Tohle dnes napsali

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Já si s tímhle přístupem radši ani nepředstavuju realizaci jinak běžného postupu nákupu auta spočívajícího v tom, že dojdete do krámu, řeknete, že chcete onaký a makový model auta s takovou a takovou výbavou a barvou, oni vám to sečtou, zapaltíte zálohu, prodejce zadá požadavek distribuci výrobního závodu a za 3-6 týdnů na vás přesně požadovaný kousek čeká v krámě. Tady to spíš vypadá na postup nákupu běžný v Mototechně n. p., vážený pane konečně na vás po 3 letech přišla řada, skladem máme to a to a jestli to nechcete, tak to nechte být a stavte se za 3 roky až výrobní závod změní nastavení výrobní linky, my vás znovu zapíšeme do nějakého pořadníku. :lol:
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

F.T. Jenže okruh zákazníků aut od žluťáků bude mít průměrný roční nájezd 5 tis. km a po 10 letech se to nevysere... (důchodcovské šetrné jízdy - zahrádky a supermarkety) Kdo chce najet 20 tis. km a víc, má logicky i vatu na benzín, je to ten pravidelný motorista a koupí si něco osvědčeného a znalého...
V té Plzni jsem se jednou stavoval taky a podle toho co jsem tam viděl (jen stojan s letákama A4) bylo zbytečné se ptát ;-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Jura: no ať napíšou zkušenosti ti co to kupovali nový:-)
(osobně si myslím že lada do česka zaveze kusy a je jedno jaký. V Mělníku z toho teprve dělají auta. Taky proto že je jednodušší v rusku do auta nacpat více výbavy než zvládnout logistiku spojenou s výrobou něčeho na zakázku..) cs autolada namontuje mlhovky , autorádio atd:-))
Flipper: s daewoo zkusenosti nemam a ani po nich netoužím. Je fakt že přední náprava u lady vydržela všecko. Ale 2x do roka jsem nechaval vyvažovat gumy aby se neklepal volant Nicméně těch 20 000- 25000kč jsem každoročně dával za různé opravy které nezle shrnout do kategorie běžné údržby. nechme toho, žádný auto není bez chyby....
U Laguny paltím zase víc za pojištění:-)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hmmm, zajímavý....Možná, že jen do tý Plzně se to letos nezačne vozit.....

Tavri: Letáky A4?? Hmm, to už tam asi dýl neni :(

A taky jsem se tam ptal, jak se vlastně Lady prodávají, asi málo co, a prej: poslední dobou se to celkem prodává, je to levný, berou si to podniky... :shock:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Bylo to někdy v r.2003 nebo 2004. To se ještě jezdilo na Rozvadov přes Plzeň. Je to tam co je Citroen ne? Tehdy tam neměli ani praštěnou Nivu. Za to Citrónů C3 - tehdejší novinka, měli hned několik. Neprodají nejšpíš nic. Těch 23 kusů 211x za leden až červenec tohoto roku je celostátní počet.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

tavri píše:Bylo to někdy v r.2003 nebo 2004. To se ještě jezdilo na Rozvadov přes Plzeň. Je to tam co je Citroen ne? Tehdy tam neměli ani praštěnou Nivu. Za to Citrónů C3 - tehdejší novinka, měli hned několik. Neprodají nejšpíš nic. Těch 23 kusů 211x za leden až červenec tohoto roku je celostátní počet.

Hmmmm :evil: , že by kecali? Nebo za srpen září se prodalo víc??? Nevim...
Jo, je to tam, co je citrón. Zrovna teď tam nemají ani jednu Ladu, naposled tam byla zelená 112, ale to už je taky nějakej pátek.....
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Když jsem tam byl 2004 já, měli tam 2112, pěknou zelenou metlu. Nivy jen bazarový. Tak mě napadá, že Citroena tam ale taky neměli ani jednoho, asi je něk.... už vim, měli je uvnitř. U Citronů to zjevně funguje - nakukáš si, co přesně chceš a ani ti to objednaj a brzo přivezou.
Lada sem asi hodí, co se jí nehodí .... kdyby ti naši trubci nebyli trubky, aspoň by se spojili s Němcema, který zjevně maj poptávku vyšší. Shodit občas auto u nás by pak už nebyl takovej problém. Objednávat ale dvě auta měsíčně z Ruska je pitomost.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

