Brno hlasování

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

tak kterej den???

Pondělí
0
Žádná hlasování
Úterý
0
Žádná hlasování
Středa
6
32%
Čtvrtek
10
53%
Pátek
3
16%
 
Celkem hlasů: 19

Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Brno hlasování

Příspěvek od Chettak »

Pátrač píše:pravidelné srazy jedenkrátevměsíci vždy první den toho měsíce vám vyhovuje kdy???
Ahoj..no, my jsme se Salwadorem premysleli, ze bychom obcas..(tudiz nehlasuju, protoze mate pravdu o tom ovlivnovani) takze... ze bychom se Salwadorem obcas na ten sraz do Brna za vama prijeli..ale to za predpokladu, ze by to bylo bud v patek, nebo nejakej denpo kterym by nam do toho skocil nejakej svatek.. to vite... jsme tezky makacenka a cesta do Brna je dlouha a strastiplna:))

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Brno hlasování

Příspěvek od Hurikán »

Chettak píše:
Pátrač píše:pravidelné srazy jedenkrátevměsíci vždy první den toho měsíce vám vyhovuje kdy???
Ahoj..no, my jsme se Salwadorem premysleli, ze bychom obcas..(tudiz nehlasuju, protoze mate pravdu o tom ovlivnovani) takze... ze bychom se Salwadorem obcas na ten sraz do Brna za vama prijeli..ale to za predpokladu, ze by to bylo bud v patek, nebo nejakej denpo kterym by nam do toho skocil nejakej svatek.. to vite... jsme tezky makacenka a cesta do Brna je dlouha a strastiplna:))

Chettak :munky2:
To je slovo! Klobouk dolů. Já si myslím, že občas by nějaká ta výjimka potvrzující pravidlo být mohla.
A nebylo by pro vás lepší se když tak zůčastnit Malého Srazu? Když by byl v sobotu?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Brno hlasování

Příspěvek od Chettak »

Hurikán píše: To je slovo! Klobouk dolů. Já si myslím, že občas by nějaká ta výjimka potvrzující pravidlo být mohla.
A nebylo by pro vás lepší se když tak zůčastnit Malého Srazu? Když by byl v sobotu?
VŠAK. To by bylo rozhodne lepsi... kdyz bude sobotni minisraz, tak to bude OK. No, zelezi, jak dopadne hlasovani..i kdyz vse nasvedcuje pro ctvrtek...snad se do toho vleze nejakej ten svatek, tak to projde taky. Uvidime... rozhodne(ne sice pravidelne) ale obcas se na vas kouknout prijedem:)

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
BA3
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BA3 »

To je skvělí JSTE vítáni :oops: :wink:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Brno hlasování

Příspěvek od Hurikán »

Chettak píše:VŠAK. To by bylo rozhodne lepsi... kdyz bude sobotni minisraz, tak to bude OK. No, zelezi, jak dopadne hlasovani..i kdyz vse nasvedcuje pro ctvrtek...snad se do toho vleze nejakej ten svatek, tak to projde taky. Uvidime... rozhodne(ne sice pravidelne) ale obcas se na vas kouknout prijedem:)

Chettak :munky2:
Ono je to trošku složitější. První čtvrtek v měsíci jsou schůze v hospodě. M.Srazy jsou buď v sobotu, nebo v neděli, podle toho, jak se dohodneme. Kdybyste se nějakého M.Srazu chtěli zůčastnit, tak stačí dát vědět a my se ho pokusíme uspořádat v sobotu, aby vám to vyhovovalo. :wink:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Brno hlasování

Příspěvek od Chettak »

Hurikán píše:
Chettak píše:VŠAK. To by bylo rozhodne lepsi... kdyz bude sobotni minisraz, tak to bude OK. No, zelezi, jak dopadne hlasovani..i kdyz vse nasvedcuje pro ctvrtek...snad se do toho vleze nejakej ten svatek, tak to projde taky. Uvidime... rozhodne(ne sice pravidelne) ale obcas se na vas kouknout prijedem:)

Chettak :munky2:
Ono je to trošku složitější. První čtvrtek v měsíci jsou schůze v hospodě. M.Srazy jsou buď v sobotu, nebo v neděli, podle toho, jak se dohodneme. Kdybyste se nějakého M.Srazu chtěli zůčastnit, tak stačí dát vědět a my se ho pokusíme uspořádat v sobotu, aby vám to vyhovovalo. :wink:
Diky...to budete moc hodny... urcite dame vedet...reknu to jeste Salwadorovi...stejne to bude cist i vecer..ale to je jedno:)
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Re: Brno hlasování

