Little Dark Blue Riding Hood - oldschool star - chronicle

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Marťas, i to se dá, ale není to buhvi jake řešení, no spíš je to uplně nahouby... :D řezat seriove pružiny jde, ale jen do nějaké miry, protože jsou ty perá stejně moc měkká, takže tě ani nepodrží v zatáčce a budeš s něma věčně na dorazech...
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

LRRH: dakujem povedal si to za mna.
ak niekto zreze len pruziny auto bude po menej kvalitnej ceste este viac poskakovat ako seria.
Ano, dalo by sa to riesit tymto amaterskym spôsobom ale ak to ma mat zmysel tak sa to musi urobit vsetko komplet a poriadne. to znamena silnejsie pruziny, tlmice, nove silentbloky (idealne polyuretanove) ale urcite aj nove seriove budu lepsie oproti starym , lepsie kola plus kvalitne gumy ( nie OR 34), lepsie capy a pod...
len tie polyuretanove silentbloky stoja pokial viem 4500 Kc resp. cca 150 euro.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Marosqo
Příspěvky: 655
Registrován: stř srp 23, 2006 14:13
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marosqo »

Ake su tie lepsie capy ak smiem vediet ? :lol: :roll:
A s tymi polyuretanmi , naco ti su do serioveho auta s ktorym urobis zopar vykendovych KM ? ...ja mam pomerne odflaknuty podvozok ,spravim Xostrejsich km ako tu vacsina na fore a zijem ,takze nerieste peachoviny zase
ex.VAZ 2102 1974 ex hniloba VS. laminat :P
ex.VAZ 2101 1973 ... od 27.2.2008 minulost : /
ex.VAZ 2105 1984 ... tuned up 2107 gr. A

BMW E46 318i Touring
BMW E30 318IS 1990 Kinder M3 =)
BMW E30 325i Funwagen/Rallycar under construction :D
Lada Niva Urban 2017
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

lempofrderi alebo moogy su urcite lepsie capy ako tie z ruska ci odkial co su skladane na kolene.
A ked uz ides robit podvozok tak aj ked rovno nedas polyuretanove silentbloky minimalne sa oplati vymenit stare silentbloky co maju 30 rokov za nove.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

moog mi odesel na nizkym aute po 18tkm, horni. a novy origo silenty? chacha. zlaty stary rozpraskany kurvy. novy porad vrzou a behem chvilky dou do kopru. mam to na novych ramenech a katastrofa
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

jelikož sem zjistil že moje fotoalbum postrada jakekoli letnima gumama smrdící fotky, dovolil jsem si přidat nějake fotky z jara, kdy sem se ještě vozil v plné kráse.. :P
FOTKY


a ještě jedny z loňské zimy, aby jste věřili že to auto dokáže byt i k užitku.. :mrgreen:
FOTKY
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Ivo píše:Tak to dopadá, když má někdo auto na to, aby s ním stál pořád v garáži :lol: . Ale jinak to máš opravdu pěkné.
:lol:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

v zime si si to musel paradne uzit :P stavim sa, ze kazdu zakrutu si bral efektne bokom a oproti iduci vodici nechapali o co ide :)
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

karkulka už zase žije.. dnes sem slavnostně dojel do brna... :D

z pásky smrad jako svině.. na pumpě to vypadalo efektivně když sem přijel zastavil a z podkapoty šel kouř, tak sem ji otevřel vyvalil se peknej oblak a ja šel tankovat (do kufru... :mrgreen: protože nemám dviřka na blatníku... ).. :D jinak vše naštěsti fujgovalo bez problemu, nutno podotknout že sem od posledniho provozu měl rozdělané všechno, kromě.. ani nevim čeho, jo kromě řizení a přední nápravy, jinak vše od hlavy až po šroub od zadního kola.. jen kabel v zadním světle se přepálil.. :) a rozdělovač jsem měl danej o 180° naopak, tak se to přehodilo a vše naskočilo, benzín naštěstí nikde nestříkal, olej netekl nic...

takže velká spokojenost, teda až na to že se sklapěj zrcátka.. :twisted:
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

kura tak mudruj, jak to leti, nebo co to robi hm hm??
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

jó páska je slušný svinstvo. Když sem s ní poprvé oživoval auto, tak sem málem chcíp. Nechal sem to vrčet v garáži a koukal sem, jestli všechno funguje tak, jak má a snažil se doladit karburátory. Chvílema sem se už dostával do nirvány :blob6: a tak sem to musel několikrát chcípnout a jít se ven nadejchat vzduchu.
VAZ 1800kk na prvočinitele
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Atex, ještě ti pořádně nevím... mám z toho takove smíšene pocity, hlavně nevím jak to jelo předtím.. budu muset to s něčím porovnat, abych si mohl udělat představu... hlavně taky to neni doladěné, protože už sme včera večer nestihali, takže to bylo hodně narychlo, předstih tak aby to nezvonilo a na karbiku sem akorát trochu zved volnoběh, ale nějake bohatosti sem ještě nedořešil, nemluvě o rozdělovači kterej je zkracenej asi na 15° ale zase ještě sem se nedostal k tomu zkrátit pružinky, prostě je to takové rozpracované... ale zase špatně to nejelo, dokonce to jde i odspodu, potom je to tak před 4t. takove mrtvější, ale jak se to roztočí nad těch 4,5t. tak už to pak jede nahoru pekně, nutno podotknout že jsem jel včera hlavně na 5q a když sem si natočl třeba 5,5t. tak to jelo furt, kopec nekopec...

abych to uzavřel, tak se da jezdit dole celkem kultivovaně (je tam cejtit krouťák), pak je trochu díra a když se to točí, tak to zase jede dál (nastupuje vykon)... no uvidime no..

Pája, he he, kamarád trefně pronesl, že si přapadá jako by jel s pekařem.. :mrgreen:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

preliezol som si to fotoalbum a vyzera to paradne, fakt najlepsie spravena (minimalne) 01tka v klube :wink: :thumbleft:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6525
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

nemuzu si odpustit:

cmuch chmuch, co to tu tak smrdi... aa to bude kroutak...

no dobre, blbej for.
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

:D
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“