8.5.2009 (pátek) - Laďuša v Brně

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Jo, v 19 před vláčkovou.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Nuže za 18 a půl hoďky zdar - Maysnere a Pípáku, nezapomeňte, prosím, na zboží :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Právě jsem se vrátil domů, mám to šťastně za sebou, zbavil jsem se toho šílence :) . Každopádně je to již dlouho co jsem se takhle zapoměl mimo domov, úplně jsem zapoměl na poezii pěšího přesunu v teplé noci, atmosféru rozjezdu hromadné dopravy ... prostě nádhera :mrgreen: . Ráno, jestli přežiji dodám foto a drobný komentář. Dostal jsem velice poučný výklad o klatovské a plzeňské řeči, zejména výraz pro dívku mne velice zaujal, jen nechápu proč je mi po čtyřech pivech blujno :D .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:jen nechápu proč je mi po čtyřech pivech blujno

no, nevím proč, ale po přečtení tvého udivení jsem si ihned vzpoměl na kousek textíku jedné takové lehce depresivní písničky :lol: :P

Den sirkou škrt nad tvou hlavou ve dlaních,
ta dívka ti řekla, že spát by jsi měl
a že všechno přeháníš.
To tě trápí najednou tak malé zklamání,
slzy se zalesknou, hořké je poznání,
že tady mě máš, stáří jsem tvé,
tak kam utíkáš? Ouvej.
Co dál? Co teď? Co dál?
Tak tady mě máš, co dál?
Co teď? Já jsem stáří tvé...
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Pár kokofotek z kokofoťáku, tutaj. http://koko-loko.rajce.idnes.cz/Ladusa_v_Brne/ Heslo a jméno je ladaklub.

Michal Pokorný píše: Já jsem stáří tvé...
Člověče něco na tom bude, nevím už jak jsme na to téma přišli, ale ani jeden z těch lidí se kterými jsem seděl u stolu si nepamatuje na Spartakiádu v roce 1985 :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:ale ani jeden z těch lidí se kterými jsem seděl u stolu si nepamatuje na Spartakiádu v roce 1985

neboj, za pár let na tom budeš stejně jako oni, ani ty si na ní pamatovat nebudeš :mrgreen:
Ne, že bych tu chtěl nějak dělat OT a chmuřit toto jinak veselé téma, ale co se dá dělat , přeci jen již od útlého dětství bydlím u hřbitova. A už jako malému se mi tuze líbil velice "optimistický" veršík u vchodu : ONI BYLI COS TY NYNÍ A TY BUDEŠ CO JSOU ONI :P
Neboj, oba se dočkáme 8)
Ale jinak tedy fotky jsou zajímavé, vypadá to, že bylo veselo ........
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

A hele, nezabezpečená síť špilberk B :lol:

Veselo bylo, jsem rád, že se lidé dostavili :) Popovídam jindy, je to tady moc pomalý
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

do kedy ste tam nakonec boli vy ochlastovia :-D
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Zhruba ve 23:00 zhasli zahrádku.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9339
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Tak koukám, že jste nakonec zakotvili ve Starobrněnské :D .
Škoda, že jsem měl už jiný program (ovšem také vydařený). Hele, kde jste sebrali teho žigula s SPZ xxx 2101? To je prostě mazec :) Hmm...podle fotek to musela být hodně dobrá akcička. Obzvláště když se Laďuša zvládl vyválet i na trávníku :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Taky jsem se díval na bílou jedničku. Původní majitel měl zjevně silné konexe. :)

Přece si nemůže Laďa nechat ujít vyválení se na štatlovským trávníku. Kdy se mu to zase poštěstí. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Ahoj!
Tak sice pozdě, ale konečně se mi podařilo si vzpomenout a mít čas na závěrečné resumé (napřed bylo hodně zápočtovek a pak se mě zbortil počítač, z čehož jsem eště zdaleka nevybřednul...)

