Sraz amerických vozů Luštěnice, okr. Mladá Boleslav

(Náměty na výlety a dovolené)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz amerických vozů Luštěnice, okr. Mladá Boleslav

Příspěvek od Atex »

I já jsem se srazu zůčastnil, byla to nádherná podívaná. Od doby co nemám žigulíka, jsem nepocítil v ovzduší tak vysokou koncentraci spáleného benzínu! Také děkujeme Radkovi za pohoštění, těším se na příští setkání.

Z mých fotek se mi líbí zatím jen jedna :D

Obrázek
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Sraz amerických vozů Luštěnice, okr. Mladá Boleslav

Příspěvek od Jelen »

Mustang je pro mě nejkrásnější auto. A tenhle ročník speciálně. Kdyby to byl convertible, tak to by bylo úplně nejvíc nejlepší.
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Sraz amerických vozů Luštěnice, okr. Mladá Boleslav

Příspěvek od Marťas »

Oni ty auta v průběhu různých let výroby měnili? Blázni :D
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Sraz amerických vozů Luštěnice, okr. Mladá Boleslav

Příspěvek od Jelen »

Zrovna u Mustanga se taky divim :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Zajímavá místa na cestování“