Citroen XM - rady

Volné rozjímaní na téma "proč jsem si raději nekoupil Ladu" a podobná zpovědní témata.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

ten volant je strasnej :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Maysner: Nojo, ty nevíš, co je dobrý no... :lol: Náhodou, ten volant je úžasný a mrzí mne, že už od toho Citroen upustil... :( To byla klasika, jednoramenný volant= Citroen!
- - - - - - - -
O tom přidělování značek jsem slyšel už včera v rádiu, ale nechtěl jsem to sem psát, abych nepůsobil rejpavě. :mrgreen: Nejvíc se mi líbí, že jeden známý autodopravce říká to samé, jako Ladalover i jako na magistrátu v té reportáži... On má na autobusu něco jako 8888, nebo tak nějak a prej, že na něj prostě jen vyšla řada! Ha, ha! :lol:

Mimochodem, kdyby se někdo chtěl pozastavit nad mým číslem, tak bylo vydáno z půlky na šťastnou náhodu a z půlky na mé kňourání, že přicházím o pěkné staré... :lol:
Honza
Osa Praha - Brno
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Mám v tom volant ála Xantia a trochu jinou palubku a mooooc mě to mrzí. Tohle vypadá super a navíc je to sladěný s tvařem páček a ostatních vehementů. Po modernizaci v r.95 a r.97 z toho interieru u XM vznikl bastl, který se mi tolik nelíbí. Myslím, že jediný důvod, proč od tohodle tvaru volantu odešli je, že se do toho blbě dává pytlík.
Závidím Ti spotřebu a interiér. ;-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

No vida, vypadá velice zachovale, tak ať slouží. :D
Jen bych asi padal do mdlob při představě s tím někde parkovat, nota bene v Praze. Už to vidím i u sebe s kombíkem, někam se s ním dneska nacpat, to je horor. :|
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »


O tom přidělování značek jsem slyšel už včera v rádiu, ale nechtěl jsem to sem psát, abych nepůsobil rejpavě. :mrgreen: Nejvíc se mi líbí, že jeden známý autodopravce říká to samé, jako Ladalover i jako na magistrátu v té reportáži... On má na autobusu něco jako 8888, nebo tak nějak a prej, že na něj prostě jen vyšla řada! Ha, ha! :lol:

Mimochodem, kdyby se někdo chtěl pozastavit nad mým číslem, tak bylo vydáno z půlky na šťastnou náhodu a z půlky na mé kňourání, že přicházím o pěkné staré... :lol:
Nj, taky sem to nemyslel zle, i když občas si rejpnu rád :D :-P ale tohle není ten případ ;) Já nevím, kdyby na mě měly vyjít ty osmičky jako na toho dopravce (teda když by to bylo jak řikal), tak si asi připlatím za něco normálního. :) . Nový čísla na starších autech nevypadaj obecně nic moc, ono i veteránský značky působí jako pěst na oko, nejlepší jsou vždycky dobový :roll: ale s tim se nedá nic dělat. Mimochodem,včera sem viděl 2107 a ten měl značku něcoAněco 2108, to mi přišlo jako povedená náhoda, škoda, že mu to o jedno číslo nevyšlo, bylo by to vtipný a i nenápadný, protože většina lidí by toho nevšimla :) No nic, slibuju, že už budu dodržovat zákaz zmiňování se o značkách v tomhle tématu :-P :D . Ladaloverovi gratuluju, jo a tahle přístrojovka tomu opravdu sluší víc :)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

jo jo je to pěkný ale ten volat se k tomu moc nehodí, jinak je to good 8) 8) 8)
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Nechápu co pořád máte proti tomu volantu. :roll: Mě osobně se mooooc líbí. Je to Citroenovská avantgardní klasika. Ne jako ty nové, které splývají v šedém průměru všech ostatních. Bohužel, dnešní doba nepřeje tomu, aby se někdo moc výrazně odlišoval.

