Bechyně jaro 2006

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

jasne aj ja budem par veci chciet. Pocitam ze k vytvoreniu zoznamu sa dostanem cez vikend...
lebo do Bechyne je to uz len nieco vyse dvoch mesiacov :)
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

jen Vás všechny moc prosím nepište mi soukromou zprávu ale email nebo ICQ...díky díky
Dusan
Příspěvky: 3916
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Nemohlo by byť niekde na hlavnej stranke vždy uvedený najbližši datum a miesto zrazu...aby si to hned každy všimol a zareagoval aj hned na pripadne zmeny :). aby to netrebalo hladať...pripadne aj počitadlo zostavajucich dníí :D
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Takže po delší době jsem se rozhodl napsat nějaké info o tom co se děje a proč se kolem oprganizace Bechyně tak trochu " mlčí" Věci se mají tak. Po první euforii ve shánění adres a kontaktů došlo k tomu že jsme museli vyjednat někoho, kdo nám sraz zastřeší pokud se má konat v Bechyni. Padla volba na p. Blahouta. Souhlasil a zároveň před nějakou dobou i Pražský sekci nabídl, že on sám pořádá srazy v podstatě svých fanoušků a fandů Lad, na letišti kousek od Příbrami, ktré je 3KM dlouhé a podstatně širší a má i přilehlé odstavné plochy.Věci se mají tak že i když je Bechyně klasika čekáme na vyjádření od patřičných úřadů které zatím nemáme a čas kvapí. Proto se Milan Blahout nabídl že by to šlo uspořádat i tam. Tento víkend bylo Rallye šumava, kde mimo jiné Blahout s Ladou obsadil 2 místo ( gratuluji) a to i přez to že na první RZ jim nedopatřením mechniků vytekl olej ( dojeli) a ve druhé RZ jim praskla řemenice. Volali a zjišťovali co a jak by šlo s tou Příbramí. Takže věci se mají takto. O Bechyni zatím nevíme nic bližšího, čeká se na vyjádření. Příbram je bohužel v termínu 19-21.5 obsazena. Je tam sraz Toyota Klubu. Takže jsou dvě možnosti které teď mohou nastat. Bechyně nám vyjde tak není co řešit a sraz se uskuteční jako obvykle. V Bechyni narazíme na nějakýho vola co nám to buď nepovolí a nebo povolí a bude chtít velký peníze za pronájem, který prostě dohromady nedáme. Příbram je v tomto termínu obsazena. Navrhuju proto, že zavolám Blahoutovi a domluvím s ním termín třeba o týde, 14 dní později, tak, aby bylo volné letiště v Příbrami a aby Blahout neměl rallye jako pojistku. Pokud nám nevyjde Bechyně nezbude nám nic jiného než sraz přesunout na jiný termína to do Příbrami, kde bude veškerá organizace bezproblémová. Berte to v podstatě jako " vyřízenou" věc, protože stejně nic jiného se nám asi nepodaří vymyslet. :( Nechci aby se to tu zvrhlo v hádky typu že Bechyně je Bechyně, je to klasika a tak, protože pokud nás v Bechyni nebudou chtít, je ještě možnost, jet tam na černo, tak jak se to pořádalo doteď. Odsobně říkám že já bych tam nejel. Hodně jsem se angažoval v organizování a nechtěl bych dojít do stavu, že tam přijedeme a za 2 hodiny přifrčí jeep s "MP" nebo polišema a vyperou nás. Osobně bych to přežil ale pokud to má být i mezinárodní sraz asi bych se hanbou propadl pře cizincema. Organizujeme mezinárodní sraz na místě, který nemáme oficiálně povoleno. To by si asi Maďaři a spol o nás mysleli že jsme banda totálních trotlů. :? :? :?
Jen tak pro zajímavost provolal jsem na telefonech (služebně) 1753kč :wink: ještě že to neplatím.... :D
Naposledy upravil(a) Patrac dne pát bře 03, 2006 09:34, celkem upraveno 1 x.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Rafan
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rafan »

