Je přichycená ke kovovému lemu podběhu (sklenutí) cca 5-6 samořezkami. Žádné plechy tam nejsou. ;)
tri na kazde strane :wink: aby jich nehledali nekteri vice
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

K-L: asi si nerozumíme. Já jsem měl na mysli cenu tohoto zázraku: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... 07/7045404 Pokud jsem dobře četl, tak v ní není výpalné zahrnuto, čili je to 37 + 10. Výpalné do celkové ceny nepočítám, ale vzhledem k stavu inzerovaného vazidla by zhruba polovina z těch požadovaných 37 byla možná dejme tomu akceptovatelná.

Nákupní cenu yokodriftovy hrany teď nekomentuju a naprosto se ztotožňuju s tím cos napsal:
Koko Loko píše:Každopádně, nikdo z tohoto fóra by nebyl schopen ani ochoten vypláznout 30 litrů kvůli krabici. Proto by by bylo dobré se zdržet výkřiků o nějakém ničení vozidla, kupec projevil neobyčejné odhodlání, tak ať si vychutnává zakoupené ovoce dle libosti :mrgreen: .
To by se mohlo i vytesat. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA 2107 drift machine :-)

Příspěvek od yokodrift »

Nooo takové VFTS to bych si taky nechal líbit!!!Lada neni naročná na úpravy,neco jako škoda 120.Kde se dají koupit blatníky na vfts-ko?:-)Maďaři se s tím vúbec nemažou a v rusku už vúbec ne!!!No není to nádhera? http://www.youtube.com/watch?v=1ezpWKzKkuQ
http://www.youtube.com/watch?v=6QF1kMld ... re=related ty blatníky ji fakt sluší!!!!!
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Hurikán píše:K-L: asi si nerozumíme. Já jsem měl na mysli cenu tohoto zázraku ...
Jaj, tak to pardon, cosi o další sedmě jsem zachytil, ale měl jsem to jen za jakýsi informační šum, nejsem pozorný čtenář :roll: . On totiž pohled na záď té bílé mne poněkud vyvedl ze soustředění :mrgreen: .

Co se týče té krémové sedmy za 37tis., tak tam by se dalo mluvit tak maximálně o 9 tis. a to jen kvůli tomu, že to má rádio a na první pohled pěkné gumy :lol: .

Edit: I když po důkladném vyčištění, máznutí disků a těch rožků by to mohla být krasavice :happy7: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Koko Loko píše:
Hurikán píše:Současná cena je tak naprosto neadekvátní. Poloviční částka by byla daleko reálnější.


Každopádně, nikdo z tohoto fóra by nebyl schopen ani ochoten vypláznout 30 litrů kvůli krabici. Proto by bylo dobré se zdržet výkřiků o nějakém ničení vozidla, kupec projevil neobyčejné odhodlání, tak ať si vychutnává zakoupené ovoce dle libosti :mrgreen: .
My sme nedávno kúpili krabicu za 900 eur, čo je skoro 30 tisíc. A sme radi, akú dobrú kúpu sme spravili.
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

yokodrift píše:neco jako škoda 120

ajajaj, toto srovnání nevím jestli tu padne na úrodnou půdu :?
yokodrift píše:Maďaři se s tím vúbec nemažou a v rusku už vúbec ne!!!
Taky tam těch Lad mají asi víc a neváží si jich tolik...

První videjko: Jo, líbí, teda ta jízda a nástavce? jakýkoliv jiný by na krabici vypadaly blbě...
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“