Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

V Klatovech je pořád živý hlášení ;) Přijde mě to lepší, aspoň to zní jako věta, ty skládaný hlášky mě moc nesedí...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

No, to mě právě překvapilo, že ten nový ženský hlas co je teď v Lovosicích je poskládaný velice dobře. U toho mužského před tím vůbec nebyly nádechy, někdy tři slova splynuly v jedno. Ale teď to zní docela přirozeně.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Honza 21061 píše:U nás na Sázavě to všechno šlo jako po drátkách.
Pana Šulce na vás !!! On by vám ty drátky pocuchal ! :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Pan Šulc at si škodí tam nahoře na severu... Ale u nás na Sázavě všemu vládne příroda, Bobří řeka, stín Jaroslava Foglara, pohoda trempských písní a rachot kánoí o břehy... Přes zimu na vše sedne ticho a vločky sněhu, občas rozkrojí tmu ostrý svit reflektorů osamělé osmsetdesítky. :wink: A tak to doufám i zůstane. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Mirek je jenom jeden, Mirek je jenom jeden, ten zná všechny prasárny a tak nás teda vede :mrgreen:

No tu osumsetdesítku bych na tvým místě byl radši kdyby nahradilo něco kvalitnějšího, třeba dvěstědvaašedesátka :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Honza 21061 píše:Pan Šulc at si škodí tam nahoře na severu... Ale u nás na Sázavě všemu vládne příroda, Bobří řeka, stín Jaroslava Foglara, pohoda trempských písní a rachot kánoí o břehy... Přes zimu na vše sedne ticho a vločky sněhu, občas rozkrojí tmu ostrý svit reflektorů osamělé osmsetdesítky. :wink: A tak to doufám i zůstane. :)
He he romanitka jak hovado, jestli všechno v životě vidíš takto - šťastný to člověk :P
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Jo... ha ha, pouhá utopie... To bych se musel do nitra Posázaví natrvalo přestěhovat a nemuset vyjíždět příliš ven z tohoto kraje za prací a za jinými potřebami, např. většími nákupy (když u nás ve vsi mimo sezonu nefunguje ani podělaný krám a v sezoně mají pomalu jen rohlíky a noviny- na objednání, jinak ani neotevřou :? ). To by potom teprve byla romantika. :)
- - - - - - - - -
Dvěstědvaašedesátka na této trati operovala!! A dokonce v nepříliš dávných letech, na 100% ještě i po roce 2000 určitě zasahovala do vozby vlaků a mám dojem, že nikdy nejela samostatně a tahala vždy několik vagonů Bix. :)
Když tak nad tím přemýšlím, vlak po částečném "odvagonování" zřejmě byl v Čerčanech přetahován z 5. koleje, kam přijížděla 262 pravidelně s "Pacifikem" z Prahy a odskočila si udělat kolo Čerčany- Ledečko a zpět... Pravděpodobně... :roll:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Honza 21061 píše:přijížděla 262
no, konečně to někdo napíše normálně
Honza 21061 píše:Dvěstědvaašedesátka
toto mi dá celkem zabrat to rozluštit :P
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

hehehe :mrgreen: a co třeba osumsetjednatřicítka? :P

Tak jsem jel dneska poprvý od zavedení GVD 2007/2008 vlakem, a hle - jízdný pro mě na mojí trati zůstalo stejný, ba dokonce mam naději, že v Os budu moct jezdit levnějš :D

