Představuji 21011 Rallye

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin-MTX
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Martin-MTX »

Roman píše:Sakra musim si dat silnejsie dioptrie, cital som v zigulovom prispevku "jak si to pokrcil" a on sa pyta "jak si pokrocil" :oops:
Aha, tak tím se to vysvětluje :D
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Tak pánové co se týče pokroku ve vzhledu, tak tímto směrem to je snad ještě horší. Změny jsou všude kde to vidět není. Jen pro shrnutí - vyměněná je přední náprava, dvojitý stabilizátor, motor, převodovka, diferenciál a je tam už vyladěnej výfuk :mrgreen: . Tím výčet úprav zatím končí. Teď bude další krok odstranění veškerých zbytečností z auta. Koberce a odhlučňovací tkaniny atd.. Foto bych asi mohl dát až to dnes povezu do garáže.
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Tak auto je vyvařeno, blatníky vyměněny a mám 02 opět v garáži. V pondělí jde znova k Bartošům do dílny na finální doladění motoru. Škoda že nemůžu přijet vyzkoušet auto na sraz.
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Raduz »

Tak to vypada na klid na letisti zadne gumovacky a tak :-)
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Martin-MTX
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Martin-MTX »

Raduz píše:Tak to vypada na klid na letisti zadne gumovacky a tak :-)
Jesli do té doby stihnu vyměnit samosvor v diferáku a nestane se mi zase nějaký záhadný problém s motorem jako minulý rok, tak přijedu se závoďákem a klidně to roztočíme... 8) 8) 8)
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Raduz »

Co sem komu udelal? :-)
®; Člen LKCS
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Jestli o to tak stojíte tak to někomu dám ať tam zapálí pár gum.
Uživatelský avatar
smajchl
Příspěvky: 413
Registrován: ned lis 21, 2010 14:11
Bydliště: Praha

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od smajchl »

Mas uz naky fotky?
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Fotky budou až to aspoň odladíme. Stále se nedaří to nějak nastavit aby to šlo rovnoměrně v celém spektru otáček. Momentálně to vypadá na špatnou vačici a nebo rozdělovač. Holt Lada není škodovka, s tou si každý nedokáže poradit :mrgreen: .
Uživatelský avatar
smajchl
Příspěvky: 413
Registrován: ned lis 21, 2010 14:11
Bydliště: Praha

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od smajchl »

Drzim palce :-)
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2069
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od mceza »

Jak ovlivňuje naladění motoru pořízení několika snímků? :D Když neotevřeš kapotu, tak podle fotky nikdo ani nepozná, jestli tam máš nebo nemáš motor :-P
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Tak má 02 za sebou první závod. Byl to testovací závod na doladění všeho, jelikož to pořád nešlo tak jak má. Až ve finálové jízdě šlo všechno k mé velké spokojenosti. Ladička měla velkej úspěch u všech přihlížejících, hlavně po finálové jízdě. Souboje byli na samé hranici pravidel ale jsme bez úhony. Moje jízda byla prý moc zajímavá, údajně jsem magor. Ve finále se to sice konečně rozjelo ale nějaké újmy na zdraví se našli. Utrženej výfuk, prasklé zadní rameno, utrženej zadní tlumič, zaseklá zadní brzda. Všechno na jedné straně, takže auto bylo skoro neovladatelné, ale pohár je doma. Nějaké foto je na facebooku.
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Takže náprava škod z prvního závodu je hotová. Utržené rameno je vyměněno, zlomený tlumič taktéž nahrazen, palivová soustava vyčištěna, startér a upálené kabely vyměněny, nárazník porovnaný :mrgreen: . Auto je jak nové :roll:
V sobotu mám mít doma konečně nové tlumiče od HP. Takže proběhne montáž a zkouška, už se nemůžu dočkat. Do dalšího závodu budu mít i nové zesílené ramena aby se netrhaly a snad konečně i výfuk 4-1.
Když bude mít někdo zájem o zcela nové tlumiče na Ladu od HP ať se ozve. Podařilo se mi dojednat velice slušné ceny. Opravdu to funguje.
Uživatelský avatar
Martin-MTX
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Martin-MTX »

jackal píše:Takže náprava škod z prvního závodu je hotová. Utržené rameno je vyměněno, zlomený tlumič taktéž nahrazen, palivová soustava vyčištěna, startér a upálené kabely vyměněny, nárazník porovnaný :mrgreen: . Auto je jak nové :roll:
V sobotu mám mít doma konečně nové tlumiče od HP. Takže proběhne montáž a zkouška, už se nemůžu dočkat. Do dalšího závodu budu mít i nové zesílené ramena aby se netrhaly a snad konečně i výfuk 4-1.
Když bude mít někdo zájem o zcela nové tlumiče na Ladu od HP ať se ozve. Podařilo se mi dojednat velice slušné ceny. Opravdu to funguje.
Áno áno, HP fungují dobře :D Jen je potřeba je tam důrazně upozornit, jaké má LADA průřezy děr na zadním tlumiči nahoře a dole! (ideálně několikrát a to tak, aby si to tam už konečně zapsali červenou fixou)
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Martin-MTX píše:
jackal píše:Takže náprava škod z prvního závodu je hotová. Utržené rameno je vyměněno, zlomený tlumič taktéž nahrazen, palivová soustava vyčištěna, startér a upálené kabely vyměněny, nárazník porovnaný :mrgreen: . Auto je jak nové :roll:
V sobotu mám mít doma konečně nové tlumiče od HP. Takže proběhne montáž a zkouška, už se nemůžu dočkat. Do dalšího závodu budu mít i nové zesílené ramena aby se netrhaly a snad konečně i výfuk 4-1.
Když bude mít někdo zájem o zcela nové tlumiče na Ladu od HP ať se ozve. Podařilo se mi dojednat velice slušné ceny. Opravdu to funguje.
Áno áno, HP fungují dobře :D Jen je potřeba je tam důrazně upozornit, jaké má LADA průřezy děr na zadním tlumiči nahoře a dole! (ideálně několikrát a to tak, aby si to tam už konečně zapsali červenou fixou)
Jednou mi dali malé uložení, tentokráte už dělají velké.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“