Potřebuju poradit

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Mám si ho pořídít nebo ne?

Ano
1
14%
Ne
6
86%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10511
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Laďuša píše:... další si koupim, až tuten naprosto :hrob:
Moje řeč - taky to tak dělám. Za 10 let mobilního telefonování mám cca čtvrtej telefon a stejné mobilní číslo již 8 let (první mobilní číslo i s telefonem mi vypadlo z náklaďáku). L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Drobek81 píše:
Luděk Musil píše:Nepoužívám a ani nevím co znamenají funkce PRD, ZMRD, SMRT ... :D . L.
si si jisty?
Jinak souhlas, telefon co mam ted ma vice jak 5let a na telefonovani staci (pravda, po vyprani by chtel vycistit mikrofon ale to je v klidu)...
jo jo. s mym spatnym reprakem to byla smrtelna kombinace :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Vláďa B
Příspěvky: 124
Registrován: ned led 18, 2009 19:27
Bydliště: Bohdíkov 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vláďa B »

To jsem si oddych. Už jsem myslel, že jsem poslední na této planetě kterýmu stačí, že se dovolá a nebo pošle zprávu.
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

I já k těm kterým stačí mluvit a sem tam písmenkovat patřím . A k tomu mi slouží telefonek dnes prapodivných tvarů , rozměrů a váhy SONY CDM - Z1 . Má to ještě vysouvací anténu a vyklápěcí mikrofon .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Laďuša píše::lol: :lol: Kdybych nechtěl na mobilu foťák, tak bych měl pořád starou dobrou Teslu 3410 :lol: Teď (no, ono to bude 2 roky) jsem přestoupil na Nokii 6??? (ani tou šestkou si nejsem jistej) a volam, píšu, fotim, budim a málokdy počítam. Cokoliv dalšího mi příde jako zbytečnost navíc. :lol: Jinak ty borce, co si kupujou kvéry na machrování, že se displej obrací podle natočení, hustý dotykový ovládání tůdletý suprový pařby a milion dalších věcí bez opodstatněnýho využití, prostě nechápu. Když se o tom hovada začnou bavit v hospodě, tak mam vždycky sto chutí dopít a jít pryč. A nevadí mi, že mi kvér přežil bezpočet pádů na zem a má na sobě znatelnej asfaltovej lišej, další si koupim, až tuten naprosto :hrob:
:prayer: :prayer: :prayer: Lépe už to ani napsat nešlo. ;)

Jsem na tom velmi podobně. Jen s tím rozdílem, že bych mobil s klidem oželel úplně. Když jdu ve svém volnu třeba do města, nebo někam jedu, tak si mobil vůbec neberu (zůstává s vypnutým zvoněním v šuplíku :P ) a cítím se opravdu svobodný!!! Další den se mrknu, kdo mě všechno volal, smáznu záznamy a jede se dál. 8)

Jinak já používám již 6 let Nokii 6210, kterou jsem koupil jako dva roky jetou. Má pořád původní!!! baterku se kterou vydrží už jen 3-5 dní (někdy provolám i 1 hod. denně), volá, sms přicházejí (občas dokonce i nějakou napíšu), někdy budí a občas počítá. Tel seznam je obsáhlý i s adresama a mejlama (někdy nějaký mejlík nebo fax pošlu) a to mě úplně stačí. ;) Scestovala se mnou Evropu, několikrát jsem z ní v Irsku vyléval vodu, když jsem telefonoval v tamním "deštíčku" a stále běží. Pro jistotu jsem se ale před časem vybavil i na nadcházející dobu přístrojového temna a koupil novou (asi týden používanou) Nokii 6310i. Tento poklad hýčkám v šuplíku a až za několik dalších let možná 6210 doslouží, tak ji nasadím do služby. Počítám, že mám na min. dalších 10 let vystaráno. 8) Pak už možná ani nebude funkční standart GSM, takže delší časový horizont mě netrápí.

Sašo, CMD Z1 jsem používal asi čtvrt roku v práci, takže vím, o co jde. I když ve srovnání s předešlou Motorolu micro tac (mnou zvanou big tac :) ) to už je placatá novinka. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já v telefonu například oceňuju i MP3. V autě mám obyč rádio na kazety, píchnu tam kazetu s nahrávací hlavou z kazeťáku, do které vede obyč jack, to píchnu do telefonu, pustim si muziku a jedu. Je to naprosto dokonalá věc. To naklápění displeje spolu s telefonem taky není úplně špatný, je to prostě moderní vychytávka, která se dá jednoduše oželet, kor, když někdo, jako třeba Albert, používá telefon jen v krajních situacích. Já to sice taky nepotřebuju, ale úplně to nezavrhuju. Ani to nemám. Ovšem nějakému pokroku se nebráním.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Jelen píše:kor, když někdo, jako třeba Albert, používá telefon jen v krajních situacích.
:D Jen aby bylo jasno. Já provolám denně od 20 do 90 minut (jak který den). A právě proto mám telefonu plné zuby. ;)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

To bych měl taky, to Ti věřím :) Toliko neprovolám ani za týden.
Uživatelský avatar
ladalover
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladalover »

čmelák píše:
ladalover píše:kup si SE k750i

ten je věčný a jediný dobrý. Hlavně nejdi do Nokie!!
preco myslis ze nokia nie?
Podle mého názoru je nokie předražená a ve srovnání např. se SE jí funkcemi mnohem více převyšuje ale cenově je níže. Vem si tel. od nokie a od SE v ceně 5000Kč Porovnej funkce a použitelnost, a zjisti, kdo vyhrál. Samozřejmě dalším faktem je, že vím, jaký tel. má PEET nyní a jaké tel. si kupuje celá jejich rodina a kdo mě přiměl ke koupi mého SE. Takže jak zde řezník správně povídá, plácám jen tak do větru blbiny, aby byla témata přetížená.

