Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

plavec píše:po "třech kolejích"
dřív dokonce po čtyřech 8)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

zelvotron píše:
plavec píše:po "třech kolejích"
dřív dokonce po čtyřech 8)
to jako fakt?Kdypak se to změnilo?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Myslíš jako po kolejnicích, ne? :P
Je to asi tak 5 let tipuju, co jaksi byla špatně postavená cesta a normálněrozchodnej rychlík Junák poslali na úzkou :mrgreen: Ten obrázek vidim úplně před sebou, jak byl Plecháč zarytej v zemi 8)

Jinak si představuju vlak, co by jel po třech kolejích... to by bylo brutální monstrum :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Přílohy
IMG_4561.jpg
IMG_4558.jpg
IMG_4550.jpg
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

plavec píše:Kdypak se to změnilo?
Někdy když se rekonstruovala trať Veselí - Jihlava, tuším někdy v 80tých letech.

Laďuša: puntíčkáři :-P to by se na čtyřech právě stát nemohlo, fotku bohužel nemůžu nikde najít

http://www.zelpage.cz/zpravy/656
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Štěpáne, strana nenalezena ;)

Vidíš, Krotiteli, jakej jsi hledač :D Fotku já mam, vystřiženou z novin

A to neni puntičkářství, to je prostě terminologie :D To máš jako, kdyby jsi napsal: nechal jsem si vybrousit písty a koupil jsem si do nich nový válce :P

Áááá, tak tuten příspěvek se stal mým 5000.! :partyman: A zrovna v mým oblíbeným tématu, to mam radost.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:Áááá, tak tuten příspěvek se stal mým 5000
Hm, výborně. Již se těším, až se zavede téma Vlaky II a toto zmizí v propadlišti dějin. Jak to asi zahýbe s tvým počtem příspěvků :mrgreen:
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Ladušo: Tak naklikej "www.mb-net.cz" a pak tam najdi na druhé stránce "Milovnici nostalgie mohou vyrazit v sobotu z ml boleslavi parnim vlakem"
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Laďuša píše:Myslíš jako po kolejnicích, ne?
Zajisté. Nesprávně jsem se vyjádřil. Myslel jsem kolejnice, napsal koleje. No coo, oboje je ze železa a na pražcích :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Ty tomu dáváš, jaký železo, ocel přece. A kdyby se to vzalo do důsledku, tak kolej ani ze železa bejt nemusí a pražce tam můžou chybět taky :P
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

zelvotron píše:Ty tomu dáváš, jaký železo, ocel přece. A kdyby se to vzalo do důsledku, tak kolej ani ze železa bejt nemusí a pražce tam můžou chybět taky :P
No já nevím, ze železa, z oceli, vždyť je na tom obvykle napsáno Třinec, tak je to asi z Třince... :lol: :wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Teepee píše:vždyť je na tom obvykle napsáno Třinec,
Má pravdu, ten předseda :D http://ladusa.rajce.idnes.cz/Slechticna ... 0_2617.JPG
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Včera:

http://www.novinky.cz/krimi/203247-vlak ... ezkou.html
http://www.transhospital.cz/inweb/index.html

cesta domů + 150minut... tzn. ne v půl šestý doma, ale v osm.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Co naděláš...ten vlak co ho srazil se rozjížděl nebo zastavoval? Píšou projíždějícím osobním vlakem ale to se mě nezdá.

Mimochodem, ten Junák na úzký taky do pytle musí někde bejt vč. fotek, když novinky píšou i o tomhle :(
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

zelvotron píše:Co naděláš...ten vlak se rozjížděl nebo zastavoval?

Mimochodem, ten Junák na úzký taky do pytle musí někde bejt vč. fotek, když novinky píšou i o tomhle :(
Nebyl jsem u toho, ale podle situace z fotek, jednoznačně kluk počkal až odjede vlak zleva do prava, vlezl do kolejí hned těsně za vlakem, přešel právě opuštěnou kolej, a když pokračoval na druhou kolej, zprava na něj vlítnul elefant při brždění do zastávky. Odhad je tak 30km/h, ten přejezd je hned na začátku peróna a elefant brzdí docela slušně a zpravidla velmi přesně. (díky neustálému krácení jízdních dob to mají fírové opravdu zmáknutý).
Když jsem se tam dostal NAD v cca 18.00 pořád mi vrtalo hlavou co se tam vlastně stalo, koloběžka tam byla, trochu krve taky (je vidět i na fotkách), ale že stojím na místě kde ho chuudáka ošetřovali, jsem fakt nečekal... Snad to byl jen drcanec a bude kluk OK. (píšou vážné zranění hlavy, nějaký očitý svěděk uvedl na novinkách, že kluk komunikoval a měl na hlavě nějakou ošklivou ránu).
Nicméně jezdím denně těch mých 7 stanic a v každé už se něco stalo, zrovna v té ze včera mi dávno bratr vyprávěl jak viděl video ze zásahu, kdy ostatky ležely všude možně. Je to prostě frekventovaná trať v hustě obydlené aglomeraci kousek za hlavním městěm, kde nikdo prostě na závorách nečeká a jde si za svým, vlak nevlak. Myslím že někde na pohodovém venkově budou lidi ukázněnější.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“