tavri: bez ohledu na projezd jsou to mrdky šikmooký, nezapomenu na noční můru - služební kundaj (hyundai) H1 2,5TDi kterej nebyl schopen jezdit 50kmh prázdnej - na dvojku řval a netáhnul na trojku dělal blblbl a netáhnul :)

jiri: sežeň si zachovalou samaru z německa a při proběhu 10-20tkm ročně nebudeš tušit co znamená výraz "servis"

jura baran: to si nenamlouvej ani u jinejch výrobců - letos jsem "kupoval" -(dělal odbornýho poradce) při nákupu oktávky O2 4x4 a pežota - oktávka s požadovaným množstvím airbagů nemá požadovanou navigaci ani požadované rádio ani požadovaný potahy a už jí vržou okna a něco v levým Asloupku, výběhovej pežot 206 za super cenu 199tisíc + klima + centrál + metla výjde na 350 na lízing, má naprosto hovno výbavu, je r.v. 2004 a po 7tkm už se z něj sypou plasty

ale jak jsem říkal: to je zákazníkům u prdele, hlavně že si výhodně koupili levný a kvalitní auto
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Tome, chápu že máš se samarama s jen dobrý zkušenosti, já jsem byl zpočátku docela fanda Lady ale jsem vyléčen a žádnou další si nikdy nekoupím.
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Jiri píše:Tome, chápu že máš se samarama s jen dobrý zkušenosti, já jsem byl zpočátku docela fanda Lady ale jsem vyléčen a žádnou další si nikdy nekoupím.
:cry:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
honzat
Příspěvky: 198
Registrován: stř dub 26, 2006 07:49
Bydliště: Tachov

Příspěvek od honzat »

V Plzni jsem 2. 2. koupil svojí 112
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JakubN »

Jiri píše:Jura: no ať napíšou zkušenosti ti co to kupovali nový:-)
(osobně si myslím že lada do česka zaveze kusy a je jedno jaký. V Mělníku z toho teprve dělají auta. Taky proto že je jednodušší v rusku do auta nacpat více výbavy než zvládnout logistiku spojenou s výrobou něčeho na zakázku..) cs autolada namontuje mlhovky , autorádio atd:-))
Já jsem kupoval novou 2111 v květnu 2005 a probíhalo to asi takto. Když jsem vyhodnotil Ladu jako auto, které si koupím, tak jsem kontaktoval nejbližšího prodejce. Nejprve jsem napsal e-mail - žádná odpověď. Tak jsem tam zatelefonoval, paní na druhé straně telefonu potvrdila, že Lady prodávájí, ale prohlédnout si ji u nich nemůžu - žádnou nemají. Ptal jsem se na model s posilovačem - to prý je problém, montáž je složitá. Nakonec mě paní poslala do Prahy přímo do CS Auto Lada. Tak jsem tam zavolal - prodejce, že 2111 mají poslední kus (mimochodem už jen s posilovačem :-)) a pak minimálně půl roku nebudou. Tak jsem s ženou vyrazili do Prahy... Nabídli nám ten jediný vystavený kus 21113 tmavě šedá metalíza (ve skutečnosti v Mnělníku byly ještě asi 4 2111) nebo počkat min. půl roku na novou várku. Ten jediný nabídnutý kus jsme nakonec koupili...
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Kupoval jsem podobně, jen jsem ještě cca 3 týdny čekal než na Mělníce namontují střešní okno a rádio..... :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Asi je to u Lady vsude stejne, ani barva neni volitelna (ja jsem mel tedy na vyber jenom jednu). W.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6525
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Wolf píše:Asi je to u Lady vsude stejne, ani barva neni volitelna (ja jsem mel tedy na vyber jenom jednu). W.
se nediv, kdyz uz to bylo posledni auto :lol: :P
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“