Představuji 21011 Rallye

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Tak se nám opět přiblížil termín závodů. Pokud ještě váháte tak neblbněte a přijeďte v sobotu do Sosnové. Bude na co koukat. Stroj mám již nachystaný a Martin doufám taky. Mám co dohánět tak nikomu nedám ani vteřinku zadarmo.
Uživatelský avatar
Martin-MTX
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Martin-MTX »

To si piš :)
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Zkoušel jsem mokrej asfalt a šotoliny, bomba drifty. Když už nepůjde o čas tak dám aspoň nějaké show.
Uživatelský avatar
Martin-MTX
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Martin-MTX »

V Sosnové už je to tak uklouzané že už je skoro fuk co máš obuto. Já doufám že bude sucho abych mohl jet na slickách. :)
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Závod v Sosnové nedopadl výsledkově vůbec dobře, ale zase jsem se náramně povozil a užil si krásný den. V první jízdě jsem hned na začátku udělal zadní gumu a 3x jsem se přetočil. To samé jsem měl ve třetí jízdě. Došli mi pak už slicky a tak jsem musel dát na předek zimáky které moc nefungujou. Páté místo v Lada cupu z pěti je sice ostuda ale zase takové rozdíly od 3 do 5 místa nejsou. Stahoval jsem v druhé půlce o hodně ale nedotáhl jsem to až do konce. Ve třídě 5 jsem dojel 8 a hlavně jsem porazil 2 soupeře kteří jsou celkově přede mnou. Tam se snad posunu celkově dopředu. Martin opět exceloval a tak mi nezbývá něž mu jen složit poklonu a doufat že někdy zachybuje on a přijde třeba řada i na ostatní.
Pro naše příznivce mám novinku, připravujeme nové internetové stránky které spustímě během týdne. Odkaz vložím hned jak je spustíme.
Uživatelský avatar
Martin-MTX
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Martin-MTX »

Ahoj vim, že si se tam trápil, to já měl super den :-) 15. místo absolutně ze 100 aut ( a o pár vteřin 4. ve skupině do 2500ccm :-( ) je fakt super, na to, že je Sosnová pro rychlá auta...
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Yellow01 »

Lada rulez :-)
V tom co jezdíte musí mít auto originál brzdy nebo je lze použít z něčeho jinýho?
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Brzdy mám dojem že můžeš mít lepší, ale už nejsi A ale B tzn. že jdeš o třídu výš .
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

http://art-blaznu.webnode.cz/
odkaz na naše nové stránky. Ještě toho není mnoho ale již se to rýsuje.
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Tak se nám blíží konec roku a sezona motoristického sportu pomalu končí. Naštěstí ale ne všude. 15.12. jsem byl pozván na vánoční závod o hrnec bramborového salátu :) do Teplic na plochou dráhu. Je to závod na ploché dráze kde je krásnej povrch vhodný pro zadokolky. Tento týden mi konečně ježura nadělí samosvor a tak se tam pojedu učit ovládat auto s tímto difem. Od jara příštího roku se tam pojede serie cca 10-ti závodů a tak silně uvažuji o tom že pokud mi to tam půjde zůčastním se celého tohoto poháru. AR bych se pak účastnil jen nárazově dle času a peněz. Po 3 závodech jsem zjistil že to není až tak růžové jak jsem si představoval a nejsem typ člověka co rád hraje druhé housle. Je sice před náma ještě cca 6 závodů ale pokud to půjde takhle tak to radši auto zapálím a zlámu si ruce :)))) :mrgreen: Je pravda že se letos nějak trápím s autem(spíš s pneu) ale to není výmluva. Prostě Martin je o kopec dál, zmetek :x .
balu
Příspěvky: 440
Registrován: úte říj 16, 2012 19:29
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od balu »

PANI TAKÉ BYCH POTŘEBOVAL TAKOVEHO JEŽURU
Mitschubischi l 200 1998, ford focus 2008,porsche 924. 1979 http://balu200.rajce.idnes.cz/
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Tak dneska jsem poprvé vyzkoušel špéru a ještě rovnou na sněhu. Užil jsem si krásné odpoledne a navíc mi na zadek stačili jen šotoliny. Zimáky si ještě šetřím na sobotu na závody. Vypadá to na závodění na sněhu, už se těším. Videa a fotky pak najdete na našem novém vebu.
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Yellow01 »

A jak se to teda chová proti normálnímu diferáku?
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od jackal »

Většinou ti při záběru zabere jen jedno kolo, tady jedou obě. Pak třeba při nějakém řízeném smyku obyčejným diferákem nic neuděláš protože ti zebere jen jedno kolo, tady jedeš oběma a dá se mluvit o řízeném smyku. Nevýhoda pro běžný provoz je ta, že když přidáš tak jdeš skoro vždycky do smyku. Myslím hodně přidáš :) :lol:
Bomba, v sobotu hurá na plochou dráhu
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Re: Představuji 21011 Rallye

Příspěvek od Yellow01 »

Tak jsem si to představoval. Asi bych ho k tomu mýmu dvoulitru taky využil :)
A kdes ten diferák koupil a cena?
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“