Zajímavé inzeráty na webu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Hurikán »

Laďuša píše:Tobě ať je na blití z čehokoliv, zrovna tak ostatním. Urážet lidi s jiným názorem už mi ale tak fajn nepříde. Hlavně furt nevim, jak se hezkost měří. Objektivně to u toho říct nejde, vždycky jenom subjektivně.
Ale, ale, ale, ale, ..... Pán se nám snad nějak rozvášnil, či co. :lol: Když už jseš v té ráži, můžeš mě, prosím!, sdělit, kde a kdy jsem někoho urazil??? To by mě opravdu velice zajímalo. :?:

Na měřítko krásy opravdu žádná exaktně definovaná stupnice není. Cit pro krásu, nebo lépe řečeno estetično, je značně individuální a jeho míra je u každého jedince odvislá na mnoha faktorech. Faktem ale je, že existují jisté obecně platné úzusy, ke kterým se postupem času došlo. To, že je například Ty neuznáváš, nebo máš prostě jen odlišný názor, je možné a nikdo Ti toto právo nebere. Ani já ne. Rozhodně Tě ale tato případná skutečnost nijak neopravňuje k tomu, abyses o někom jiném mohl vyjadřovat v tom smyslu, že někoho dalšího uráží! Tohle si vyprošuju :!:

Příště se před odesláním příspěvku raději více zamysli. :idea:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Laďuša »

Fakt je, že jsi to nenapsal přímo, ale jde z toho vycítit, že když se mi to líbí (musí to bejt ale udělaný pořádně), tak nemam vkus a estetický vnímání. A to bych třeba řek, že mam. Takhle asi. Rozvášnit, to jo, to se u některých témat dovedu a jedno z nich je, když mi někdo sahá na názory asi takovýmdle stylem. Další věc je, že mam před zkouškou, jsem nervní a mam špatnou náladu, to jsem pak taky víc choulostivej. Vidíš, tebe zase rozvášnila tuta poznámka o urážce (i když ani já jsem to nenapsal vyloženě napřímo, ale vyčet jsi jí). Obecný úzusy (sakra, neřiká se správně úzy?) taky beru, třeba ta lopata hnoje by se dala zařadit, ale o jiných světlech na autě bych to asi netvrdil.
Jinak to vypadá, že jsme zase na starej vlně, v poslední době jsme se až moc často shodovali :) Takže mír a mam tě furt rád, i když napíšu něco, co si vyprošuješ, jo? :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Míra151
Příspěvky: 928
Registrován: pát črc 22, 2005 13:41
Bydliště: Skoro JEDOVNICE

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Míra151 »

to by člověk nevěřil jak jeden inzerátek dokáže rozpoutat takovou bouři,
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Laďuša »

Je zima, to je, řek bych, až klasika :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Hurikán »

Laďušo, tak za prvé, nikde jsem nic urážlivého nenapsal ani přímo ani nepřímo. Asi "slyšíš trávu růst".
Za druhé jsem nikomu na jeho názory nijak nešahal. Tohle děláš jen Ty. Navíc výrazně neomaleným způsobem.
Za třetí jsem se nerozvášnil (to by vypadalo podstatně jinak), ale jen se bráním vůči Tvému, značně nevhodnému výroku, kdy jsi mě de-fakto napadl z urážky, která nikdy a nikde nebyla.

Takže ještě jednou: Nehledej mezi řádky něco, co tam není a při psaní víc přemýšlej. A hlavně zkus zabojovat se svou nadměrnou vztahovačností.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Laďuša »

Škoda, holt to neskončí. Ale napsal jsi, že to je názor beroucí v potaz vkus a estetiku. Takže názor, kterej je jinej, to v potaz nebere? Nebo to snad chápu blbě?
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Hurikán »

Zkus popojít stranou, nebo si přesedni.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Laďuša »

Zkusil jsem oboje, ale nepomohlo to :(
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Tommel »

Nahodou mně se ta uprava libí, ma to udělane hezky, docela to na fotce licuje, zajimave že se strhla takova debata a přitom s touto upravou v klubu auta byla a nikdo neřekl nic :finga:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Hurikán »

Ono gró debaty se nevěnovalo úpravě samotné, ale spíše poněkud jiným věcem. :?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od MartasBrno »

A tohle auto jste viděli a seděli v něm? http://suchen.mobile.de/auto-inserat/la ... 75693.html Mám dojem, že já jo. A byl jsem uchvácenej.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Petrus
Příspěvky: 363
Registrován: ned led 09, 2011 14:25
Bydliště: BRNO

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Petrus »

MartasBrno píše:A tohle auto jste viděli a seděli v něm? http://suchen.mobile.de/auto-inserat/la ... 75693.html Mám dojem, že já jo. A byl jsem uchvácenej.
To je ten,co byl v Jedovnici?! :wink:
vaz 2101 -r.v.1977*
vaz 21011-r.v.1979*
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Vašátor »

Hurikáne, z Tvého příspěvku nebylo vůbec znát, že se jedná pouze o tvůj názor. Celé mi to připadlo jako vnucování jistého etanolu všem ostatním co to tu čtou. Obzvláště když to tu popleješ v několika příspěvcích zasebou... Naprosto chápu Laďušovo pohoršení nad Tvými příspěvky.

Zkus nad svými řádky více přemýšlet, opravdu nebylo na místě zmíněné auto několikrát zasebou poplít...a na Laďušu mi nesahej :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
cackler
Příspěvky: 312
Registrován: stř čer 11, 2008 10:08
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od cackler »

Odpovědět

Zpět na „Prodám“