Ja osobne jsem pro Pribram. Na letisti jsem uz byl, je velmi dobre znaceno, primo u toho je hospoda, letistni plocha je velika (vim to protoze jsem tam skakal s padakem) a dlouha. Akorat s tou spanilou jizdou to nebude ono, vsechno je daleko. Ikdyz Praha je kousek a to by teprve byl mazec :) 8)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Rafan píše:Ja osobne jsem pro Pribram. Na letisti jsem uz byl, je velmi dobre znaceno, primo u toho je hospoda, letistni plocha je velika (vim to protoze jsem tam skakal s padakem) a dlouha. Akorat s tou spanilou jizdou to nebude ono, vsechno je daleko. Ikdyz Praha je kousek a to by teprve byl mazec :) 8)
ono de hlavně o to že Příbram je až na místě Č.2...pač Bechyně je tradíce...a některří tam jezdí docela dlouho...a mají k tomuto místu velmi kladný citový vztah
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Tomáš píše:
Rafan píše:Ja osobne jsem pro Pribram. Na letisti jsem uz byl, je velmi dobre znaceno, primo u toho je hospoda, letistni plocha je velika (vim to protoze jsem tam skakal s padakem) a dlouha. Akorat s tou spanilou jizdou to nebude ono, vsechno je daleko. Ikdyz Praha je kousek a to by teprve byl mazec :) 8)
ono de hlavně o to že Příbram je až na místě Č.2...pač Bechyně je tradíce...a některří tam jezdí docela dlouho...a mají k tomuto místu velmi kladný citový vztah
Ne Tome to je špatné o to tu právě vůbec teď nejde. Jde o to že termín je daný už pěkně dlouho. A ten je bohužel v Příbrami nemožný tzn. buď Bechyně v termínu pokud nám to umožní úřady nebo musíme změnit termín a přesunout se do Příbrami ať je Bechyně tradice sebevětší.... což chce vědět co nejdříve, neboť nejde jen o dva tři lidi ale o pěknou dávku aut a lidí celkově. řeknu to asi tak právě teď nejde vůbec o tradice nebo to co chceme. Začíná jít o to mít vůbec na jaře nějaký sraz :!: :!: :!: Pokud se tady začneme hádat dávám od veškeré organizace ruky pryč. Nemám potřebu číst SZ s výtkama od lidí které vůbec neznám, jak už se mi stalo a což mne dost mrzí.. TZN Buď někdo něco organizuje a vede to a ostatní se musí podvolit ( obzvlášť když moc jiných možností není) nebo do toho může každý kafrat ale pouze za předpokladu že se do toho zapojí. Nestojím o řeči co by se mohlo a jaký by to bylo když zůstane jen u řečí. Kolik lidí přišlo s nějakým návrhem na umístění a kolik z vás napadlo pokusit se něco zorganizovat. Chcete li se hádat. končím s veškerýma snahama. Psal jsem jasně že když nás v Bechyni nebudou chtít je tradice jedny věc a realita bohužel druhá...... :( :( TZN chcet li tradici v Bechyni tak to zařiďte :!: já už pro to víc udělat neumím sorry :(
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Myslím si, že jsi udělal více než dost.. prostě teď se uvidí, není to v našich rukách, kde to bude.. Myslím, že to Pátrač napsal dost jasně, a není potřeba to dál komentovat.. Maximálně se dá polemizovat nad náhradním termínem, víc toho nezmůžem.. Přičemž je každýmu jasný, že náhradní termín bude - Příbram..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9382
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Pátrači, patří ti můj obdiv a veliké díky, jak se v tomto angažuješ. Já bych to nezvládnul, takže smekám svůj klobouk. Popravdě nechápu lidi, co ti píší SZ s nějakejma výtkama. Přijde mi to tak trochu nefér. Snad jsme LadaKlub a měli bysme táhnout všichni za jeden provaz. Tudíž pokud jsou nějaké připomínky, měli by se probrat tady, aby se k tomu mohl vyjádřit každý. Ale dost už toho.
A rovnež souhlasím s tím, že pokud Bechyně nevyjde oficiálně, nemá smysl tam jezdit načerno, jako tomu bylo doteď. Tento sraz je nazván Mezinárodním, tzn. s mezinárodní účastí. A nedokážu si představit, co by bylo, kdyby přijela policie a vyprala nás pryč. Jak bysme asi vypadali? Což o to, já to mám "jen" necelých 200Km. Ale Maďaři? Poláci?
Takže volím oficiální variantu, ať se to koná kdekoli a kdykoli!!

