Teepeeho VAZ 2106

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

K případné nejistotě v tématu: podnikám všechny kroky k tomu, abych věc dovedl do zdárného konce a stal jsem se novým majitelem.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ty ji ještě nemáš? :shock: To snad ne, pospěš, ať ti neunikne.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Koko Loko píše:Ty ji ještě nemáš? :shock: To snad ne, pospěš, ať ti neunikne.
A kam by měl uniknout? Nenervuj zbytečně prosím.
Pokud prodávající bere věc jako já, je to uzavřená záležitost.
Máme smluven den setkání nad vozem, který oba máme daleko od domova, takže rychlost jednání nezáleží pouze na mně. Já předpokládám, že je to i den prodeje/koupě a poveze se (nikoli pojede) domů.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Už mlčím :D , ať to vyjde.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Ze srdce ti ho přeji!

Teepe! Buď chasníče upozorněn tónem milím že povoz tento Vazidlo též zvaný jest v boudičce teplé ubytován po léta, tobě tedy se pod trestem mučení přestrašného ukládá do teplé boudičky po nóvu Garage zvané i vazidlo toto umístiti. Mučení budiž vykonáno národem vazidlomilců ledva vhodná situace nastane. Vykoupiti z mučení nelze se snad sudem moku pěnivého přemluviti k mučení méně bolestivému nás můžeš. :P :wink: :wink:
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

TeePeemu věřim, že ji nezkur*í, naštěstí to neni votuzer, jak je tu v módě. Ať ti vyjde, určitě se domluvíme a uděláme minisrazík a já se přijedu podívat :)
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Jelen píše:TeePeemu věřim, že ji nezkur*í, naštěstí to neni votuzer, jak je tu v módě. Ať ti vyjde, určitě se domluvíme a uděláme minisrazík a já se přijedu podívat :)
Lepím se ti na nárazník.... bude Mazec až mu to pomluvíme :twisted: :twisted: :P :P
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Pavel V.: :twisted:

TeePee dej vědět, uděláme na Tebe nájezdy, jestli Ti to nevadí :)
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

Pavel V. píše:Ze srdce ti ho přeji!

Teepe! Buď chasníče upozorněn tónem milím že povoz tento Vazidlo též zvaný jest v boudičce teplé ubytován po léta, tobě tedy se pod trestem mučení přestrašného ukládá do teplé boudičky po nóvu Garage zvané i vazidlo toto umístiti. Mučení budiž vykonáno národem vazidlomilců ledva vhodná situace nastane. Vykoupiti z mučení nelze se snad sudem moku pěnivého přemluviti k mučení méně bolestivému nás můžeš. :P :wink: :wink:
:shock: :laughing3: málem jsem při čtení této staročeštiny upadl smíchy ze židle :!:
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Ta lada je skoro stejná jako ta moje, jen o rok starší a s modrým interiérem. Poprvé vidím dvojče mé bílé1600, je jich opravdu málo a už jsem ani nevěřil, že existuje. Ten stav motoru a komponent, který jakoby ani neodpovídal 83000 km. Je vidět, že měla opravdu vzorné zacházení. A ta cena 10000 kč to je opravdu za hubičku, já za ni dal 30000 kč. Tak na závěr už jen blahopřání, že to se nepovede každý den. Bude to chtít pokračovat v tom vzorném zacházení dál……:-)
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Přijde mi, že ten interiér je spíš šedej, uvidíme co nám Teepee prozradí. :wink:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Interier se tváří modře, alespoň na druhý fotce, já mám taky modrej v perfektním stavu. Teepee, jak to pokračuje?
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

ad. Jelen:
Pokračuje to navýsost dobře, stala se přitom jedna neuvěřitelná náhoda, o té ale až někdy později.
Rozhodný den první fáze je sobota, vůz odtahové služby, 130km jedna cesta.
Pak druhá fáze, STK, mám v úmyslu dojet tam co nejdříve, kdyby přeci jen nastal nějaký zádrhel a něco nefungovalo jak má, tak bych to zkoušel dát neprodleně do pořádku.
Třetí fáze - odhlášení-přihlášení je již ošetřeno, rezervace na Registru vozidel Praha na čtvrtek, a zjištění pracovních dní a vytíženosti na Registru vozidel Černošice, kam se stejně pro jistotu později elektronicky zarezervuji.

