Nová Priora

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
xrobertp
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 02, 2009 19:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od xrobertp »

Tahle je světle střibrná a je na litych kolech .Dneska jsem ji dal spz.Nevíte kde se dají v Brně sehat potahy.Jak udělam fotky tak je poslu.Ta výbava je ta trošku ošidná jsou dvě verze výbavy.Jedna s klimou a ABS .Ale nemá mlhovky vyhřívaná sedadla a stahování okýnek.Na stránkách lady je to trošku divne napsaný
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

sedan

Příspěvek od plavec »

Laďuša píše:Právě mě se sedan líbí o mnoho víc než hatch (a máš recht, na živo taky víc než na fotkach), proto mě pobuřuje, že se tu objevujou furt ty chetčběky :P :mrgreen:

No sedan se mi líbí.Běžně se mi jiný sedany nelíbí, ale priora v sedanu vypadá hezky.Taky se divím, že tu na foru zatím žádnej není.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Kde by som mohla nájsť niaku redakčnú recenziu alebo test Lady Priory? Niako sa mi nedarí nič nájsť. VĎaka ak bude niekto ochotný a odpovie.
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

viktoria77 píše:Kde by som mohla nájsť niaku redakčnú recenziu alebo test Lady Priory? Niako sa mi nedarí nič nájsť. VĎaka ak bude niekto ochotný a odpovie.


To bude tazke, bo na testy vozov znacky LADA bolo akoby uvalene embargo. :-)

Ale z vlastnej skusenosti Ti mozem povedat, ze to jazdi vyborne, spotreba zavisi od sofera, ale v pohode kombinovana cca 6.3, mimo mesta ides dole k 5.5. Velky kufor, vela priestoru.
Cooper
Příspěvky: 1070
Registrován: úte črc 21, 2009 16:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Cooper »

Já mít prachy tak do toho jdu okamžitě ;-) Už ta cena....
Lada 21044i r.v. 1997 "Láďa"
Lada 2105 r.v. 1984 "Ivan"

http://www.spotreby.cz/sigs/ico_1_3751.gif

http://www.flickr.com/photos/minicoopercz/

Akce roku: Ke každému vozu Lada, svářečka MIG/MAG Zdarma!!!!

Tři Sestry Lada Gang
Uživatelský avatar
staneko
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 20, 2009 21:36
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od staneko »

Je pravda, že ten motor je vážně dobrej ..... minulej týden byl u mě pán, kterej má ještě 110, ale už s motorem co je v Prioře a nemůže si ho vynachválit ...... říkal mi, že byl teď v itálii a že to nijak nešetřil ..... místy prý až 180km/h ...... a průměrná spotřeba lehce přes 6 litrů .....
A řeknu Vám, že i ta 110 je úplně jiná, než klasická 110 .....
Taky zrovna přemýšlím, že vyměním Kalinu za Prioru ....... jen asi počkám na kombika ..... no ještě nevím ......
Uživatelský avatar
+Stano-
Příspěvky: 77
Registrován: stř dub 15, 2009 18:01
Bydliště: Sasinkovo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od +Stano- »

No mozem len potvrdit, ze motor je fakt dobry, pekne sa bere do otacok a hlavne to ide, nie ako fabia, ktora ked pridam plyn ci plny alebo polku tak zrychlenie ma stale rovnake, teda skoro nijake:D...
Ale dneska som bol normalne prekvapeny, ked som videl v jednom casopise reklamu na Ladu.. Normalne, zeby aj Lada uz chcela zacat u nas predavat auta v trocha väcsej miere ako doteraz?:D:D
Ford Sierra 2,3D 49 kW
Obrázek Spotřeba FORD Sierra 2,3D 49 kW / 67 HP
Lancia Kappa 3.0i V6, 150kw
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

+Stano- píše:No mozem len potvrdit, ze motor je fakt dobry, pekne sa bere do otacok a hlavne to ide, nie ako fabia, ktora ked pridam plyn ci plny alebo polku tak zrychlenie ma stale rovnake, teda skoro nijake:D...
Ale dneska som bol normalne prekvapeny, ked som videl v jednom casopise reklamu na Ladu.. Normalne, zeby aj Lada uz chcela zacat u nas predavat auta v trocha väcsej miere ako doteraz?:D:D


No snad sa aspon pokusi dohnat to, co roky vynechavala... Len to este chce pockat mozno tak 10 rokov, kym ludia prestanu bez rozmyslania ohrnat nos na vsetkym ruskym a uvedomia si, ze nieco sa im obcas podari.
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

No ja už prezrela všetko a nikde žiadna poriadna recenzia. Ale nevadí a akurát včera bavila so známym o tom, že nikde nevidno ani žiadnu reklamu na Ladu. Známy to zhodnotil tak, že kto ladu chce ten si ju kúpi aj bez reklamy a kto to nechce tak toho nepresvedčí žiadna reklama. A má pravdu. Ja mám už Prioru objednanú, teraz v auguste by ju mali doviesť, tak snáď sa čoskoro dočkám. :) Najskôr rozmýšlala o Kaline ale keď videla Prioru naživo, bolo rozhodnuté. Teraz už len to čakanie.
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

viktoria77 píše: kto ladu chce ten si ju kúpi aj bez reklamy a kto to nechce tak toho nepresvedčí žiadna reklama

Lenže veľa ľudí ani netuší že sa to vôbec ešte vyrába, tam by tá reklama určo pomohla :wink:
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Jo to je pravda, že veľa ľudí nemá ani tušenia aké autá sa vyrábajú. Ale to je ich problém. Kto chce, Ladu si nájde. Aj ja rozhodovala medzi viac značkami a zvíťazila Lada, tak už len čakám kedy príde.
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

Puhi píše:
viktoria77 píše: kto ladu chce ten si ju kúpi aj bez reklamy a kto to nechce tak toho nepresvedčí žiadna reklama

Lenže veľa ľudí ani netuší že sa to vôbec ešte vyrába, tam by tá reklama určo pomohla :wink:


Pravda. By si neveril (a mozno hej) kolko ludi sa cuduje: "TOTO je LADA??? No sak neni to zle, dokonca pekne..."

Ja autom robim reklamu v BA, otec v TT. Sem-tam nejaky typek sa posmezne zaskeri, ale ked vidim, ako nasada do astmatickej Fabie s 1,2 litrovym trojvalcom a ma problem sa pohnut s nakupom z parkoviska, tak sa bavim ja. (trochu prehanam, ale v podstate to tak je).
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Wolfhunt, ja som ináč baba ak si si nevšimol. Toto bude moje prvé auto a myslím, že sa nerozhodla zle. Otec mal dávno moskviča a motor z neho ešte teraz jazí v traktore, takže obavu nemám. A tiež som zvedavé na tie reakcie okolia, ako budú kukať, že čo to je :D .
Ty máš aké auto? Prioru alebo Kalinu?
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Fišer Jiří »

motor v Prioře není zcela totožný s desítkovými ani u těch posledních typů kam dávali 1.6 kvůli euru 3,Priora má euro 4 a 72kW oproti 66kW,blok bude stejnej,ale s "vnitřnostma" si pohráli.
Jinak velký test Priory u nás v Čechách je v 15tým čísle 2009 ve Světě motorů alias SVĚT KONCERNU!!!!
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

staneko píše:místy prý až 180km/h


To tam nedal 5ku ? :?
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“