Pivo, víno, chlast....

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Co pijete nejčastěji a nejraději?

Tvrdej chlast
13
10%
Pivo
82
62%
Víno
16
12%
Nepiju alkohol..fuj
21
16%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Marťas »

Tak si ušetři práci a dej sem jen tu nevhodnou :D
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Fotky sem, samozřejmě :)
Já jsem se včera zúčastňoval jiný kulturní akce, vysoce společenský, takže obléknut do společenského jsem konzumoval na pivovarském plese Klubu malých pivovarů. Podařilo se mi ochutnat 11 různých piv, taky jsem se krotil :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Jelen »

Laďuša píše:Podařilo se mi ochutnat 11 různých piv, taky jsem se krotil :)
Takhle se dnes říká tomu, když bleješ jak fontána? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Neblil jsem, nemam okno a ani mi nebylo blbě :) A ty piva byly malý, takže v přepočtu je to asi 7 kousků ;) Ale zase poněkud kvalitnější sortiment, nu :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Michal Pokorný »

Marťas píše:Tak si ušetři práci a dej sem jen tu nevhodnou :D
Tak to by musel K-L, to je hlavní fotograf těchto akcí.
Ale kdepak, žádné fotky nebudou, ty jsou jen pro účastníky akcí :P Nakonec termín nádražního posezení je vždy včas oznámen, kdo je tolik zvědavý může dojet a vidět vše na živo, fotky netřeba 8)

Příští nádražní posezení se koná v den 64.výročí Vítězství československého pracujícího lidu
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Ty jsi provokatér :lol: Moje účast je pravděpodobná.

Ale taky se furt divim, že se tam nikdo nejezdí podívat, termíny jsou známý a lidi sem jenom koukají a nic :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od MartasBrno »

Nevím, jestli to řadit do vlaků, nebo sem, protože víkend jsem procestoval vlakem, ale přitom jsem jel mimo jiné za pitím.

Takže, tento víkend, jak někteří tuší, jsem se vydal na cestu do Plzně, do pivovaru Prazdroj. Je to ten, jak má tu dvojitou bránu, kterou všude malují, a jak má ten velkej dvůr a jak má tu velikánskou věž, co jev ní vodojem a ční nad celé tohle, z mého pohledu placaté, město. Cesta začala tím, že jsem si v práci zabukoval na pátek dovolenou. To byl výtečný krok, protože mi to umožnilo směnit důvěru zaměstnavatele za šanci odpočinout si a prohlídnout si místo vzdálené nějakých 255+113 km po koleji.

Další, ne méně významný krok bylo pořízení zlevněných jízdenek SporoTiket Česko, za výhodných 180+90kč za jednu cestu. Byl to můj druhý kup jízdenek přes internet v celé historii ČD. První byl, když jsem si koupil příslib, že doma vytištěná á-čtverka uspokojí potřeby průvodčího. Ten teda musel dlouho bojovat, než vybojoval i uspokojení mašinky na čtení jízdních dokladů, ale povedlo se to. Tentokrát to bylo jiné, koupil jsem si pouze daňový doklad :-D a opět příslib, že si lístek vyzvednu v automatu, nebo u okýnka na nádraží. Zvolil jsem automat, pohrál si s ním, vydoloval 4 lístky a těšil se na cestu.

V pátek v 8:40 ráno jsem zjistil, že jsem vyspaný, odpočatý a nadšený. Nadšený jsem byl proto, že jsme s přítelkyní vyfasovali parádní vlak s dobrými vagóny. Sice v novém zbarvení, ale líbilo se mi to. Vagóny byly vybavané displeji, zvenku i zevnitř, čistými záchodky, a tak dále. Trasa Brno - Praha byla naprosto v pořádku. Po cestě jsem se pokusil udělat pár obrázků. V Praze jsme se prošli na Václavák, k muzeu... a šli zpět na další spoj, Praha Plzeň. Druhý vlak byl taky docela v pohodě, pěkný a čistý, až teda na to, že byl vytopený tak asi na 35°C. Hrůůůůza. Svlíkat se nestačilo, větrat nepomáhalo, regulační klička topení vesele rachtala bez jakékoliv měřitelné odezvy. Dojeli jsme v pořádku.

Jeden z nejzábavnějších okamžiků z celé cesty byl příjezd do Plzně. Zjistil jsem, že jsem tenhle barák už někdy viděl :-) A věděl jsem i to, že Pragotron uvidím jen skrze lešení. Byla to stále pravda a já udělal nějaké duplicitní obrázky k těm, které v tématu Vlaky už umístil, resp. odkázal Laďuša. Vyfotil jsem i nohu nějakého Stachanovce, či co to tam stojí za dobráka v nadživotní velikosti a jal se na odchod směr domů, do vytopeného a pěkného bytu na ... náměstí, bytu s příjemným osazenstvem, kde mi bylo dobře, odkud jsme vycházeli do pivovaru a vraceli se zpět, odkud jsme vycházeli na obhlídku města, Pivovarnického muzea, různých památných míst a opakovaně míjeli nádraží.
V pivovaru jsem se zůčastnil jedné setkání Právovárečníků a přátel Plzeňského Prazdroje jako špion, vypil pár výborných dvanáctek, zbaštil guláš a rolku a pěkně se pobavil. Dokonce i o žigulech.

Cesta zpět do Brna probíhala v podobném duchu jako cesta tam, vítání na konci cesty nahradilo loučení na začátku cesty, nástup do sympatického vozu a tradá na Prahu. Tam jsme si prohlídli Synagogu u hlavního nádraží, nějakou věž, přilehlý kostel a vydali se na poslední úsek cesty do Brna. Přijel nám vlak EuroCity z Německa, který se brzy zaplnil studentstvem. Sedělo se dobře, pohodlně, v luxusních vagónech, které neumím pojmenovat.

