Pavel V. a ..... no jméno už má. Žíža.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Nechci rejpat, ale nenaznačovalo se ti, že se tyto věci mají dělat v létě? Ono se to dělá tak o půlku lépe :mrgreen: . Buď rád, že nejsi hranofil, ti to mají horší, ale jak psal Hurikán, s počtem opakování se daří lépe a lépe. Takže zdroj keramických kohoutů jste našli, to je dobrá zpráva.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Sakra to se mám na co těšit už se na to psychicky připravuju dva roky a Ivo mě vždycky ještě uklidní s tím že mi připomene jaká je to klásná plácička :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

No večer se schází s večerem a já dneskaj vědom si včerejšího slibu. No měl jsem si koupit ty pásky na hadice a co myslíte koupil?? No jasna že nee lidi magořily a v Kralupech nedojeli kapří a fronty a pečivo sme zapoměli a co jsou proti tomu eska páska že?

Takže po příjezdu domů garáž, nejdříve Žížu vytlačit ven a pak jsem prohledal sysláty, někde tady musej bejt že? Větší zbyly z Gaze, nebo Volhy. Ejhle tady jsou ty hodinky co jsem myslel že jsou v kýblu a nebyli našli se! :lol: Pásky se našli taky, jenom jedna tedy, ale slušná. Otevřít haubnu Nasadit pásky šroubovák a utahnuto BINGO budeme topit. Na závěr jednoduchá věc nasadit plast na topení :P Poloha klečícího střelce do huby perka naklonit přidržet (taky máte pocit že máte o jednu ruku míň) a cvak cvak přichyceno. Vstávate perka do huby a jdete na druhou stranu, poklekáte snažíte se přítlačit plast s větrákem je na křivo, začínate nadávat klít, najednou cink cink a perka z druhé strany jsou v pyči :? Větrák padá a začínate znova :roll: Přitlačíte větrák teď je rovně začínáte zjišťovat že dvě ruce na víc by bodli. Cvak vám zazní jako naprostá spása pak druhé cvak a u řidiče je hotovo. Mimochodem zapalovač a sytič... KTERÁ kráva ho tam narvala :?: Zvedáte se a jdete kleknout ke spolujezdci cvak cvak a je hotovo. Zažeganije dvigaťela a necháváte brumlat motor na volnoběh. Pouštíte větrák a jdete vyměnit bezpečnostní pásy... Moravany zařvaly tedy přeska a tak jsem zvolil Moravyny SUPER ze skladu vod Elišky. je to stejný rok výroby a tudíž dobovka. Vím není to 100% ale co je že? Po hodince netopí, kohout a spoje nekapou, ale netopí sem myslel že mi jebne..... :roll: :P :shock: Vzpoměl jsem si na Ruské vozy a šlápl Žížovi na klrk motor zařval vodní pumpa šplouchla a z topení vyhnala bublinyvzduchu, v okamžení vedro jako na tahiti jen ty pěkný holkí chyběli. No a tak mám zasejc kousek Žížy v cajku :wink:
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

:cheers: :cheers: :cheers: :sign5: :iroc:
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Doufám, že zejtra přijedeš v Žížovi a né v nějakym kapitalistickym přežitku :-D
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Máš co mluvit Žabožroute :mrgreen: (a já už vůbec ne já ho mám taky :wink: )
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Sovětský vozy převažujou :-D peugeot a nissan se nepočítaj :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Nee v přežitku, bo Žíža nemá zimovovy bačkůrky...
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Pavel V. píše:zimovovy bačkůrky
:shock: k čemu? :roll: vy tam máte snad sníh? Vždyť teploty přez den nejdou pod 0°... :shock: :roll:
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Tak jsme se dlouho neozvali..... Začnu tím že jsme prošli STK a objevili mrtvej horní kulák v pravo :roll: (pozn Žíža Co si myslíš? Je tam 34let ty už taky v pravo na hoře máš plombu :twisted: ) A doladili svítítka a poštelovali sytost na karbecu a ta jízda...... sme jeli i STOFKOU! (Blbec mě honí jako nadmutou kozu! :? Ale protáhli jsme si perka jen co je pravda a ta silnice už jsem v tý garáži skoro zapoměl :) ) Vyměněný kulák dal sice zabrat, ale šlo to a máme fertig. :wink: (Rubat do mě kladivem je Fertig jo?? se těš :evil: !) a v AutobazaruEliška doplnili výbavu máme vše origo vercajk pumpu, klíče krabičku světýlko atd.... No jsme připraveni na sezónu. :P

Jen jedna věc mi vadí spadl mi Žíža z heveru a škrábly se dveře.... čeká nás kosmetika. :cry:
VAZ 2102 zvaný Žíža
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Pavel V. píše:spadl mi Žíža z heveru a škrábly se dveře....
Proto na heveru auto jenom zvedám a pak ho hned podšpalkuju a hever dám do pr.... :idea:
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

lepsi reseni je nepouzivat ty originalni kokotiny 8)
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Nojo, no, některý auta na ty originální hevery prostě nemají :lol: Ale je zas fakt, že nějaká panenka je lepší, když to slítne, tak se to aspoň nepoškrábe a u modelů se silnější výbavou koroze si to člověk může zvednout za nápravu a je klid.
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

když už sme u toho zvedání můžu zvednout na panence z dif. a mám to něčím podkládat? Mám strach že tam něco praskne :roll: :oops:
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Já mam odřezaný origo šachty na hever a na nich mam navařený ú-profily akorát na míru novýmu heveru ;) Starej systém dělal nehezký zvuky a dokonce jednou hever projel, ale tuto se teď tváří naprosto pevně, odolně a beze všech zvuků.

Za dif bych to asi klidně zvednul, ale asi to nebude moc stabilní, ne? Já jsem zvedal (než proběhla úprava heveromíst) normálně za nápravu na kraji a to bych řek, že je větší pnutí ;) A nijak jsem nepodkládal, přece jenom si do toho náprava líp sedla.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“