Poraďte mi pažalsta

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Re: ESA

Příspěvek od Jiri »

Hlavi píše:Na obrázcích vypadá až podezřele dobře, no ale třeba ji měl nějaký důchodce v garáži. Dědovi je osmdesát a na Ladu nedá dopustit. Kdyby byl mladší tak by si jí klidně koupil :)
jo tohle by platilo kdyby to byl prodej od prvního majitele... jenže on je to druhy....
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Tavri, ty tuning neber ani do úst, keď si si nedokázal natrieť na bielo ani tie sprosté podbehy s nárazníkmi a to už jazdíš v Európe a nie niekde v prdeli po stepi. :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Re: ESA

Příspěvek od zelvotron »

Hlavi píše:Na obrázcích vypadá až podezřele dobře, no ale třeba ji měl nějaký důchodce v garáži. Dědovi je osmdesát a na Ladu nedá dopustit. Kdyby byl mladší tak by si jí klidně koupil :)
No to bych přisuzoval taky částečně tomu bazaru, zrovna esa (a třeba aaa) si daj záležet aby na auto dali tunu leštěnky, aby hezky vypadalo....
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

rudo. Já auto bez tuningu beru jako výhodu. Na nějaký nehomologovaný vidloúpravy nejsem zvědavej. Navíc i příznivec tuningu tady může začít hezky od nuly a po svém. Proto ta výhoda :!: Jestli si někdo tuní auto pro radost, budiž. Jestli na odiv druhých, mě s tím teda neoslní. Větší dojem na mě udělá pěkné čisté a novější auto, než starý vytuněný křáp s mega křídlem, plasty, koly a já nevím čím ještě.
A souvislost k oděrkům na mé kastli způsobených provozem má být co?
zelvi: to asi nedělaj, to se jen tak říká. Leštění stojí čas i peníze. Možná to však protahujou myčkou.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Nemyslel sem to tak, že by každý ráno tam naběhli maníci a přeleštili všechny auta v bazaru :-) , spíš, že zrovna tenhle bazar si dá na vzhledu auta víc záležet(než třeba na tech stavu), takže bych se podezřele dobrýho vzevření nebál. Ale třeba to sou jen pomluvy a pro kupujícího ladovky to nakonec asi ani neni tak důležitý. Já sem konkrétně tuhle Ladovku zahlíd v nabídce na netu asi před tejdnem a dost sem se divil, že esa jí vzali do výkupu a nebojí se, že jim to tam ztvrdne rok. Hlavně má na ně málo kilometrů, jednou sem tam byl a 80% aut tam mělo najeto 200+ tkm :-D
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

tavri píše:...Já auto bez tuningu beru jako výhodu. Na nějaký nehomologovaný vidloúpravy nejsem zvědavej. Navíc i příznivec tuningu tady může začít hezky od nuly a po svém....
S tim s tavrim jednoznacne souhlasim. A kupovat vytuneny auto bez znalosti jeho historie (coz je v autobazaru vzdy) je dle meho mineni hloupost a zadelani si na pozdejsi problemy, a to nejenom technickeho razu. W.
Hlavi
Příspěvky: 102
Registrován: úte led 23, 2007 22:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Hlavi »

Předpokládám, že kradený asi nebude a pokud bylo bourané, tak může být v lepším stavu než před kolizí. Mě nabourali zepředu před dvěma lety a kvalita opravené části překonala původní - hlavně na laku je to znát :D . Uznávám, že ESA nemají zrovna dobrou pověst.
CLIO II
Astra Sport Tourer
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