Pár obrázků zkusím dát na Rajče.

EDIT: Přidány fotky sem: http://mkbrno.rajce.idnes.cz/Plzen_10.-12.2.2012 - jméno a heslo "ladaklub"
Omluvte horší kvalitu některých fotek, taky horší kompozici, zvláště tu synagogu v neskutečně úzké ulici... Ani nahlavu stavění mi nepomohlo.
Naposledy upravil(a) MartasBrno dne čtv úno 16, 2012 23:27, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Hurikán »

Hezky se to čte. ;) Obrázky z výstavy, tedy ehm cesty, vidím skoro živě. :D Hlavní je, že sis výlet zjevně velmi dobře užil. A o to šlo až na prvním místě. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Nu hele ho, on jede do Plzně a ani se nepochlubí :lol: To jsem tě moh říct, že přímo mezi nádražím a hlavní bránou Prazdroje je jedna hospoda, jmenuje se to Klub malých pivovarů, a tam mají eště výbornější piva ;) (zde jakási propaganda: http://www.youtube.com/watch?v=A2XbV2AeWxo )
To jsi bydlel u ňákých kámošů? Jsem zvědavej :P Na náměstí, to je hezký :) A v pivovaru, jakou jste měli průvodkyni?

A taky je zajímavost, že eště v minulým GVD byla vzdálenost mezi Prahou a Plzni 114 kilometrů. Jo, svět se zmenšuje :) Ty stachanovcí jsou hutník a železničář, mají bejt taky zrestaurovaný, pod čimž si já představuju to, že hutník dostane zase do ruky násadu od jeho nástroje a nebude už tak stát v nepřirozenej poloze, jako už léta stojí :lol:
Jo a tuta jízdenka, to je za jednu cestu (to jsi psal, toho jsem si všim) a pro jednoho člověka a nebo pro dva?
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od MartasBrno »

Tak já sice věděl, že pojedu do Plzně, dokonce jsem ti chtěl i zavolat, ale když jsem na tebe sháněl číslo, tak se to zadrhlo. Bydlel jsme u babičky přítelkyně :-D v okolí Mikulášského náměstí...
V pivovaru nevím nic o průvodčici, byl jen nějaký výřečný průvodčík, který nás příjemně provedl večeram, který ale nebyl nijak dlouhý. Z doslechu tuším, že ty schůze bývaly delší a třeba i s prohlídkou, která se objížděla autobusem. To letos nebylo, škoda. Příště se tam musím vtěrknout zase.
Ta jízdenka je na jednu osobu a jednu cestu. kupoval jsme to separé. Čili 4 lístky. Když jsem chtěl koupit slevněnou Brno - PLzeň, tak nebyly, nebo byly drahé.... Tak jsem si to svévolně složil sám z jednotlivých lístků, což mi klaplo skoro na jedničku. kdybych byl rychlejší, koupil bych každý z těch lístků ještě o deset korun levněji.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Jo u Mikuláše, já jsem z toho pochopil, že na republiky (tom hlavním), tak to pak jo :lol:
V pivovaru jednu znam, tak mě zajímalo, jestli to nebyla ona, ale podle popisu to nebude :mrgreen: Autobusem se jede dozádu do ňáký tý nový stáčírny do flašek, aspoň když jsem tam byl naposled, tak to tak bylo.
Ty jízdenky mi zajímaly proto, že ty ceny jsou hezký, tak jsem se skoro bál, že tě to výde líp než mě IN50 :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od MartasBrno »

Přidány obrázky... (http://mkbrno.rajce.idnes.cz/Plzen_10.-12.2.2012)
Jméno a heslo ladaklub.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4301
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Teepee »

MartasBrno píše:Přidány obrázky... (http://mkbrno.rajce.idnes.cz/Plzen_10.-12.2.2012)
Jméno a heslo ladaklub.
No vida, z tohohle mostu jsem Ti mohl zamávat, mám to kousek. :lol: http://mkbrno.rajce.idnes.cz/Plzen_10.- ... C07310.jpg
Koukám dál a vidím, že jsi toho od nás stihl docela hodně:
Staré fobalové hřiště za vodou: http://mkbrno.rajce.idnes.cz/Plzen_10.- ... C07312.jpg
Černá skála, z přejezdu u Třebáně (mezi Prahou a Berounem jeden ze dvou, které jsou bez závor): http://mkbrno.rajce.idnes.cz/Plzen_10.- ... C07314.jpg
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Pěkný fotky, některý fakt jako bych už někde viděl :lol:
U toho Karlštejna je hezký, jak je tam to sovětský návěstidlo. Teda, ten rozmazanej kousek se žebříkem, to je stylovka, to kdyby jsi chtěl vyfotit, tak se tě to nepovede :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od MartasBrno »

Jo, já a foťák, to je mazec. Pěkně jsem promazal všechny ty větve a rozmazaný stromy, dokonce i traverzu jsem vyfotil, když jsme jeli přes most a já fotil řeku :-D . Jenže kdybych smazal všechno co není dobrý, nezbylo by nic. třeba na ten Karlštejn jsem čekal několik desítek minut, aby mi za půl vteřiny zmizel :-D :-D :-D

Teepee, díky za uznání, popravdě, byla tam nějaká skála... a teprve teď vidím, že tam je vlastně ještě i nějaké hřiště :-D. Ten úsek jsem žasnul, je tam ještě nějakej lom a dokonce to tam jednu chvíli vypadalo, jakoby tam bylo někde jakési skalní městečko...
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“