2101 ŠTÍTEK-LOGO V AZBUCE .

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Máca
Příspěvky: 15
Registrován: čtv pro 14, 2017 16:07
Bydliště: Jílové u Děčína

Re: 2101 ŠTÍTEK-LOGO V AZBUCE .

Příspěvek od Máca »

Můj štítek..
Přílohy
IMG_20180302_150716.jpg
Uživatelský avatar
Panthymaeus (Honza)
Příspěvky: 1393
Registrován: čtv lis 25, 2010 07:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2101 ŠTÍTEK-LOGO V AZBUCE .

Příspěvek od Panthymaeus (Honza) »

Jimmi píše:Tohle už je skoro pro 3D tiskárnu 8)
Kdyby to mohlo být z plastu, mohu posloužit :)
otec: Vaz 2102 (1978) bez STK, Vaz 2104 (1988) bez STK, Škoda Octavia 1U (2004), Škoda Yeti (2009)
ja: Vaz 21044i (1996) bez STK, Vaz 21044i (1997) bez STK, Vaz 2104 (1986) bez SPZ, Vaz 2102 (1980) bez SPZ, Škoda Forman (1993) bez STK, Škoda Felicia Mystery (2000, LPG) bez STK, Škoda Felicia Colorline (1998)
panthymaeus@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“