A starý motory to nevzdávají, koukal jsem na to v KT a bylo jich tam víc než 810tek (tý jsem si popravdě ani nevšim). Vlak na Horažďovice ve složení 831 + Bix + 831 je prostě parádní souprava, oba motory ve výkonu.... Jejich čas eště nenastal :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Laďuša píše:V Klatovech je pořád živý hlášení ;) Přijde mě to lepší, aspoň to zní jako věta, ty skládaný hlášky mě moc nesedí...
Tak jsem to asi zakřik :cry: V pátek jsem dostal za úkol zjistit, jestli u nás eště stojí starý vozy řady Bp, a najednou znělka a ten trapnej pán, co byl v Plzni nam tu hlásí a eště je to hnusně skládaný... Prostě jako to bylo v Plzni, akorát tam teď mají ženskej hlas a líp seskládanej....
Nj, časy, kdy se krásně živě ozývalo: "Vááááženííííí cestujíííící, nastupujte na druhéééém nááástupišti do osobníííího vlaku číííííslo sedumesááátpět dvacetjedna ve směru Švihooov, Přeštice, ChlumčanyDobřanyPlzeň, pravidelnýýýý odjezd šestnáááct hodin, čtyřicet šest minut." Nj, to nejde napsat, jak to znělo :D :D
(A ty vozy tam furt stojí :P )
___________
A dále bych vám chtěl ukázat něco ze svojí zahrádky, včetně dárku od Ježíšky v podobě zeleného krásného stroje ;)
Dál nechť hovoří fotky.
Přílohy
Lada 2103, Sergej T679.1, Rosnička T334.0
Lada 2103, Sergej T679.1, Rosnička T334.0
Trabant místního strojvedoucího a esenbácký Wartburg čekají, než přejede souprava tažená Rosničkou
Trabant místního strojvedoucího a esenbácký Wartburg čekají, než přejede souprava tažená Rosničkou
Nový žigulík výpravčího, Velorex a vojenská dodávka zaparkované u místního nádraží. V pozadí pracovní lokomotiva T476.1
Nový žigulík výpravčího, Velorex a vojenská dodávka zaparkované u místního nádraží. V pozadí pracovní lokomotiva T476.1
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Ještě drobet
Přílohy
Foto pro Jelena. Žigul a Volha, v pozadí osmsetdesítka.
Foto pro Jelena. Žigul a Volha, v pozadí osmsetdesítka.
Nával u nádraží. Zbloudilá Tatra 813 6x6 a plno dalších strojů.
Nával u nádraží. Zbloudilá Tatra 813 6x6 a plno dalších strojů.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

poslední
Přílohy
Souprava tažená Rosničkou T334.0090, na přípřeži T476.1. Inspektor státních drah je zrovna na odjezdu, stejně tak místní výpravčí
Souprava tažená Rosničkou T334.0090, na přípřeži T476.1. Inspektor státních drah je zrovna na odjezdu, stejně tak místní výpravčí
Lada 2103 je zdejšího výpravčího. Volhou 21 přijel na kontrolu inspektor státních drah doktor Václav Kulihrach
Lada 2103 je zdejšího výpravčího. Volhou 21 přijel na kontrolu inspektor státních drah doktor Václav Kulihrach
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:Nj, časy, kdy se krásně živě ozývalo: "Vááááženííííí cestujíííící, nastupujte na druhéééém nááástupišti do osobníííího vlaku číííííslo sedumesááátpět dvacetjedna ve směru Švihooov, Přeštice, ChlumčanyDobřanyPlzeň, pravidelnýýýý odjezd šestnáááct hodin, čtyřicet šest minut." Nj, to nejde napsat, jak to znělo
http://www.youtube.com/watch?v=d3MdMGgx2YY :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tyjo, ta fotka pro Jelena je krásná :mrgreen: a i ta pod ní :)
kdes prosimtě sehnal model 03ky?
Naposledy upravil(a) Jelen dne čtv led 01, 1970 01:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jelen píše:Tyjo, ta fotka pro Jelena je krásná :mrgreen: a i ta pod ní :)
kdes prosimtě sehnal model 03ky?
Koupil jsem ho v modeltrainu v Plzni: http://modeltrain.cz/
Ale bacha na to, doplňky železničního modelářství jsou pekelně drahý, hlavně malosériový (případ 2103). Modely velkých, převážně německých fabrik jsou cenově mnohem přijatelnější (případ Volhy M21.)...
http://www.modelauto.cz/products.php?kind=101200 .... z Lad jsou na netu momentálně jen 21099, v krámech by se možná eště i 2103 nechala splašit...
Naposledy upravil(a) Laďuša dne čtv led 01, 1970 01:00, celkem upraveno 1 x.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“