ladalover: Dle fotek fakt moc pěkný auto. Vůbec se nedivím, že jsoi do něj šel. Zvlášť když bylo za tuto skvělou cenu. Ten interiér mně vždycky přímo fascinoval. Ostatně jako celé toto auto. Máš mezi předními sedačkami i numerickou klávesnici?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Jo ten volant je teda ukrutnej :lol: Pamatuju kdyz mel kamos oltcita na kros. Sem vzal za volant (stejnej koncept) a ohnul se jak hovno a pak to pekne hazelo, kdyz se zatacelo :lol:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
citron
Příspěvky: 39
Registrován: ned črc 15, 2007 13:18
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od citron »

Maysner píše:ten volant je strasnej :lol:
Néé, ten volant je krásnej :lol:

A tenhle je ještě hezčí. To rameno mi připomíná trubku o vysavače. Ale krásnou trubku. :D
Přílohy
volant.jpg
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

hustej volant :)
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Citroen se mi líbí taky proto, že nejde s průměrností a šedivostí ostatních... Jeho modely jsou vždycky něčím výjímečný... Buď to člověka nadchne, nebo to bude nenávidět... 8)

Jo, a koukej Aleši dorazit v sobotu 3. 05. 08 na mini středočeskej srazík do Luštěnic... :wink:
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

K tomu servisu, pro tebe možná trošku z ruky, ale já dávám služebáka k Paterovi do Radotína. Není to nis super, ale líbí se mi jejich přístup - neměnit zbytečně věci, které výměnu nepotřebují. Ceny příznivé, myslím. http://www.edda.cz/index.php
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
ladalover
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladalover »

To Nulašestka: Parkování v Praze?? Zlatá Lada!!! S tímhle je problém zajet i do kolmého stání, kde je akorát místo. Musím trochu vycouvat a pak to dorovnat! :?

Zelvotron: Tak ty moje SPZky snad neberete vážně, ne?? Debata o jejich mazání či úpravě proběhla, tak se k ní nevracejme. :P

Hurikán: Numerickou klávesnici nemám. Je to taková chudší verze. Není to základ, ale není to deluxe. :-)

Malda: Ukrutnost je výsada silných... :mrgreen:

Štěpán Getsko: Uvidí se... Možná dovalím, ale bojím se říct teď. Jsem nemocnej a do př. pátku budu. Utečou mi všechny písemky a zápočty a budu je muset nahrazovat. Od 2. 5. máme zkouškové. Takže jestli budu mít zk hned v pondělí bo úterý tak nepřijedu 100%. Jestli ne, tak mě tam máte. Dám vědět až se to vyjasní.

Nemo: Super tip na servis. Dám to tam. Nebudu se s tím párat a rozvody se asi nechaj udělat u nich. Díky! :wink:

Všichni: VOLANT je extraordinérní, speciální, netradiční a nevšední. Každopádně je tam origo, tak ho tam nechám. Asi je při nehodě i dobrej jako deformační zóna. Nezlomí vám ruce, ale spíš se ohne.

Jinak jsem zatím spokojen. Má to trochu popraskanej lak na střeše od nehody co byla někdy v 1994 od prvního majitele.... To jediné mu vadí na kráse. A pak drobnosti. Vyšislé plasty, sem tam poškození laku, v interiéru trochu vrzaj plasty o sebe... Ale na 17 let starý auto se to dá. Dnes jsem se projel s Ladou jen tak a po týdnu řízení XMka je to opravdu znát, jak jde Lada ztuha. Ale je to zas takovej miláček (Lada), že jí dopřeju k jejím letošním 30tinám nový kabátek a snad i konečně super stav včetně interiérů na míru. Až se do toho pustím, budete moji hlavní rádci a budete se spolupodílet na její renovaci. :lol: :wink:

Další novinky přijdou... :-)
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Píchli jste, a potřebujete měnit kolo? Žádný problem, stačí... :D http://uk.youtube.com/watch?v=v9Vp-Y6Ue3w
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

hustý :mrgreen:
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Odpovědět

Zpět na „Volné klábosení - všechny ostatní značky“