sraz v autobuse DpmB

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

69? no kua. tim jezdim kazdej den do skoly a ze skoly :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6509
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Maysner píše:69? no kua. tim jezdim kazdej den do skoly a ze skoly :lol:

tak tedy sbohem...
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

JmJ píše:
Maysner píše:69? no kua. tim jezdim kazdej den do skoly a ze skoly :lol:

tak tedy sbohem...


ja si dam pozor :twisted: :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
JirkaHagen
Příspěvky: 26
Registrován: pát srp 11, 2006 19:38
Bydliště: Slaný

Příspěvek od JirkaHagen »

Wolf píše:Pamatuji doby, kdy byly v autobusech reklamni cedulky : "Chcete v autobuse sedet? Stante se ridicem MHD." Byva tam jeste neco takoveho? W.

Já viděl: 17m/15t, spolehlivý hledá svého řidiče. Najdu?

Ahoj Tomáši, já jsem se taky dal k dopravnímu podniku, ale v Praze na metro. Dělám v Hostivaři elektromechanika a opravuju ty nový siemense M1 co jezdí na C. Docela mě ta práce baví, jednou mi sice zustal při kontrole jeden kabílek v ruce a koukali na mě dvě prázdný svorky. Nakonec jsem to ale zapojil dobře (asi jo, protože mašina odjela po svých :D) Ale lepší mašiny byly ty starý ruský Ečs nebo 81-71 co ještě jezdí na B, tam je ještě všechno poctivá, sovětská, nešizená práce (jak jinak) jako u žigulů.

PS.: Jak se řiká v Brně cestujícím? V Praze to jsou kaštani.

PS2 pro Tomáše: 03 se má dobře. Bohužel je zima a taky brzo tma, takže na ní zatím nemám tolik času kolik bych sám chtěl :( Už aby přišlo jaro.
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

No to je hezký, že 2, ale to značí spoj, chtělo by to čas.. Pže podle čísla spoje nic nepoznáme.. Chtělo by to časy na hlavních uzlech..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

tak sem natrefil na Tomase. jel bych i o zastavku dal(na konecnou) ale vzhlecdem k pocasi a zpozdeni busu sem si rek ze stejne nema cas na nejaky vybavovani
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6509
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

... sedovlasi starik si klekl do prikopy a dekoval bohu, ze jizdu prezil ... :P
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

JmJ píše:... sedovlasi starik si klekl do prikopy a dekoval bohu, ze jizdu prezil ... :P


to se Ti zdalo, ve skutecnosti zvracel...

jinak mam toto chapat jako ze sraz bude po celem Brne jen ne v hospode???Tome trochu to objasni ten Tvuj zamer...
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Chudák Tomáš. On se tak snaží a vy takhle. :( :)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Tak jsem se právě vrátil z malého ladasrazu v autobus DPMB, behem kterého jsme zažili jednu drobnou, veselou příhodu. Stalo se tak na lince 42 jezdící od Semilassa ke Globusu. Nastoupil jsem inkognito dveřmi až za kloubem a čekal na průběh jízdy. Ten se ukázal být velmi dobrý a případní cestující z řad ladystů se nemusí ničeho obávat. Po asi 2 zastávkách jsem začal postupovat vozem směrem ke kabině. Jak se ale ukázalo, je Tomáš velmi pozorný řidič, neb mě zaregistroval ve vnitřním špíglu. Dojeli jsme ke Globusu, kde měl Tom asi 10 min. pauzu. Poté jsme pokračovali zpět k Semilassu. Tam na zastávce čekal další účastník dnešního minisrazu: Ziko. Přestože jsem si chtěl původně dát jen jedno kolečko, dal jsem si nakonec jetě druhé.

Když jsme dorazili ke Globusu, měl Tom opět 10 min. pauzu, během které nám ukazoval různé věci. Když jsme vystoupili ven, tak nám chtěl předvést, jak se zavírají a otvírají dveře zvenku. Druhý řidič, který jel s Tomem jako dozor, zavřel vevniř dveře a Tom se je snažil zvenku otevřít. Protože to ale nešlo, otevřel druhý řidič dveře a vystoupil ven. Zvenku je pak zavřel. V tom jsem si uvědomil, že by mohl nastat problém, protože v busu už nikdo jiný nebyl a tak jsem skočil zavírajícími se dveřmi dovnitř. Tom se s druhým řidičem snažili dveře otevřít zvenku. Někde bylo ale něco špatně a stále se nedařilo. Nakonec jsem otevřel dveře zevnitř já a tím zachránil nejen Toma, ale i cestující, kteří čekali na přilehlé zastávce a celou akci pozorovali. :shock: :D

Vše tedy dobře dopadlo. Cestující dorazili tam, kam chtěli a Tomáš dojel s busem do vozovny, kde mu dnešní šichta skončila.

Toť vše podstatné, co se během "srazu" událo. Další informace vč. foto dodá Ziko. 8)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

hmmm zajimava prihoda,cekal sem ze sraz bude ve ctvrtek...Hurikane, nespletli jste se??
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Škoda, že jel 42, která mi jezdí kolem baráku, zrovna v dobu, kdy jsem v práci.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Má být ve čt, tohle byl velmi malý, zkušební:)
Koko - Lokovo autí jsme na Novoměstské samozřejmě viděli (snad).. Já jsem si řek, že toma navštívím, ale těsně před tím, když už budu u toho Semálu čekat, že si driftnu na radu Koko-loka u KSB.. No nic moc nápada, bylo tam moc sněhua pod tím hodně ledu, takže jdem skončil dole u zastávka a něemohl s eod tam dostat.. No pak jsem to vzalna couvačkz přes chodník.. Při tom jsem odrazil chránítko mlhovky.. U semálu jsem to parkl, a nastoupil za 20 minut čekání k Tomovi do autobusu.. Cesta probíhala, jak psal Hurikán, bez problémů, potom jsem se nechal vyhodit zase na semálu a jel k vozovně pro Toma.. Jeli jsme si projet trasu jeho zítřejší jízdy, u KPS jsem si vzal z5 krytku a valili na Oltec.. Odhrabali Tomovýho žigulíka a šli domů..

P.S: Fotky, no, nějak nemůžu najít káblík k foťáku.. (pokud mi ho někdo domanevyhodil)
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ziko píše:...že si driftnu na radu Koko-loka u KSB
No dneska jsem žrouta nechal doma, neb se mi ho nechtělo ráno vysekávat z ledu. Jinak jsem si byl driftnout včera odpoledne, ale bylo ještě málo sněhu. Ta šikmina je tam velice zrádná, loni jsme tam blbli s Ba3 a musel jsem dole nahazovat řetězy, abych ho (i sebe) od tama dostal. Dneska večer si tam asi půjdu zablbnout, aspoň vyzkouším pořádně ruské zimáky co mám v zadu i v jiných podmínkách než je silnice, tam zatím obstály na výbornou.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Tak jsem hledal všude a nikde nic.. Všechno jsem přeházel,a po půl hodině hledání jsem ho našel, schovaval se mezi stolem a PC stolem, nebyl nikde zastrčenej, ale tam jsem ho nečekal, no hlavně, že ho mám..
Obrázek
Obrázek
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“