Tož držme všichni palce, ať nám to vyjde!!! :lol:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Rafan
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rafan »

Videl bych to tak, ze Bechne zustane nasim "narodnim" srazistem. Ale letos jsme se rozhodli pro "mezinarodni" tak to tomu musime prizpusobit. Kazdopadne mam nazor jako Vasator - je mi jedno kdy a kde, hlavne ze LADA :))
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Rafan píše:Videl bych to tak, ze Bechne zustane nasim "narodnim" srazistem. Ale letos jsme se rozhodli pro "mezinarodni" tak to tomu musime prizpusobit. Kazdopadne mam nazor jako Vasator - je mi jedno kdy a kde, hlavne ze LADA :))
tím že je mezinárodní netřeba nic přizpůsobovat. Sraz jako sraz bude nás akorát víc. naše národní sraziště je pěkný ale když se tam nebudem moct srazovat.... No to je právě teď v rukou ministerstva obrany který paradoxně musí dovolit uzemnímu ústavu pronájem státní půdy na které stojí majetek armády ( na oběšení) Asfalt patří vojákům (ti ho ale už nevyužívají) tudíž je jim jedno co se tam děja, ale půda pod ním patří státu. tzn vojáci proti využití asfaltu nic nemají ale musíme mít souhlas od státu kterýmu patří hlína pod ním a státní orgán si musí vyžádat souhlas od ministerstva obrany,kterýmu patří asfalt na jejich půdě. přetože už to v podstatě od vojáků povoleno máme a čekáme na vyjádření stáního orgánu ktarý čeká na vjádření od ministerstva...:shock: ( co bylo dřív slepice nebo vejce... :roll: :roll: :roll: )
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Rafan
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rafan »

Jezis.... :shock: :shock: :roll:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Kocurkovo, proste :P
Super, Patracu, dobre si to poriesil.
A ak by malo dojst k presunutiu miesta i terminu, tak sa prihovaram za ten 2-4.6.2006...
Teraz proste bez povolenia do Bechyne skutocne nemozme, no na podzim by som sa to uz tak neriesil. Potom mozme urobit navrat k tradicii. Nebude to medzinarodny zraz, tak to bude mensia blamaz ak nas niekto dojde vyhnat. Ved dostaneme cez hubu len my, Cechoslovaci :lol: Ale o tom, potom...
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Majo píše:Kocurkovo, proste :P
Super, Patracu, dobre si to poriesil.
A ak by malo dojst k presunutiu miesta i terminu, tak sa prihovaram za ten 2-4.6.2006...
Teraz proste bez povolenia do Bechyne skutocne nemozme, no na podzim by som sa to uz tak neriesil. Potom mozme urobit navrat k tradicii. Nebude to medzinarodny zraz, tak to bude mensia blamaz ak nas niekto dojde vyhnat. Ved dostaneme cez hubu len my, Cechoslovaci :lol: Ale o tom, potom...
třeba jsou veškeré dohady zatím zbytečné a Bechyně nám ještě vyjde. Pokud ne byl bych taky raději pro červnový termín. ( za předpokladu že v Příbram bude volná. Balhout volno má) a to ne pro to že by mi to vyhovovalo naopak možná budu mít trochu problém protože na BVV je v tý době autosalon a nevím jestli nebudu muset být v práci. ale to je jedno jde především o to že je tu spousty studujících co už touhle dobou budou mít po maturitě a po zkouškách.. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

kdykoli, kdekoli hlavně ať ten sraz je :)
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)“