První opravdový test Kaliny v ČR

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Když sleduju Flipperovu fotku, tak koukám, že se svezl ve stejným kousku jako páni ze SM. Chtělo by to předvést tady na fóru pár vlastních hodnocení. Jinak ta montáž antény se skutečně dovozci moc povedla. To je taková designérská třešnička na dortu. :roll:
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Pěkný test, i pěkné auto.Ale opravdu i já mám strach že nějaké dětské nemoci nebude nikdo řešit.Proč taky,že.Opěrky by měla mít.Měla by mít i lakované zrcátka a lišty na dveřích (základ).ABS v základu,možnost klima a dětské nemoci,jako je povrzávání něčeho, by vyzněly tak nějak mimo.Zkrátka by byly převálcovány výbavou a dojmem. 8)
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Ja jsem rad, ze alespon dle meho nazoru test vyzniva objektivne, uz to je velky posun vpred. Jinak souhlasim s nazorem, ze leccos by melo byt jiz v dnesni dobe standartem, nicmene pokud tomu tak neni, melo by to byt dostupne na prani. A tam ma dovozce velke pole pusobnosti. Myslim, ze je to stale auto, ktere potrebuje hodne citu a lasky majitele jednak k jiste toleranci a jednak k dotvareni v domacich podminkach k obrazu svemu. W.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6518
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Ten test sem jen tak proletel, ale uz na prvni pohled, kdyz nekdo nad Ladou mavne rukou a pocte si jen popisy u obrazku, tak ziska spise pozitivni dojem. A to je dobre. Ten jen verit, ze to auto tak opravdu pusobi :-). I vysledna znamka = prumerne auto. My zigulofilove si znamku trochu vylepsime vztahem ke znacce, ja si prihodim trosku bodu za vyssi svetlou vysku a hned z toho mam auto, ktere nemusi byt vubec spatny :-).
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Já to vidim takhle:Výrobce by měl řešit absenci opěrek a ABS, ale pokud CS Autolada nebude řešit absenci reklamy a prodejní a servisní sítě tak to bude stejně k ničemu...
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
tek
Příspěvky: 96
Registrován: úte srp 16, 2005 11:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tek »

No akorát mne zarazilo hodnocení místa na zadních sedadlech. Místa pro nohy jak ve fábii. A bylo to řečeno jako pozitivum. Já mám 188cm a když si sednu do fábie sedan na zadní sedadla, tak je to pro mne fakt dost náročný. Hlavně kvůli naprosto nevhodnému sklonu opěradla. Když tam dodělají to, co testátoři vytkli, tak si myslím, že za ty prachy by to nebyl úplně špatný kup.
Lada 2105 - po dvaceti letech služby jí došel dech
Renault Megane II - kombi
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

prosímtě a kdo to bude dodělávat ? Výrobce ??? Dovozce ??? Zkrátka se budeme muset smířit s tím, že to tam prostě nebude. ABS dovozce neovlivní,klimu taky ne.A opěrky ............ že by dovozce páral potahy, dovařil výztuhy pro opěrky a sám je tam domontovával, tomu nevěřím.A fabrika,pro pár aut z východu...... :roll: :wink: Ona řada 211x měla taky mouchy a nokdo se jimi příliš nezabýval.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

danielTIR píše:Zkrátka se budeme muset smířit s tím, že to tam prostě nebude.
Tak s tím se nikdo smiřovat nebude,rozhodně ne za ty peníze.A mimochodem,na nový vůz by se nemělo muset spoustu desítek tisíc kilomterů vůbec sáhnout. :!: V tom alespoň já vidím hlavní důvod koupě nového vozu-aby měl člověk klid a nemusel se o nic starat,aby se mu v autě nic nechvělo,neklepalo atp.,aby k autu byla asistenční služba,záruky,servisní síť...a ne že bude kolem toho skákat se šroubovákem,to je pak skutečně jen pro hrstku nadšenců.... :roll:
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

Jura Baran píše:Když sleduju Flipperovu fotku, tak koukám, že se svezl ve stejným kousku jako páni ze SM. Chtělo by to předvést tady na fóru pár vlastních hodnocení. Jinak ta montáž antény se skutečně dovozci moc povedla. To je taková designérská třešnička na dortu. :roll:
píšu (rozsahem to evidentně bude větší než test v SM jak to tak pozoruju), k tomu hromada fotek a pár videjí :)

a asi tušíte že "můj test" probíhal poněkud jinak než jak se podobné auta obvykle testují :)
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JakubN »

Flipper Tom píše: píšu...
Už se těšíme (myslím, že můžu mluvit i za ostatní) :D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

tek píše:No akorát mne zarazilo hodnocení místa na zadních sedadlech. Místa pro nohy jak ve fábii. A bylo to řečeno jako pozitivum. Já mám 188cm a když si sednu do fábie sedan na zadní sedadla, tak je to pro mne fakt dost náročný. Hlavně kvůli naprosto nevhodnému sklonu opěradla. Když tam dodělají to, co testátoři vytkli, tak si myslím, že za ty prachy by to nebyl úplně špatný kup.

Záleží na nastavení......já mam 186cm a ve fábii vzadu kein problém....sklon i vzdálenost se dá nastavit...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
ARMAN
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ARMAN »

Flipper Tom píše: píšu (rozsahem to evidentně bude větší než test v SM jak to tak pozoruju), k tomu hromada fotek a pár videjí :)

a asi tušíte že "můj test" probíhal poněkud jinak než jak se podobné auta obvykle testují :)
:P už se těšim

Jinak diky za naskenovani članku Zelvotrone :wink:
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Tak sem si to procet taky a cekal, kdy se do rusaku obujou, ale kupodivu k tomu nedoslo. Pisou o tom jako o slusnym aute...
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
ARMAN
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ARMAN »

No.. normalni kupujici Lada nenadšenec moc nadšeny z zavěru članku asi nebude :? Z pohledu Lada nadšence to tak blbě nevypada, celkem dobra recenze podle mě :)
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Jura Baran píše:Jinak ta montáž antény se skutečně dovozci moc povedla.
Všimli ste si, že na titulní stránce tu anténu páni z sm vyretušovali??!
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“