Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Zajdi do sběrny, popiš jim typ a dej borcovi dvě kila předem. Oni se v tom motají, poznají to moc dobře.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

To by mě zajímalo, v jakých zázračných krajích mají obsluhu sběrny, která se vyzná v turbodmychadlech a pohledem rozezná třeba turbo Garett M4 od T25 nebo T33?
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Turbo jsem tam nasrouboval, klidnou jizdou ho dal zase pomalu do pohybu, ale pri vytoceni otoru cca v 5000ot/min motor umre, turbina nestiha plnit :-/. Mimo to, motor kouril sice o dost mene, ale kouril, takze mam stejneho zdorba, jakeho jsem tam mel do ted. Uz mam toho zvatlani ze starych smejdu opravdu plne zuby, jen plno prace a po te zklamani. Pekne to zazimuju a do jara bud nasetrim na novou, repasovanou nebo tak. Moje vize je GT25R nebo GT28RS (ball bearing). To uz je trochu jina dimenze...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Turbínu vyškubni, klidně mi ji pošli, nebo jinak dostaň do Holic a ten machýrek už ti prozradí proč to nefunguje jak má. Ale nedivil bych se, kdybybyla chyba jinde než v turbu.¨..
VAZ 1800kk na prvočinitele
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Opet vas vitam po svem kazdorocnim zimnim spanku, to jste radi ze jsem tady hm? :-P

Jaro se blizi a s nim i zacina muj pobyt v garazi. Momentalne nakupuju nejake dily aby auto zacalo vypadat jako auto, samozdrejmne veci jako brzdy, spojka projdou jakousi "regeneraci". Take jsem shromadil neco penez a nechal zrepasovat turbinu, tomu bych se stejne nevyhnul. Firma mi obratem oznamila ze turbina byla pridrena, chlap se divil ze vyvijela potrebny tlak, doufam ze to byla pricina nepravidelne kourivosti, aspon tohle bude snad v cajku. Budu se take snazit udelat interier, presneji zamaskovat cast motoru v kabine tak, aby jizda byla trochu snesitelna. Takze takovy by byl muj plan na jaro, zbytek informaci budu dodavat az neco vykuchtim, abych zbytecne nepredbihal.
Letosni rok bude jakysi posledni zachvev, do ktereho jsem schopen neco investovat. Pokud bude opet neuspesny, Lady se vzdam. Hold pustil jsem se do financne narocneho napadu, ktery mozna v soucasne situaci neutahnu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Az dodelam interier tak se strasne moc opiju :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

zbytečná hmotnost.. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Hehe i na to jsem myslel neboj, je to 0.5mm plech :-) Nevazi to nic. Jinak abych doplnil, delam ted jakousi pricku mezi motorovym prostorem a kabinou. Odhlucneni nebude sice extra efektivni, ale lepsi nez mit u kolen uzly hadic a dratu :-)

Dobra zprava je, ze Zentour by se mel dopravit letos na sraz po vlastni ose (pokud vyjdou moje plany). Takze snad to zasyci i jinde nez v okruhu 2km od garaze ;-)
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Atex píše:Dobra zprava je, ze Zentour by se mel dopravit letos na sraz po vlastni ose
Paráda,konečně nějakej pořádnej soupeř :mrgreen:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Takhle nejak jednoduse bude vypadat stredovy panel, urcite prostornejsi, takze vetsina ovladacich prvku zamastim do nej. Autoradio nejak neplanuju, jestli ho tam jednou budu chtit dat, tak budu nastvany :-D

Obrázek
Obrázek
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Michal2101
Příspěvky: 208
Registrován: stř črc 16, 2008 12:25
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal2101 »

Dobrý Atexi, sem rád že se koná další postup u tohodle auta, držim place ať všechno vyjde a budeš moct na sraz :)
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Atex, jen nakládej... ještě par kilo a už ti možná ujedu.. :P
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Little Red Riding Hood, Uvedom si, ze rok a pul lezim pod autem, pomalu cele jsem ho rozrezal abys mi ty ani nikdo jiny neujel, tohle by semnou slehlo :-P
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

Atex píše: tohle by semnou slehlo :-P


Tomu věřím , to by bylo nemilé překvapení :D
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

:mrgreen: :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“