Jinak výlet byl zdařilej, koneečně jsem byl v Brně aspoň na 2 noci a s časem si ho trochu prohlídnout :)
Už cesta tam byla fajná. Tak aby ne, když jsem velkej fanda železnice, jelo se vlakem a z toho Praha - Brno vlakem SC17 A. Dvořák Praha hl.n. - Wien Südbhf., kterej byl vedenej elektrickou jednotkou 680.005 ČD. Prostě pendolínem :)
V pátek jsme se akorát koukli po centru od Čáry po Zelňák, na Petrov, tak tam, no...
Navečer slezinka, bohužel vláčková měla plno, bez včasný rezervačky to tam prostě nejde. Aspoň jsem se kouknul, škoda, že zrovna nejelo pivo :lol: Takže jsme se přesunuli do pivovarský hospody....
Tímto díky Koko Lokovi, Maysnerovi a Gerovi s odvozem, že přišli pokecat. Kokovi a Maysnerovi za dodání zboží. A eště Hurikánovi, kterej mi dal podrobnej tip na to, kam se zajít podívat. No seznam to byl snad na tejden :lol: U pivka (Starobrno 11, že?) bylo veselo, dali jsme napít alpu Vladimíru Iljiči.... Jako poslední se mnou vydržel Pípák, jistě zadostiučiněním mu byl pohled na cyklistu. Při odchodu vypadal nejistě, kdo ví, jestli vůbec věděl, k čemu to kolo vlastně slouží... :mrgreen: Já jsem si vypůjčil půllitr na památku a pak jsme se vydali směr Pekařská a centrum, kde proběhlo focení se s klášterem v pozadí, pózování na trávě a podobně ;) Cestou jsme potkali protekční Ladu a 2 Poršátka...
Druhej den jsme pokračovali v prohlídce města, na Špilasu jsme strávili poměrně hodně času, je to tam velký a zajímavý. Vevnitř v těch expozicích a kasematech je to pěkný a poučný. Dál jsme stihli technický muzeum, kde jsem ale byl nanejvýš pobouřen tim, že železniční expozice je někde zvlášť....to mě tak jako zklamalo dost...
No a pak v ten slavný májový den, totiž 9.5. jsme se zašli podívat k pomníku rudoarmějců na Královo Poli. :)
No a tim byl program víceméně splněn, eště jsme mrkli do Vaňkovky, i když tam už jsem byl kdysi, já jsem se pokochal na nádraží, akorát přijel historickej vlak z Lednice... Jaké zklamání, když jsem zjistil, že na Moravě provozujou historický vlaky motoráky řady M262.0 (830..... - 831 je lepší ;) ) z roku 1949.... Takovej máme taky, ale 831 a jezdí v pravidelným provozu, ačkoliv nátěr a muzejní určení už taky má.
Jo a taky jsem potkal parní tramvaj, jela (co jsem viděl) od české směrem tam, co jezdí šalina směrem na Kr. Pole....nevim, to je 6ka? A měla doprovodný historický hasičský auto (Raduz mě posílal i fotky toho).
No a v neděli už jenom cesta domů, tentokrát jsme to vzali jižní trasou přes Jihlavu a Č. Budějovice.

No a tady fotky, ať vidíte, jak jsem to viděl já :lol:
http://ladusa.rajce.idnes.cz/Brno_8.-10.5.2009/
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10510
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Laďuša píše:Ahoj! ...

Čéčé - hotovej Bár ... tedy J. Š. Baar. Tebe ve škole ta litertůra a slohovky musely bavit :D :D :D . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Pěkný textík a pěkné fotečky. :wink: Laďu to psaní evidentně opravdu baví. :) Na to, co všechno jsem viděl, mě ani moc nebolí nohy. :D

Jen bych si dovolil poopravit jednu drobnou nepřesnost. Na fotce hlavní ulice vedoucí od Červeného kostela k Tomáškovi máš chybně uveden její název. Nejde o ulici Českou, v hantecu též zvanou Čára, ale Joštovu. :wink: To jen tak pro pořádek. :P
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Luděk Musil píše:
Laďuša píše:Ahoj! ...

Čéčé - hotovej Bár ... tedy J. Š. Baar. Tebe ve škole ta litertůra a slohovky musely bavit :D :D :D . L.

Heh, a víte, že vcelku i jo? Čtu vcelku rád a slohy jsem taky docela bral....když nebylo vyloženě blbý téma....
Jo a kolej momentálně mam v Baarově ulici ;) tzv. Bárovka :)


Hurikán píše:Jen bych si dovolil poopravit jednu drobnou nepřesnost.....

Moment, chceš mi říct, že Čára neni Joštovo, ale Česká? V tom případě to je ale habaďůra, takhle mě to naučil Vašek.... :scratch:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“