2103 - Jahůdka - lahůdka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Koko Loko píše:Zajímavé, pořád tam máš ten Mogul nebo jsi již olej měnil?
Zatím je ještě v motoru původní Mogul M8AD. Výměna náplní a seřízení proběhne během následujících 3 týdnů.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Cory
Příspěvky: 11596
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

Hurikán, viem viem, ze urcite to nie je upravovany tlak :)
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

hm....sem zvědav kolik budu mít já :)

mám dvě otázky:
Co je ta prostřední kontrolka sytič?
Hurikánekolik máš tedy aut :D hod foto vím že máš Jahůdku,2102 a ????
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12124
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Kewint píše:Co je ta prostřední kontrolka sytič?
jj
Kewint píše:hm....sem zvědav kolik budu mít já
optimista.... Počítej s tim, že nula je normální
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

tak isto to maze aj mne :wink: :roll: al aj tak sa mi zda ze je to malo chcel by som mal pri teplom motore na volnobeh 4
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

Omlouvám se za umístění Jahůdky na druhé místo, myslím, že se na bednu vejde i víc aut..takže ji přesouvám na první pomyslné místo....spadla mi brada a v neděli jsem uvažoval o prodeji toho mýho hnusu.

Jinak děkuji za upozornění, že mám špatnou "věž" už mám domluvenou nápravu.

Sraz byl super! Víc takových a budu tam jezdit Fordem, aby ch se nemusel stydět, nebo příště alkespoň zaparkuju dál od Jahody....[glow=red]ale byl opravdu zážitek, vidět novou Ladu 2103. [/glow]

Najeto 17000km za 33 let, to je masakr, já to mám na svým soukromým za rok...

Jsem plný zážitků a musím říct, že na mě šly i deprese...
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Mohu jen žasnout...Krása ! A dodatečně jsem si "střelil" facku . Jó lenost bolí . (Hlavně u srdce)
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9373
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Saša píše:Mohu jen žasnout...Krása ! A dodatečně jsem si "střelil" facku . Jó lenost bolí . (Hlavně u srdce)
Co máš z toho. Já o inzerátu na toto auto věděl ještě asi o týden déle, než se objevil tady na foru. Na jednu stranu Hurikánovi tento kousek velice závidím. Ovšem když si uvědomím problémy s garážováním, nemožnost si s tímto autíčkem zablbnout, stále hlídat auta okolo kvůli bouračce, najeté kilometry ... celkem ani nelituji, že podobné autíčko nemám. Je to velká starost - jako s malým dítětem.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4290
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Vašátor píše: Na jednu stranu Hurikánovi tento kousek velice závidím. Ovšem když si uvědomím problémy s garážováním, nemožnost si s tímto autíčkem zablbnout, stále hlídat auta okolo kvůli bouračce, najeté kilometry ... celkem ani nelituji, že podobné autíčko nemám.
Já bych na to asi taky moc neměl, neumím konzumovat věci na kterých mi záleží. :wink: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=3260&start=39
A kdysi jsem měl, JAWA350/640, a když už na ní nebylo co udržovat (byla prostě dokonalá), tak mě vlastně přestala bavit, nebyla tam ta výzva: Udělej se mnou něco, ať je vidět jaký máš ke mně přístup." Dnes trochu lituji, přece jen, byla krásná.
http://www.mujweb.cz/www/teepee/jawa640/jawa640.htm
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Vašátor píše:Na jednu stranu Hurikánovi tento kousek velice závidím. Ovšem když si uvědomím problémy s garážováním, nemožnost si s tímto autíčkem zablbnout, stále hlídat auta okolo kvůli bouračce, najeté kilometry ... celkem ani nelituji, že podobné autíčko nemám. Je to velká starost - jako s malým dítětem.
JJ. Pěkně a výstižně napsáno. Však jsem o těchto záporech psal i sám pár stran nazpět. (http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=151308#151308)
Teepee píše:a když už na ní nebylo co udržovat (byla prostě dokonalá), tak mě vlastně přestala bavit, nebyla tam ta výzva: Udělej se mnou něco, ať je vidět jaký máš ke mně přístup."
Ještě je tu i výzva: Ještě trošku vylepši a hlavně UDRŽ stávající stav dál do budoucna. To si myslím, že je výzva největší. Není až tak velký problém se opřít do práce a něco vybudovat. Daleko náročnější potom je, dosažený stav udržet dál v budoucnu.
Naposledy upravil(a) Hurikán dne ned dub 20, 2008 22:44, celkem upraveno 1 x.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Docela by me zajimalo, jak tenhle stav udrzel minulej majitel a kde bylo auto zagarazovany. Precijen kolem toho nechodil 30 kazdej tejden s hadrem a v garazi nemel klimatizaci :)
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Dnes jsem byl Jahodu trošku provětrat. Udělali jsme si malý výlet kousek za Brno. Provoz byl relativně mírný, teplota, tlak, vlhkost, rosný bod a intenzita slunečního záření v příznivém poměru. :D Cesta proběhla bezvadně. Buhužel ale i velmi rychle. Celkem přibylo na tachometru 35 km.

Přidám i nějaké to foto z jednoho z dnes dosažených cílů. Většina brněnských a okolo-brněnských určitě pozná. :wink:
Přílohy
Kdepak to asi tak může být??? :D
Kdepak to asi tak může být??? :D
P4204116.JPG
P4204115.JPG
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Malda píše:Docela by me zajimalo, jak tenhle stav udrzel minulej majitel a kde bylo auto zagarazovany. Precijen kolem toho nechodil 30 kazdej tejden s hadrem a v garazi nemel klimatizaci :)
:D Klimatizaci v garáži neměl, ale skoro každý týden okolo toho s nějakým hadrem chodil. Na některých místech je to i vidět. Třeba na západce zámku kapoty od toho, jak ji neustále otvíral a vše kontroloval a utíral, nebo i na některých místech laku jsou vidět stopy po častém leštění. :)

A kdybys viděl v jeho garáži tu skříň, resp. peřináč, kde měl deky, kterými na zimu auto zakrýval aby nepromrzlo, tak bys pochopil. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Hurikán píše::D Klimatizaci v garáži neměl, ale skoro každý týden okolo toho s nějakým hadrem chodil. Na některých místech je to i vidět. Třeba na západce zámku kapoty od toho, jak ji neustále otvíral a vše kontroloval a utíral, nebo i na některých místech laku jsou vidět stopy po častém leštění. :)

A kdybys viděl v jeho garáži tu skříň, resp. peřináč, kde měl deky, kterými na zimu auto zakrýval aby nepromrzlo, tak bys pochopil. :D
Tak to je v pohode, staci zachovat dosavadni pristup :mrgreen:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Martin
Příspěvky: 61
Registrován: stř čer 02, 2004 09:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Martin »

Hurikán píše:Dnes jsem byl Jahodu trošku provětrat. Udělali jsme si malý výlet kousek za Brno. Provoz byl relativně mírný, teplota, tlak, vlhkost, rosný bod a intenzita slunečního záření v příznivém poměru. :D Cesta proběhla bezvadně. Buhužel ale i velmi rychle. Celkem přibylo na tachometru 35 km.

Přidám i nějaké to foto z jednoho z dnes dosažených cílů. Většina brněnských a okolo-brněnských určitě pozná. :wink:
Ahoj Hurikáne, fotky jako ze žurnálu! Že by jsi pořizoval fotky na testaci ... :-) Nepletu se 8)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“