Zahájení sezóny 2008

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Nejezdím do myčky. 8) Používám mycí box, kde si auto myju zásadně sám a ručně. :wink:
Honza
Osa Praha - Brno
Marosqo
Příspěvky: 655
Registrován: stř srp 23, 2006 14:13
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marosqo »

Koko Loko píše:
Honza 21061 píše:radši nechci domýšlet, co mi vyvádí na autě sůl...
Žere kov 8) a tu myčku projeď nejlépe večer před mrazivou nocí :mrgreen: .

:occasion9:

A sme doma ...ozval sa Koroze-fil úchyl :lol:
Inac ta Ziguli je krasna , mat peniaze ,tak hodim moju do laku a mam nieco podobne teraz v garazi :roll:
ex.VAZ 2102 1974 ex hniloba VS. laminat :P
ex.VAZ 2101 1973 ... od 27.2.2008 minulost : /
ex.VAZ 2105 1984 ... tuned up 2107 gr. A

BMW E46 318i Touring
BMW E30 318IS 1990 Kinder M3 =)
BMW E30 325i Funwagen/Rallycar under construction :D
Lada Niva Urban 2017
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Marosqo píše: sme doma ...ozval sa Koroze-fil úchyl

Upadnul mi další kus podlahy naštěstí za řidičem vzadu,(u mé 044) ,doufám že to vydrží než dodělám GO.
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

A mě to začlo vydávat ňáký nový zvuky, ma tušení, že to jde ze zadní nápravy někde, vůbec je to celý na chuja, dojezdim to a půjde do šrotu :twisted:

Ale ty obrázky... :shock: .. paráda..
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Honza 21061 píše:Nejezdím do myčky. 8) Používám mycí box, kde si auto myju zásadně sám a ručně. :wink:
Nápodobně, myčku taky nemusím. To je sice všechno hezké, ale ta voda nateče do spár stejně a tou wapkou se ta voda naimplantuje i tam kam ti ji myčka nedostane, nicméně to umytí je o něčem jiném.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Nemejte auta v zimě v myčce! Mají recyklovanou vodu, což znamená, že vám umejou 100 slanejch aut a pak tu posolenou vodu použijou i na vašem. Radši zajeďtě někám, kde víte, že teče čistá voda a umejte to ručně... :wink:
Uživatelský avatar
Pajas
Příspěvky: 144
Registrován: čtv kvě 04, 2006 10:18
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajas »

Hlásíme zahájení sezóny i na Chrudimsku!
Přílohy
Miniladasraz Nabočany 10.2.2008
Miniladasraz Nabočany 10.2.2008
LADA 2106:
1978 - 1996 majitelem můj děda
1996 - 2006 majitelem můj táta
2006 - 2009 majitelem já

Čest její památce...
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Mno, ne že bych vám to nepřál, to rozhodně ne! Fotečky jsou to moc pěkné! Sám se již velmi těším na sezónu. Ale určitě bych to neviděl tak optimisticky jako vy. Přeci jen je na silnicích, zvláště pak na krajnicích, značné množství práškové soli, která se nachytá na všechno možné a potom v létě až projedete deštíkem vám začne pěkně hlodat.

Takže já si ještě pěkně počkám, vidím to tak min. na dva měsíce a teprve potom zahájím svoji letošní Veteránskou sezónu s velkým "V" :) Teploty budou vyšší, pryžové části poddajnější a autíčko neutrpí teplotněvlhkostní šok při přechodu garáž-silnice-garáž. Kdo si počká, ten se dočká. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Takže ta dvojka na okně dveří je ješte z jedné jízdy pravidelnosti jak bylo správně určeno :) . Mimochodem po soli nebylo nikde ani památky, předtím to opršelo a pak bylo několik dnů sucho, navíc v dešti se s tím nejezdí. 8) A i kdyby tak to auto není z cukru proboha.
Naopak si myslím že je dobře že se všechno namazalo, protočilo, prohřálo a hlavně že se probrzdily brzdy a konečně naplno uplatnilo topení. :) Jinak se už naplánovaly další věci co se budou na autě dělat, víceméně všechno bylo už v plánu na loňský rok, ale znáte to... :? Ale to až za několik měsícu, v nejbižší době není čas a mimoto už zase mrzne... :o
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

No vzhledem tomu, že tady na brněnsku je zase mínus sto stupňů, tak to vidím tak, jako Hurikán...ať už je teploooooooooooooooooooooooooooo
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Víťa píše:No vzhledem tomu, že tady na brněnsku je zase mínus sto stupňů, tak to vidím tak, jako Hurikán...ať už je teploooooooooooooooooooooooooooo

jj, už se taky nemůžu dočkat. Ještě že mám ale sucho a relativně teplo v garáži. Hned je to o něčem jiném. Člověk může zajít a v klidu rozjímat. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Min. sobotu mi na umytí tří aut stačily čtyři kýble vody a pár šplouchů mycího přípravku Sharon - musím uznat, že se s tím meje dobře, kam se hrabe myčka ;-)
Bohuželk, prach je sviňa :(
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

To byla zase šou, jeli jsme jako výpomoc na první severočeské Monte Carlo rally. :lol: Fotky budou....Ve skratce: nemuseli jsme absolvovat menší terénní vložku kde urvalo vejfuky asi pěk škodovek a žigulík, opel si vylomil kolečko, porschata dostala do podvozku a tak podobně, taky bylo docela zvláštní že nám začala téct trubka od chladící kapaliny co jde za svody výfuk. potrubí, ale pak to záhadně přestalo, takže jsme vodu dolejvali jen asi dvakrát. Mimochodem tam jela i bílá Lada 1500 co tu na ni byl nedávno odkaz že byla na prodej a jedna 03 se závodní dokumentací z roku 73 co jezdila závody neupravených aut. Když jsem se jich ptal, proč si koupili na tuhle akci žiguli, tak mi řekli, že kvůli topení, to že byl asi jedinej důvod. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9339
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Tož já taky hlásím zahájení sezóny (když nebudu počítat lednovou projížďku) :D , ale trošku jinak, než žigulíkem. Žigulík ještě bude nějakou chvilku spinkat ... ovšem motorka si už pořádně užije :). Počasí bylo v neděli opravdu nádherné.
Přílohy
zacatek.jpg
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Také jsem zahajoval sezonu - sezona střešního nosiče začala :P
No, jinak s 2101 jsem už sezonu zahájil také - projela se do Roudnice n.L. na STK, tím myslím pro ni letos sezona zároveň skončila 8)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“