PEETE!! Tvůj SE k750i drží už 3.rok bez poruchy a ty ho chceš měnit?? Já říkám, NE! :evil:
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

ladalover píše:PEETE!! Tvůj SE k750i drží už 3.rok bez poruchy a ty ho chceš měnit?? Já říkám, NE!
ano chci ho vyměnit z důvodu že už není aktuální (IN)
chci prostě změnu.
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
ladalover
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladalover »

PEETE!

neblbni

Není IN, ale je perfektní, MP3, 2MPix foťák, kamera, MMS, Hlasové zprávy, animace... Sakra Kdyť jsi ani půlku funkcí nikdy nepoužil!!! :lol:

Proč jsio mi někdy neposlal animovaného smajlíka nebo MMSku?

Co budeš mít z toho Asusu? jen nový obal a stejně 70% z něj nevyužiješ!! Přemejšlej o tom i z hlediska funkčnosti a né konzumu a módy!

:wink:
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

No jak vidim podle vás do toho ASUSU P750 nepudu podle statistik zde. A do HTC a Iphona kvůli (sms cvakání)....

SE K750i nezůstanu chci něco novějšího LADALOWER SORRY :-)

chci aby ten mobil měl alespň tu Wifi a lepší foťák než 2MGpx...

Rady pořád přímjmám!!!!!
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
Chester
Příspěvky: 849
Registrován: čtv dub 24, 2008 12:19
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Chester »

PEET píše:lepší foťák než 2MGpx...
ono nejde až zas tak o Mpx jako o optiku a velikost CCD snímače (mobily navíc většinou ani CCD nemaj) , na momentky absolutně postačí 2Mpx + auto focus v tvé K750i, na lepší fotky si pořiď normální foťák.
2103 1.5. r.v.1977
2111 1.5 16V r.v.2001 (JMJ´s EX)
2112 1.5 16V r.v.2005 +9.12.2022
105SP - kukačka:)
R. Scenic 2005 1.6 16V
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6510
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

lezeje v posteli, jeste se trochu rozepisu :-)

asus - kolega ma nejaky asi 2 roky stary model s windows mobile. od urcite doby tomu nejde nastavit vyzvaneni na budiku. budik nastaveny na 7:30 zvoni v 6:30. resety, upgrady nic nepomohlo. dalsi problem byl pred 2 dny. pri prichodu sms, se telefon rozsvitil a to bylo vse. sms se nezaradila mezi dorucene, nevydalo to zvuk, proste nic. sms ztracena. trochu problem, kdyz cekate sms s klicem z banky. reset pomohl. myslim, ze telefon je nyni skrze tyto problemy v reklamacnim rizeni.

iPhone - kdyz uz to v nejake nove verzi naucili psat diakritiku, tak se pise tak, ze se zmackne pismenko a pak diakriticke znamenko. tedy presne obracene, nez je clovek po 20 letech prace s pocitacem zvykly. slak by ma trefil. a v podobnem duchu se tam nese vetsina aplikaci. ja mel chut to po 10 minutach hodit na namesti do kasny.

Ted uz bohuzel jen obecneji: znamy mel nejaky takovy chytry telefon (reditel jedne IT firmy) a cca kazdy nas 5. telefonat umrel uprostred. Nasledne byl mimo signal. Kdyz mi zavolal zpet, tak rikal jen "sorry, musel sem to restartovat" :-) Je to opet nejaky ten rok zpet.

Kolega s asusem s tim ve vysledku tusim take jen telefonuje a pise sms. Mozna mu krivdim a dela s tim obcas i jine veci, ale ja ho pri tom nevidel. Na cestu ma pri sobe vetsinou stejne notes, takze kancelarske veci resi asi pres nej. Je otazkou, kolik lidi, kteri si porizuji chytry telefon, vubec pouziva jeho moznosti. Zrejme malo kdo.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

JmJ píše:asus - kolega ma nejaky asi 2 roky stary model s windows mobile. od urcite doby tomu nejde nastavit vyzvaneni na budiku. budik nastaveny na 7:30 zvoni v 6:30. resety, upgrady nic nepomohlo. dalsi problem byl pred 2 dny. pri prichodu sms, se telefon rozsvitil a to bylo vse. sms se nezaradila mezi dorucene, nevydalo to zvuk, proste nic. sms ztracena. trochu problem, kdyz cekate sms s klicem z banky. reset pomohl. myslim, ze telefon je nyni skrze tyto problemy v reklamacnim rizeni.
Tak když je to tak problémový komunikátor proč ho nestáhnou z trhu??
No jestli to má to co říkáš tak si mi jasně odpovědel že do něj ne!! že rači do něčeho jiného.....Asi se na ten ASUS vyprdnu a pudu fakt do něčeho jiného.....
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“