Yelou Hornet...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

V levotočivé ano, v pravotočivé ne :mrgreen: . Ale to už musí být opravdu jízda 8)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Vašátor píše:V levotočivé ano, v pravotočivé ne :mrgreen: . Ale to už musí být opravdu jízda 8)
Jj, 15-ka se řádně testuje... :twisted:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Nojo, zahlíd jsem tě někdy minulý týden najíždět v Krči na jižní spojku směr Barrandov.
Opravdu řádně "testuješ" zvíře! :wink:
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

tak si dolej olej až po horní rysku :roll:
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

ty lepsi cepy te vyjdou na cca 1000kc za vsechny ctyri :wink:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Nemo píše:Nojo, zahlíd jsem tě někdy minulý týden najíždět v Krči na jižní spojku směr Barrandov.
Opravdu řádně "testuješ" zvíře! :wink:


:oops: :lol:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Maysner píše:ty lepsi cepy te vyjdou na cca 1000kc za vsechny ctyri :wink:
Už je to fakt síla, bylo by to potřeba. Mňo, schází jen čas, jsem non-stop v práci... :roll:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Tak dneska jsem se dostal konečně k výsledku spotřeby, z 50% podlaha a je stejná... :lol:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Huráááá!
Dneska se mi konečně vzhledem k pracovnímu vytížení podařilo namontovat všechny 4 kuláky od vámi doporučené značky Lemforder... ( MJAUTO Brno, v po objednané,dnes v Praze za 1280,- vč. dopravy ) Hned poté udělaná geometrie, jede to jak po sametu...:-) Za nedloho asi opět vyměním i řízení za Lemfordery, nejsou zas tak drahé.... :wink:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Jaykee, udělal jsi dobře.. lemforder je jasná volba..
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Ve středu Sršeň dostal další malou změnu, řízení Lemforder ( opět MJAUTO, jsem s jejich službami spokojený, co řeknou, platí..., cena 2090,- ) a plechy v cajk stavu s kulatými dirkami... :wink:
Ještě dobrý poklice, komplet brzdy Ferodo a podvozek bude perfektní... :D
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Tak zase přihodit pár novinek...
Někdy minulý týden, už ani nevím, kdy přesně to bylo, jsem si to frčel po Jižní spojce směr CČM a jako když mávněš kouzelným proutkem, Sršeň dojel. Zůstal jsem stát za sjezdem na D1, za levotočivou zatáčkou na rovince. To že mě vyšplouchl, vem čert, ale jakým způsobem mě objížděli kamiony!!! :shock: Čekal jsem jen na popravu alá procedění chladičem Scanie... Otevřel jsem kapotu, koukám koukám, vytáhnu kabel od cívky, přiložím na kostru, protočím a ani plivanec. Ještě jsem ve slepé naději zkusil trochu opucovat víčko od rozdělovače a po několikátém zoufalém testu startování to chytlo a hurá! Bude se pokračovat! Jízda trvala asi 30 metrů a celé se to opakovalo znova. Kamiony, víčko, start...:-) Po opětovném vstaní z mrtvých jsem tentokráte spokojeně, docestoval až ke sjezdu na Úvaly, kde to pálilo, nepálilo, až si to trošičku nacucalo do výfucku, pálilo, rána jak hovado a ladák byl jak mávnutím kouzelného proutku na světě...:-) Včera se mi konečně podařilo výfuck vyměnit ( BOSAL, komplet 3 díly s těsněním, sponami atd. 1850,- ), jede teď jako samet, tichounko, místo té orazlé fajfky, která vykukovala z pod nárazníku je tam pěkná, nová... :P
Jinak nemůžu se dočkat na sobotu, dopoledne si pojedu vyzvednout zadní kosti s tvrdými silenbloky. Moje jsou totálně deth, a to jsem je měnil relativně nedávno. Zkrátka to bude sedět jako fík, tak až vás neslyšně předjede v zatáčce Yelou Hornet, bude jak pod vodováhou... :lol:

Obrázek
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Jaykee píše:... laďák byl jak mávnutím kouzelného proutku na světě... :-)
a tuneři (i zde na foru) kupují drahé rámusy (rozuměj Remusy) a jim obdobné příšernosti z Maďarska atp. .... Ty jsi to měl zadarmo :D . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Jaykee, o jaké silentbloky se jedná??:...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Little Red Riding Hood píše:Jaykee, o jaké silentbloky se jedná??:...
Jsou to tvrdé silentbloky, stejná kostrukce jako závodní, liší se jen volbou materiálu. Já tam budu mít sakra tvrdou gumu, jinak se pro sportovní účely používá silon. Silentblok nebude lisovaný do pouzdra na kosti, ale bude přímo navulkanizovaný, žádná šance se protočit. Auto je pak nepopsatelně tvrdší, nenaklání se při průjezdu zatáčkou, zkrátka něco jako pořádný stabilizátor. Jinak co se týká výdrže, tak je to investice na min. 6 let, to je doba, kterou vydrželi jednomu chlapíkovi na staré BMW 6-ce, s 5l 12V turbo. Dokážete si asi všichni představit, jak se při podlaze chovali, co všechno museli absorbovat... :twisted:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“