ad tuning. velmi casto zuacina opticky tuning nejakou bourackou... leccos se tim da pri oprave zamaskovat a když už se to dela tak se to udela dle predstav majitele..
ad prodejnost lady- zalezi na stavu novy kus od cs autolada neni o moc levnejsi než konkurence a taky nic moc nenabizi proto takova prodejnost jaka je ..ojetina za 1/4 ceny s malo km se prodava už znacne lepe...
když jsem se ptal na prodej lady tak mi po tlf AAA nabizeli 35 000 a nevideli stav..
v autobazaru auta zabiraji misto ..a to je drahe .. pokud vim tak esa umi vykoupit auto za 23 a prodat za 40.. - vejvar na aute je minimalne 15 000kc... za tech 60000 je lada docela zajimava investice
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Tuning nie je o ekonómii, je to o zábave a koníčku. Určite nič pre starých dedov, chce to: ak nie mladé telo, tak aspoň mladú dušu. Skrátka, kto to nechápe nech sa v tom radšej nehrabe a nech použije svoje peniaze a čas na niečo iné. Samozrejme, že nemám na mysli antituning. Mali by ste vedieť, že někdo má rád holky a někdo vdolky, že? Ináč aj ja všetko potvrdzujem čo tu popisujete. Myslím si, že asi tie spáry a nelícovanie dielov skôr by sa stratili na tmavej farbe.
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

rudo... myslim že autor prispevku chtel rict že netunene auto ma sve vyhody pri koupi ojetini.. vse je puvodni, zadna zmena, muzes s autem zajet do libovolneho servisu aniz bys slysel ..preboha ktery ko.ot do takto do.ebal
napr. když si na tom ches pak neco udelat sam, treba je nove natazena elektroinstalace a nesouhlasi bravy dratu atd., nevis o nejakych vychytavkach, casem treba zjistis ze auto ma predni "tuningove" brzdy - nejlip z uplne jineho vozu...a ty se marne snazis shat nejaky dil na opravu.
Je to muj osobni postoj ale vytunene auto z druhe ruky mi do baraku nesmi - nejsem clovek ktery ma auto jako zabavu ale jako dopravni prostredek a tak jsem rad když to funguje bez komplikaci. Presto tuningare nezavrhuju a nektere jejich vytvory se mi libi.
Tuning me 2111 se omezil namontaz prednich mlhovek a pouziti plechovych disku s mensim ET :-)
jeden cas jsem uvazoval o klimatizaci do lady ale prislo mi jednodussi koupit auto ktery klimu ma od vyroby
na Lagunu jsem ani nesahnul, vyhovuje mi taková jaká je
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Prostě koupit si ojetinku, ve stavu nového vozu, což je zrovna tento případ.
Tuhle Ladu bych bral, líbí se mi.
Kdybych si měl dneska koupit tu svoji? Je starší, má 78 tis. km, má dva majitele, bouraná není - to je plus, servisní knížka - záznamy končí na 30 tis. km a je bílá.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2190
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

osobně bych do toho šel-jen můj názor..
Igithegreat
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Igithegreat »

a co ta z toho liberce? nevite o ni taky neco ? http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=5839528
Lada 4ever!
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

To jsou věci, ta z Prahy je rok 2001 a ovládání ventilace je svislý a tahle by měla bejt rok 1999 a páčku má vodorovnou :shock: . A ty údaje u ní mi moc nesedí, podle výkonu by to měla bejt 16v, ale podle štítku je to 8v, a vůbec může bejt 1999 šestnáctiventil, nejsem si jistej. A kdybych byl puntíčkář tak nesedí ani objem motoru, ale to je detail. No ale předem bych po telefonu pořešil aspoň tyhle nejasnosti. ;-)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Jasné, že vy máte pravdu. Veď ja som trochu iný, keď si myslím, že auto môže mať aj dušu. Len ma trochu zamrzelo, že sa tu spomína tuning len tak naprázdno a hanlivo. Chápem vás, že pre vás auto je len spotrebný tovar a tak by to aj malo zostať. Na tomto ja vôbec nechcem a ani nemôžem nič meniť, takže sa vám ospravedlňujem a už nebudem rušiť, kľudne raďte ďalej. No keby som ho mal kupovať ešte raz, tak by ma samozrejme ako na ostatných značkách zaujímal stav všetkého, ale jednej veci predsa navyše a to stav podvozku, či bol za nova naasfaltovaný, lebo ak nie, tak by tam mali byť skorodované miesta strieknuté len základnou farbou. A potom tie nepresnosti lícovania a pod. je nič proti 10 roč. deravému autu. Verte, že Rusi asfaltujú za nova aj Kaliny, dávajú nové plasty a asi vedia prečo.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“