DOBREJ Motorář

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

Existuje ?

Anketa končí za ned říj 31, 2010 13:02

Ano
4
57%
Ne
3
43%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10517
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Hele Pepo - nechcu Ti do teho kecat, ale měl by jsi tento svůj požadavek formulovat trochu jinak.
Dnes dopoledne jsem si s Markem psal po ICQ a myslím si, že věci se mají trošku jinak. Tedy aspoň jak to chápe Marek a jak bych to pochopil i já.
Problém je v tom: společně s orovnáním hlavy Ti vyměnili i 3 ventily, kterýmžto pádem bude nutno pro seřízení ventilů použít jiné podložky a s tím se v původním plánu nepočítalo.
Proto si myslím, že ve Tvém příspěvku by neměly být slova
plavec píše:není schopen a ochoten
, ale spíše by tam mělo být: Marek mi nemůže seřídit ventily, protože mi jich pár vyměnili a proto sháním někoho,
plavec píše:kdo má ty podložky a seřídil mi ventily
Takhle jsem to po ránu viděl já. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Co takhle zabrousit ventily, hlavu seskládat a odnést jí někam, kde seřídí vůli ventilů (kde mají podložky, třeba na Koněvce seřídit na pultě :) ) a pak si hlavu namontovat zase doma v garáži.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Především děkuji Markovi za sestavení motoru. :) Teď jsme teprve zkončili.


Luděk Musil,
Prosím pochop, že jsem laik, a nevyznám se v tom tak dokonale.Protože jsem měl předchozí zkušenost špatnou s postupem Utřít hlavu hadrem a dát ji zpátky tak jak je, radši jsem to chtěl udělat poctivě. Proto hlava vůbec jela k Pavlíčkovi.
Že vyndaj 3 ventily a bude zkroucená pochopitelně nikdo vědět nemohl. Marek ji původně tlakovat a rovnat ani nechtěl :shock: A když jsem mu řekl, že to radši udělám. TAk mi, řekl: "Pro mě, za mě" . Samo že nikoho nenapadlo, že Pavlíček vyhodi 3 ventily "do kopřiv" .
Snad mě zítra nikde nevyhodí, až jim to dotáhnu na laně.Aby mi udělali ventily. Když už jsme to poskládali. POřád je to lepší než tam dávat polorozebraný motor.. :wink:

Nejvíc na houby je že zítra to musí bejt u plynařů na revize a mám tam dohodnutou stk. Což se zaručeně nestihne. :( Tudíž stk mi propadne. A jestli někde budou stát, bude průšvih jak brno. A vzhledem k tomu že poslední dobou mám prostě štěstí, tak je to pravděpodobný.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

V zájmu rovnováhy vesmíru bys taky měl mít někdy nějaký pořádný štěstí, takže - co třeba zítra? ;)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

dmatej píše:V zájmu rovnováhy vesmíru bys taky měl mít někdy nějaký pořádný štěstí, takže - co třeba zítra? ;)
Štěstí si ne a ne sednout na vola :D
Když přijedeš, vytrhneš mi trn z paty. :) Podložky máš? Měrky mám.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Pardon, napsal jsem to blbě, mělo to být jen přání úspěchu ;)

Měrky mám taky, ale podle návodu na to je třeba jakýsi přípravek a ty podložky. Nemám ani jedno a su navíc v Plzni. Kvůli absenci přípravku jsem si na to netroufnul ještě ani u Berušky, i když by to asi taky potřebovala.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

No tak to budu muset odtáhnout do Lady na Rozkoš (ač proti své vůli) , tam to snad seřídí. http://www.autolikvidace.cz/kontakt.php :roll: To jsou hrozný procedůry.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4268
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Na autě máš tudíž červenou známku štíplou s platností do 11.2010. Tak to bych jel na STK prostě kdykoli v listopadu. A pokud Tě cestou na STK chytí, pak:
1. jsi podle známky ještě v limitu, tudíž STK je podle známky platná. (třeba od auta na leasing velký TP ani nemáš u sebe, takže nevíš, jestli je STK do 1.11.2010, nebo 30.11.2010)
2. přítomnost velkého TP v autě naznačuje, že jsi na cestě k STK (chápu, na tom stavět nelze)

Když si jen pomyslím, co se běžně pohybuje na silnicích (auta v polopřevodu, bez ručení, s papírovou STK), tak nějaký detail typu den konce platnosti technické prohlídky ve velkém TP je opravdu jen detail. Dokud platí známka, cestu na STK bych fakt podvalníkem neřešil.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Teepee, Ale jo jasné, jenže když polda vezme vysílačku a zavolá na dispečink a oni mu řeknou, že to platí do 3.11 2010 tak jsem v rejži. Ovšem je tu ta otázka, jestli se v tom budou chtít rejpat nebo ne, to nikdo neví. :wink:

JInak k témě. Je to bezpředmětný, lada jde pod kudlu, jak stříbrná, tak modrá.Nedá se svítit. Ráno přijdu k autuu jen spojit výfuk a chrčí voda odněkad z bloku motoru nebo od pumpy. Což předtím netekla. Takže už opravdu nevím asi žiju na jiný planetě.
Inu psychiatrická léčebna tu má dost závažný případ.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

cos s tim provedl mi neni jasny...
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Drobek81 píše:cos s tim provedl mi neni jasny...
Co? Vysvětlím: Tlakovalo to do vody. Tudíž bylo podezření na vadnou hlavu.Hlavu udělali v Brně. 3 ventily vyhodili, Marek mi je pak zabrousil a hlavu osadil. Nandala se tam bižiterie. NAlila nová voda. Ráno půl bandasky v háji. (motor se netočil) Kouknu pod motor.Zezadu z bloku nebo od pumpy teče proud vody . To je normální toto?
Panebože copak chci tak moc, když chci, aby to normálně jezdilo :?:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10517
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

plavec píše:Ráno půl bandasky v háji. (motor se netočil) Kouknu pod motor.Zezadu z bloku nebo od pumpy teče proud vody
Tohle bych viděl na neutaženou sponu na hadici nebo "křivě" nasazenou hadici nabo proštíplou hadici.
Tohle přeci nejni možný. Přeci nevyhodíš auto, když už jsi "na konci řetězu" ... tedy doufejme, že po této poslední opravě už ta kára bude jezdit jak má. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4268
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Tak tak, bez paniky to jdi pořádně prohlídnout, však je to jenom auto s nevelkou hodnotou.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Teepee píše:Tak tak, bez paniky to jdi pořádně prohlídnout, však je to jenom auto s nevelkou hodnotou.
prave proto je na zvazeni, zda do toho cpat dalsi nervy, cas a penize kdyz to stejne zase nebude ono. Neni lepsi si poridit neco spolehlivejsiho? Trebas krabici :P
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Drobek81 píše:prave proto je na zvazeni, zda do toho cpat dalsi nervy, cas a penize
To je právě to. Ani jedno už totiž nemám.
Prohlížel jsem to třikrát a akorát mi ta voda natekla do očí. Nevím prostě se v tom žádnej nevyzná, žádnej to neumí opravit pořádně a je to krám.
Kluci, já už nemám sílu na to, kdo tohle nezažil, tak neví.
Tři roky pořád řešit jen problémy, auto víc stojí na špalkách než aby mě vozilo.... Opravdu netuším kde to jsme. :evil:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Odpovědět

Zpět na „Firmy a kontakty“