bílá VAZ 2103 - původní stav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

ano,mam dojem,že se dělí zrno od plev.Zatímco někteří se svých korodujících aut zbavují,noví sem dávají mos pěkné kousky...co pěkné,nádherné!!!!
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
ARMAN
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ARMAN »

teda musim smeknout, fakt krasavec, sice designově jsem spiš fanda 2106 ale v takovemto stavu 2103(aj jina Lada) je absolutni bomba :!: těch 25000 je zaslouženych :D

tak kdo dalši si kupuje klenota po dědkovi? :)
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

gratuluju a přeju štastné km . je opravdu nádherná
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Tak to je nádhera to se jentak nevidí.
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Fuksa.Tomas píše:Tak to je nádhera to se jentak nevidí.
Od tebe to sedí. :lol: :wink: :P
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Nulašestka píše:
Fuksa.Tomas píše:Tak to je nádhera to se jentak nevidí.
Od tebe to sedí. :lol: :wink: :P
Tak na tu tu bilou nemám ani náhodou všechno originál i chromovaný poklice s rámečkama co bych za ně dal kdybych je měl.Co si budem povídat má to prostě dokonalý.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

nadhera. nemam slov :thumbleft:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Jardo, vítám tě tu :D. Koukám, že jsi koupil vážně krasavici :D , gratuluji! Přesně takovou má ten pán, jak jsem ti o něm říkal....pro lidi z ladaklubu "pan UFO" :D (příspěvek ke srazu v Jedovnicích). Jen má právě ty červené koženkové sedačky :D.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Velmi pěkný kus, k takové bych i přeběhl i když jsem na "hranaté". Bohužel v době kdy jsem naháněl "nové" auto se takové kusy jaksi nevyskytovaly.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Hranatá koncovka výfuku!!! :shock: To chce zkrátka hledat, hledat a taky trochu toho sběratelského štěstí. :) Jak se tak dívám na toho Žigula, tak benzín v tom mém Šrot a spol. ještě do Hostivaře vystačí, nebo stačí vyřadit rychlost, někdo si to už dole pod kopcem vezme...
V každém případě, příštího Žigula budu velice dlouho a pečlivě vybírat, když vidím, že ještě prvotřídní kusy existují, ať už originál, nebo už po rekonstrukci, k tomu pořídím na běžné ježdění něco obyčejného a bude klid... 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnojar »

Honza 21061 píše:Hranatá koncovka výfuku!!! :shock: To chce zkrátka hledat, hledat a taky trochu toho sběratelského štěstí. :)

Tu já mám taky 8) - v kufru
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Díky Vám za reakce a chválu na Ladovku. Lada je prostě auto, které má srdce. Přírodní materiály použité při výrobě v interiéru ji dávající svůj nezaměnitelný „čuch“, kvalitní kovové materiály (barevné kovy) použité při její výrobě, relativní jednoduchost oprav a výborná spolehlivost a prostě celkový dojem z auta je úplně jiný, než u současných vozů. Např. dnes se ve světě motorů za velké plus bere to, když jsou v autě použity měkčené plasty. Ty jsou vlastně použité v celém interiéru Lady. Neexistuje žádné vrzání, které se často kritizuje u nových aut. Na to, že se pod autem za jízdy točí kardanka několika tisíci otáčky, vzadu se to roznáší na nápravy, tak se člověku ani nechce věřit, jak přesně je to udělané, když je v autě za jízdy takové ticho.

Dále je zajímavé, že u takto zachovalého vozu se vždy setkávám s kladnými reakcemi lidí ve smyslu, jó to tady byly tenkrát nejlepší auta a vydrží se na Ladu dívat velice dlouho. Člověk by řekl, že v dnešním světě tolika druhů moderních aut si na Ladu nikdo ani nevzdechne, ale není tomu tak. A to je dobře.

Abych se moc teoreticky nerozepisoval, ještě je zajímavé, že moje bílá lada má blok motoru v originálním provedení ve žluté barvě. A také je to takový mezityp, neboť ostřikování čelního skla se spínačem je ještě nožní pumpou, ale ovládání stěračů je již páčkou pod volantem. Lada má i originální nepoužitou ruskou rezervu. Dokonce k ní mám i účtenku z mototechny, v roce 1977 stála 72 300 kč a dle info od majitele za 2 měsíce prý byla zdražena o 5000 kč.

Protože s ní nikdy nevyjedu do deště, nedávno jsem ji nechal zespodu umýt v ruční myčce, tak se ukázala černá zadní trouba, bílé pružiny, černá ramena…..Lada nebyla nikdy (krom z výroby) zespodu vytíraná a ani nebyly vystříkané dutiny. Já protože ji budu provozovat jen „v neděli….:-)“ to tak ponechám v originálním stavu.

Ještě jednou můžu všem říct, že takto zachovalá Lada se nikdy člověku neokouká, prostě Lada - forever. Starší 2 voňavky mám již dlouhou dobu a stále se mi neokoukaly.

Dokonce nedávno byla prodávána lada 1500 z r.1975 za 100 000 kč (měla pražskou SPZ a měla najeto 37000 km). Za týden byla pryč. Jen je škoda, že majitel zbytečně konservativně natřel černě prahy pod okrasnýma lištama a čelo pod předním nárazníkem. Za takovou cenu jsem starou ladu ještě neviděl.
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

ještě jednu foto
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Ještě jsem zapomněl odpovědět, že jsem z Českých Budějovic
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

ještě aktuální stav leštěnek
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“