Příspěvek od SalWador »

Hurikán píše:Kdybyste se nějakého M.Srazu chtěli zůčastnit, tak stačí dát vědět a my se ho pokusíme uspořádat v sobotu, aby vám to vyhovovalo.
Jiste se na nejaky sobotni lada sraz prijedeme podivat. Brnenska klika je dost dlóhá. :lol: Krom toho mě to do mého rodného města vždycky táhne. Takže pokud nám do toho něco nevleze (třeba práce), tak jistě dowalíme. :D Díky
SalWador
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9342
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

No to si piš, že Brněnská klika je dost dlóhá. Nééé, vážně. Bude fajn, když přijedete podpořit naše "Brněnské" řady :-). Navíc z takové dálky....to se jen tak nevidí :-)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Vašátor píše:No to si piš, že Brněnská klika je dost dlóhá. Nééé, vážně. Bude fajn, když přijedete podpořit naše "Brněnské" řady :-). Navíc z takové dálky....to se jen tak nevidí :-)
už příští týden!!! je další " porada" :wink: Zamluvil jste někdo salónek nebo se o to mám postarat. Asi bych to viděl klasicky pro nedočkavce od 17 00 zbytek po 18té hodině :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
BA3
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BA3 »

Pátrač píše:
Vašátor píše:No to si piš, že Brněnská klika je dost dlóhá. Nééé, vážně. Bude fajn, když přijedete podpořit naše "Brněnské" řady :-). Navíc z takové dálky....to se jen tak nevidí :-)
už příští týden!!! je další " porada" :wink: Zamluvil jste někdo salónek nebo se o to mám postarat. Asi bych to viděl klasicky pro nedočkavce od 17 00 zbytek po 18té hodině :wink:
Sme se domlouvali že tam brnkneš a doukáš flek tak už volej ať nesedíme venku :lol:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

mám na ráno tudíš končím v 15:30 :lol: :lol: budu zahřívat sicny :lol:
BA3
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BA3 »

Tomáš píše:mám na ráno tudíš končím v 15:30 :lol: :lol: budu zahřívat sicny :lol:
No tak aby jsme tě tam našli ještě v použitelném stavu :lol:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

BA3 píše:
Pátrač píše:
Vašátor píše:No to si piš, že Brněnská klika je dost dlóhá. Nééé, vážně. Bude fajn, když přijedete podpořit naše "Brněnské" řady :-). Navíc z takové dálky....to se jen tak nevidí :-)
už příští týden!!! je další " porada" :wink: Zamluvil jste někdo salónek nebo se o to mám postarat. Asi bych to viděl klasicky pro nedočkavce od 17 00 zbytek po 18té hodině :wink:
Sme se domlouvali že tam brnkneš a doukáš flek tak už volej ať nesedíme venku :lol:
přede mnou to ale domluvil hurikán takže abych věděl jestli to mám zamlouvat já a nebo Hurikán.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
BA3
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BA3 »

Pátrač píše:
BA3 píše:
Pátrač píše: už příští týden!!! je další " porada" :wink: Zamluvil jste někdo salónek nebo se o to mám postarat. Asi bych to viděl klasicky pro nedočkavce od 17 00 zbytek po 18té hodině :wink:
Sme se domlouvali že tam brnkneš a doukáš flek tak už volej ať nesedíme venku :lol:
přede mnou to ale domluvil hurikán takže abych věděl jestli to mám zamlouvat já a nebo Hurikán.
Tot Hurikán at se tedy vyjádří :lol:
A ono se nic nestane když tam zavoláš tak ti maximálně řeknou že to je už zamluvený :wink:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Tomáš píše:mám na ráno tudíš končím v 15:30 :lol: :lol: budu zahřívat sicny :lol:
Jojo, to se někdo má. Já tam zase doletím s vyplazeným jazykem kdoví kdy. Oficiálně mám končit po 20. hod.

Co se týče rezervace, tak je mi to jedno, jestli tam budu volat já, Pátrač, nebo někdo jiný. Hlavní je, aby to bylo zamluvený. Tentokrát to domluvím já. Hned zítra tam zavolám. Číslo mám v mobilu, takže nět prabljem. Na schůzi si kdyžtak upřesníme kdo si to vezme definitivně na starost, ať z toho potom nevznikají nějaké zmatky.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“