Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Atex, ser na to, dyt to auto za to nemuže že je to takovej blb... :wink:
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Do hlavy mi neleze ze ten chlapek si opravdu s tim nevi rady, je na nem videt ze je z toho taky docela nestastny. Pri poslednim telefonatu me prosil jeste o jednu sanci a pokud to zase nevyjde, notak se to da do jine firmy a veskere naklady proplati. Teda aspon co jsme se bavili ohledne nalezeni zavady. Zjistil jsem ze kazde turbo jde otestovat v jakesi megadrahe masine, ktera simuluje turbo v zatezi at uz se jedna o pracovni tlak, teplotu, tlak oleje proste vsechno. Jenze takovato sranda stoji bezmala 3000Kc. No... budu doufat ze si letos jeste zajezdim, ikdyz popravde na to moc nesazim, uz tomu "autu" nejak prestavam verit.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

to není autem ale tím blbem co se v tom pošťoural,dej to turbo někomu jinýmu a máš po problému a od týpka si to potom nech zaplatit-a když se bude vědět že to posral on a bude se cukat zatáhnout pořádnou repasi tak na něj poslat čojku nebo něco takovýho.....
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Atex »

Zdravim vsechny zname i nezame lidi :-) Popravde jsem si myslel ze moje tema uz bude zavrene, koukam ze uz je docela mrtve. Vlaste ted momentalne nevim, jestli forum jeste zije tak, jak jsem tady chodil pravidelne.

Jsem tady abych vas informoval o stavu meho projektu. Jak urcite nekteri tusili, bohuzel i ja pred rokem, projekt se nevydaril. Soucasna financni situace me jednoduse donutila ukoncit me presvedceni, ze lada turbo bude brazdit ulice ceske a slovenske republiky. Ladu odevzdavam do sberu :-( Pokud by nekdo mel zajem o nejaky dil z meho zigulika, za symbolicke ceny prenecham. Pokud vse pujde dobre, zrusim automobil a nahlasim jako pristresek pro slepice. Zni to, jako bych se nelitostne rozhodl pres noc, ale verte mi, ze jsem parkrat uronil pro to auto i slzu, precejen jsme spolu neco prozili.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Marťas »

To je teda dost škoda :( Přecijen, nemáš možnost to auto někam na delší dobu odložit a vrátit se k němu až bude líp?
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Yellow01 »

Proč? Vždyť to auto už bylo pojízdný. Na dodělání už nepotřebuješ žádný velký peníze ne? Seženeš maximálně jiný turbo a dáš to dohromady.
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Puhi »

keď už, radšej to posuň za symbolické prachy niekomu z klubu blízko teba, nech to dokončí... šrotovanie by som bral ako poslednú, hoci dosť pravdepodobnú možnosť
Uživatelský avatar
Mascom
Příspěvky: 115
Registrován: pát črc 24, 2009 08:05
Bydliště: Košice,SVK

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Mascom »

ste sa dohodli s lada riderom ,ze ukoncujete projekty? neblazni, odloz ju niekam a ke dbude vhodna doba ,ju dokonci
Lada 2101 Obrázek
Uživatelský avatar
Lada Rider
Příspěvky: 1067
Registrován: pon črc 03, 2006 21:39
Bydliště: Brno

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Lada Rider »

Uz je v zbere... Nasleduj ma...
СЕКТОР ГАЗА парты
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od radek mb »

Lada Rider píše:Uz je v zbere... Nasleduj ma...
Мрія не збулася...
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Atex »

Zahreje u srdce, kdyz si ctu jak mi nekteri fandite, za to vam moc dekuju. Prislibil jsem se pred casem sve pritelkyni a rodicum, ze pokud si jednou koupim auto podle svych predstav, Lada pujde pryc. To se vyplnilo zacatkem tohoto tydne, koupil jsem si vuz podle svych "blaznivych" predstav, takze je rozhodnuto. Ma v sobe od vyroby to kouzlo, ktere jsem chtel vyzdimat z lady a jako bonus si s nim muzu jezdit kamchci a kdy chci, aniz bych se musel obavat policejnich hlidek. Zivit dve auta nechci, doba je zla a podle predpovedi to nebude lepsi.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Tommel »

Prozradíš co si koupil za auto ? Jako žigulika je docela škoda, hlavně když si dotoho narval tolik peněz a času ! :(
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Atex »

Jiste Tommele, je to vuz ktery si na kazdych sprinterskych zavodech suverene razil cestu k viteztvi ve sve kategorii a ktery jsem casto potkaval. Fiat Punto GT Abarth r.v. 97.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Tommel »

Punto je fajn, tak ať šlouží dobře :wink: . Ale fakt, než radši davat do šrotu, tak to zkus tady někomu třeba prodat, přeci jen té prace by byla škoda.
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Příspěvek od Atex »

jj fajn :-) jenom 170 koni a 250NM v tunovem aute, jj je to moc fajn ;-)
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“