Olešnice v Orlických horách

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Aha.Už to funguje.Nějak nemyslim.Tak dík za nápovědu.
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

nazdarek...
svy fotky jsem poskytnul SalWadorovi, kterej je rozesila, bo co s tim dela:)
Jsem moc rad, ze se akce vydarila a taky jsem moc rad, ze jste prijeli a oslavili s nama
nase narozky. Myslim, ze spousta z nas bude na tuto akci jeste dloooouho vzpominat.
Viz na Tomasovy neuspesne uspesne pokusy emigrovat do Polska.
Hlasky typu... "ja bych se chtel jen podivat, jak to vypada"..."ja bych se chtel podivat
na tu polskou ceduli z druhy strany".."ja bych se jen chtel podivat na ten kopecek".."ja bych sel jen k ty polsky silnici"...a takhle bych mohl pokracovat dal, az bychom vazne skoro skoncili po ctrnacti dnech u toho Baltu s Tomasovou hlaskou.."ja bych ho preci jen zkusil preplavat.."..a to vam muzu rict, ze "ja bych" ho uz osobne zabil :-D
Jsem moc rad, ze se vam akce moc libila. I ja jsem byl nadsenej z toho, jak to dopadlo, ac mi tu radost kazi dve skutecnosti, ze o mych narozeninach mi zemrel deda a pak prisla jeste jedna ztrata. Chci vam vsem lidicky podekovat za to, ze vas mam za kamarady a mam vas vsechny moc rad!
A jeste jednou moc dekuju za suprovej vejkend!
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Děkuji všem oslavencům za pozvání na další super akci. Skvěle jsem si to užil. Výlet do Polska taky neměl chybu! Už se těším na nějakou další podobnou akcičku.

Chettak: dědy je mi líto. :cry:

PS: fotky pošlu zítra. Snad.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

Hurikán píše:Děkuji všem oslavencům za pozvání na další super akci. Fotky pošlu zítra.
Hurikáne, fotky jsou super. Díky moc. Dovolil jsem si udelat mensi fotomontaz, abysme na jednom snimku byly videt vsichni. :P

Obrázek
SalWador
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

SalWador píše:Hurikáne, fotky jsou super. Díky moc. Dovolil jsem si udelat mensi fotomontaz, abysme na jednom snimku byly videt vsichni. :P


Za fotky není zač. Vcelku jsem ani moc nefotil. Všehovšudy asi 14 snímků.

Fotomontáž? A kde? :D Ta se Ti opravdu povedla. Kdybych nevěděl jak fotka vypadala původně, tak bych to ani nepoznal. Fakt super. :salute: :thumbleft: Kdybych nebyl líný sebou táhnout stativ, tak by to šlo i bez montáže. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

Drobek81 píše:
dusin píše:Invalid or corrupt jarfile C:\Foto\olesnice-2006 :?: Vám ostatním to funguje?
Mne se to stahlo i rozbalilo v pohode...trebas mas starej pakovac...zkus stahnout novejsi...Ja mam sice ne nejnovejsi ale funguje...je to IZArc version 3.5 beta 3
Me pomohlo, kdyz jsem soubor prejmenoval na RAR, pak si s nim poradil i Total Commander. :P
Hurikán píše:
SalWador píše:Dovolil jsem si udelat mensi fotomontaz, abysme na jednom snimku byly videt vsichni.
Fotomontáž? A kde? Ta se Ti opravdu povedla. Kdybych nevěděl jak fotka vypadala původně, tak bych to ani nepoznal.
Díky za uznání. :oops:
SalWador
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“