ad. Jarda1:
Ano, i mě napadlo, jestli je to vůbec možné aby v 83 000km vypadal takto. Ale je celou dobu garážovaný, první majitel. Jen je velký časový tlak (hlavně z mé strany) na vyřízení převodu a tak mi nezbývá, než jet. Mezikrok s obhlídkou auta a rozmýšlením už nejde stihnout, čeká mne STK. Pokud stav celého vozidla odpovídá tomu co vidíme na fotografiích, pak není co řešit a po velmi dlouhém čekání (cca 1 rok, pak přišel Hnědý LADA, kterého mám na den přesně se sobotou 3 roky) se mi dokonale splní sen, který si plníš Ty, Lionol, Hurikán a další podobní. Ale protože jsem spodek vozu neviděl, červíček malinko hlodá.

ad. Nulašestka
Interiér nevím přesně, viděl jsem jen o jednu fotografii více než všichni, ale vím že je interier zachovalý a velmi pravděpodobně Modrý.

ad. Pavel V.
A ty bodrý člověče, mokem pěnivým nesdírej měšec můj, jelikož mučení dosti vlastního bude za stavu, kdy vazidlo by jakékoli újmě dostáti mohlo. Za stavu kdy pěnivým mokem hrdlo své svlažiti hodláš v přítomnosti okoleného druha v těchto nečasech, tak s obrazem na plátně v příbytku svém učiniti můžeš, neb okolený druh nepřibyl dosud v příbytek můj.


Jedno přísloví praví, "Neříkej hop dokud nepřeskočíš", takže více zase později.
Navíc za poslední 2 týdny jsem zažil už dvě, nečekaně překvapivé náhody, a i když jsem absolutně nevěřící, tak teď si moc přeju, aby se ten nahoře nevyčerpal a tohle celé se povedlo dovést do zdárného konce.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tak to držíme palce :)
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Teepee píše:ad. Pavel V.
A ty bodrý člověče, mokem pěnivým nesdírej měšec můj, jelikož mučení dosti vlastního bude za stavu, kdy vazidlo by jakékoli újmě dostáti mohlo. Za stavu kdy pěnivým mokem hrdlo své svlažiti hodláš v přítomnosti okoleného druha v těchto nečasech, tak s obrazem na plátně v příbytku svém učiniti můžeš, neb okolený druh nepřibyl dosud v příbytek můj.
No baže tak jest do času všeho praví se! I tobě chasníče hrana zvoniti začne až národ Vazomilců objeviti Vaze tebou pojmuvšího v pcháči a bejlí vrostlého. Neb do příbytku pro kočáry uložiti jsi ráčil cosi co už elektonickým vstřikováním vybyveno jest. Ochrana kovem nezřídka alchymisty používaným a Zinek zvaným se po celé ploše vozu uskladněného nacházeti se ráčí. Věz tedy chasníče že poté co Vazidlo takto objevené se zde na fotogarfiích zjeviti řáčí, bude odíráno nejen dobré jméno tvé, ale i kůže tvá ze zad odírána bude a pak jistě všem měšec ráde otevřeš abys nás mokem pěnivým uhostiti ráčil a mučení veskrze strašnému již dále vystavován nebyl. Vež chasníče životem vesnickým se plahočíc že na Vazidlo druhu tohoto městské manýry učiti budeš se musit.
Držíc ti palec a štěstí mnoho přejíc a koupi dobrou!
VAZ 2102 zvaný Žíža
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“