Smutné oznámení

(Já jsem postavil bábovičku a on mi ji zbořil, aneb volný ring pro lidi, kteří jsou ve při :-) )

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jiří Proček
Příspěvky: 269
Registrován: úte kvě 22, 2012 09:12
Bydliště: Brno *

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Jiří Proček »

Copak jsem napsal něco špatného a pak že není u nás cenzůra a pokud to půjde nechci dál být na tomto foru a lituji kdy jsem se vlastně přihlásil.....někdo nemá bydliště a je to dobrý.Takže tady končím
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od dvk »

Chtělo by to klid a dle spisků páně Baptisty vomévat přirození vlažnó vodó :wink:
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Luděk Musil »

Jiří Proček píše:Copak jsem napsal něco špatného a pak že není u nás cenzůra a pokud to půjde nechci dál být na tomto foru a lituji kdy jsem se vlastně přihlásil.....někdo nemá bydliště a je to dobrý.Takže tady končím
Šmárjápano ... tak sorry že jsem Ti šláp na kuří voko.
Mimochodem - takovejch nadšenců jsme tady už měli hafo. A jejich počáteční nadšení se po první kritice obrátilo úplně přesně jako u Tebe. A některým to netrvalo ani 3 měsíce. Přeber si to jak chceš! L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Acibuk »

Obrázek
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Hurikán »

Poznámka moderátora:

Nikoho se teď nezastávám. Mám na věc nestranný a nezaujatý pohled. Ale skutečně mě fascinuje, jak někdo (Jiří Proček), kdo je na fóru pár dní a prakticky nikoho osobně nezná, dokáže v jedné vteřině vynášet jednoznačné soudy. Ke všemu ještě s patřičnými vulgárními výrazy. A to za situace, kdy on sám není aktérem případného sporu a navíc v době, kdy se jedna ze stran nemůže vzhledem k technickým obtížím fóra v posledních dnech ke věci vyjádřit! Po oprávněném upozornění se tato osoba naježí a začne vyhrožovat odchodem z fóra. Splnění této výhrůžky by pro LKCS bylo vskutku obrovskou tragédií.

Vřele Vám tedy pane Nejspravedlivější doporučuji, nejprve víc přemýšlet a teprve potom psát. A soudy můžete vynášet až poté, co se více seznámíte jak s chodem tohoto fóra, tak zejména se zdejšími lidmi. :idea:

Dál ať sem píší pouze ti, co jsou v dané věci osobně zainteresováni. Zejména zde potom nesmí chybět resumé celé věci.

Přesouvám do patřičné sekce.

Albert
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jiří Proček
Příspěvky: 269
Registrován: úte kvě 22, 2012 09:12
Bydliště: Brno *

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Jiří Proček »

Ano udělal jsem chybu nechal jsem se unést a hlavně jsem neměl na to odpovídat zvláštˇˇ když všechno jak blbec hned zaplatím přišla mě palubka sice starší z Rakovníka a hned jsem zaplatil protože mě by byla na foru hanba kdyby tady někdo o mě psal.Pokud je nemocen nebo je mimo území tak se mu omlouvám a mají si to mezi sebou aktéři tohoto problému vyřešit mezi sebou.Hovg!!!!
Naposledy upravil(a) Jiří Proček dne stř zář 05, 2012 12:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Hurikán »

Tohle už zní líp. Že všechno ihned platíš, Tě šlechtí. Jen není vhodné, vyjadřovat se k věcem o kterých nic nevíš a ještě ke všemu takto kategoricky. ;)

Tímto tedy považuji tuto marginální věc za uzavřenou. Dál čekáme na konkrétní zprávy zainteresovaných osob.

A.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7222
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od valda1971 »

Jackale - Ahoj. Pokud jej znáš osobně, skus tedy zjistit proč k tomu došlo. Mne to samotného mrzí, poněvadž sám bych si nic podobného nedovolil.
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
Jiří Proček
Příspěvky: 269
Registrován: úte kvě 22, 2012 09:12
Bydliště: Brno *

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Jiří Proček »

JmJ píše:
Jiří Proček píše:Necháme se překvapit jak to dopadne ale myslím že první varianta je správná a hodil skrčku ikdyž moc nezbohatl....a pokud se omluví a nebo dodatečně pošle peníze je jiná, ale myslím si že to tak nebude...zdravím všechny na foru a těším se na setkání do Jedovnic!!!!! :D
Ty asi neumis cist prispevek o jedno vys, ze ne? Neumis pockat na to, az jak dopadne reseni problemu s forem, nez vyslovis soudy?!
Měl jsi pravdu neměl jsem to tak hrotit a starat se jen o sebe a nahr.díly na foru :rolleyes:
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od jackal »

valda1971 píše:Jackale - Ahoj. Pokud jej znáš osobně, skus tedy zjistit proč k tomu došlo. Mne to samotného mrzí, poněvadž sám bych si nic podobného nedovolil.
Jak jsem si myslel tak došlo pouze k nedorozumění díky nefungujícímu foru. Napiš mu prosím na mejl a samozřejmě se to všechno srovná.
zigul2@seznam.cz
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Laďuša »

Psal mi teď Žigul01, to téma ho znepokojuje a uvádí, že ho situace mrzí, ale nemoh se dostat do zpráv na adresu, neb fórum ňákej čas nešlo a teď je jeden z postižených, kteří momentálně nefungujou. Na ksichtoknize byla během odstávky založená skupina Záložní Ladaforum, tam taky ohledně tý adresy Žigul psal. ;)
Takže vytrvejme, věc se jistě ujasní.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7222
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od valda1971 »

Jackale - díky za @ adresu na zigula - už jsem mu v poklidu napsal :)
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7222
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od valda1971 »

Tak všem oznamuji, že "zigul01" se mi @ ozval a vysvětlil mi to opravdu tak, že po odstávce fóra se nemohl přihlásit, tedy ani dostat na SZ, kde měl adresu na mě. Tak se to dalo do pohybu :)
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od Kopr »

No ale ten nápis, smutné oznámení ......... sakra jsem se lekl že nás někdo opustil ,ještě že tak ufff
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Re: Smutné oznámení

Příspěvek od radek mb »

Kopr píše:No ale ten nápis, smutné oznámení ......... sakra jsem se lekl že nás někdo opustil ,ještě že tak ufff
No přesně mě to napadlo taky, že zas nkdo umřel. Volte názvy témat trochu lépe, děkuji.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Zamčeno

Zpět na „Hádky“