2103 - Jahůdka - lahůdka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Saynerm
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saynerm »

Koko Loko píše:
Saynerm píše: aby sme mi ostatni jezdily na srazy a snazily sme se vyhrat pohar za lestenku, vzdyt todle nikdo neporazi
Jsem klidný, já na srazy zrovna kvůli tomu nejezdím (ale v té Trnavě mi teda ten pohárek dát mohli :evil: ) a ty tuner do morku kostí stejně nemáš nárok, píp. :mrgreen:
ja to napsal aby to tu nemusel psat nekdo, kdo je na tom ted psychycky spatne ze lestenkarskej pohar uz nikdy neuvidi, kdyz bude na sraze Hurikan
BA3 21061 1700k (pojizdnej plynovej zapalovac) - 15.3.2008 - uz zkoncil
BlackJack used stye
БлацкЯцк

BMW E36 320i ARKTISSILBER METALLIC - 27.1.2011 - ..........

Chatka 12 forever :mrgreen:
Buková drift challenge team
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

Saynerm píše:
Víťa píše:co je VT? :roll:
Virtual Tuning
hmm, vypada nadherne, tak si rikam, ma-li vubec cenu, aby sme mi ostatni jezdily na srazy a snazily sme se vyhrat pohar za lestenku, vzdyt todle nikdo neporazi
Nechci se nikoho dotknout, ale na mém žebříčku 2103 na těchto stránkách je ta bílá, co je o kousek níž...to je klenot, ale tato červená je jen o fous za ní.... :-)
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

šmarja to sem si dovolil....:-x
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Hele neměl jsem přízpěvek nad Tebou, Víťo? :-(
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Saynerm píše:ja to napsal aby to tu nemusel psat nekdo, kdo je na tom ted psychycky spatne ze lestenkarskej pohar uz nikdy neuvidi, kdyz bude na sraze Hurikan
nechci vám brát iluse,ale na nejbližším srazu nebude pohár za leštěnku ,ale za celkově nejhezčí auto srazu,takže Hurikán nemusí být jasný vítěz(to ovšem neznamená,že jsem také neslintal nad Jahůdkou)
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11035
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

radek mb píše:... na nejbližším srazu nebude pohár za leštěnku ,ale za celkově nejhezčí auto srazu,takže Hurikán nemusí být jasný vítěz...
Výborně, v SZ ti píší co si přeji vyrýt do zlaté destičky 8) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

Jelen píše:Hele neměl jsem přízpěvek nad Tebou, Víťo? :-(
Nevím čéče...ale já ho nesmazal :lol: , nebyls třeba sprostej? :D :lol: :D
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

jj.To mi aj jeden sused vykladal ze jak si doniesol domov novu Ladu 1500,ze proste nemal konkurenciu.A tie farebne kombinaciu laku a interieru boli fakt bohovske.Spominam si ze moj dalsi sused mal Ladu 1500 v bielej farbe a fajny ostry cerveny interier.To bol brutal na to pozerat.Sa stavim ze ked to bolo nove, ludom to vypalovalo oci jak laser.Aj mama hovorila, ze chalani ktori mali Lady alebo Moskvice mali väcsiu sancu u dievcat jak ti so Skodovkami a inymi autami.Skutocne si myslim, ze ten kto nesadne a nepovozi v takej zachovalej lade, jak povedzme tato Jahudka alebo aj ine napr. Od Jarda1, nepochopi ze preco sa tu schadzame a preco tie zigulaky tak uznavame.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Nulašestka: Jde o to, jak a do jaké míry je restaurace provedená a povedená. Dá se dosáhnout stavu "lepší než nové z fabriky". Je samozřejmě o penězích a tedy o tom, jestli se to u daného typu auta vyplatí. Podíváme-li se ale na opravdové veterány z let 30-45, tak v drtivé většině jde o renovace a hodnotu, nebo uznání to rozhodně nijak nesnižuje. Originální stav je pochopitelně cennější proto, že se dochoval po celou dobu a jde o původní stav z továrny.

Víťa: Nevím, co napsat, protože čištění to až tak moc nechtělo. Tím ale neříkám, že jsem přišel k hotovému :) Po důkladém vysátí následovalo čtyřstupňové mytí švédskou utěrkou jemnou jarovou vodou s následným oplachem . Na ušpiněná místa na látce jsem použil tepovací hustou pěnu na čalounění. Neobsahovala moc vody a nehrozilo promáčení a dlouhodobé vysoušení. Pomohl jsem tomu jemným kartáčkem. Zbytky jsem opět důkladně vysál. Následoval závěrečný oplach (vše jen vlhkou utěrkou!), vysušení a nakonzervování antistatickým přípravkem s nanočásticemi. 8)
Víťa píše:šmarja to sem si dovolil....:x
To sis dovolil opravdu hodně. Važ dobře svá slova! :lol:
Little Red Riding Hood píše:nenech se zlákat... to je VT... :P
:axe: :D Jestli se setkáme na srazu, budeš mít možnost vidět ten virtuální tuning na vlastní oči. :mrgreen:

RadekMB: to je zcela jasný komplot proti mé osobě. Zvažuji příklon k buddhistům a bojkot srazu. :mrgreen:

Jelene, žádného Tvého příspěvku jsem si nevšiml a ani jej nemazal. Chyba musí být jinde.
lionol píše:Hurikáne, to auto je naprosto nádherné, a vypovídá hodně o majiteli i o té době ... majitelé takových aut byly prostě nóbl lidi, to je marný
Máš až na jednu věc pravdu. Původním majitelem mé Jahody nebyl žádný "nóbl" člověk. Vyjímka tedy potvrzuje pravidlo. Šlo o naprosto "normálního a průměrného" občana, který si dané věci jen velmi vážil a ta se díky tomu zachovala v tomto stavu až do současnosti.
Kewint píše:Do takovýhleho auta je opravdu škoda si i sednout!!! :lol: :lol: ....nepřezouváš se do něj??? :twisted:
Škoda to skoro je. :) Do auta se zatím nepřezouvám :oops: , ale mám na místě řidiče ochrannou gumu a před nasednutím si čistím podrážky vlhkým hadrem. :D
Naposledy upravil(a) Hurikán dne úte dub 08, 2008 19:27, celkem upraveno 1 x.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Chyba není na Vašem přijímači :-D no nic, stane se :)
lionol
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od lionol »

Hurikán píše:ionol napsal:
Hurikáne, to auto je naprosto nádherné, a vypovídá hodně o majiteli i o té době ... majitelé takových aut byly prostě nóbl lidi, to je marný

Máš až na jednu věc pravdu. Původním majitelem mé Jahody nebyl žádný "nóbl" člověk. Vyjímka tedy potvrzuje pravidlo. Šlo o naprosto "normálního a průměrného" občana, který si dané věci jen velmi vážil a ta se díky tomu zachovala v tomto stavu až do současnosti.
No to jsem myslel tím nóbl ... ani ne tak sociálním postavením jako spíše uvažováním a chováním
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11035
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Hurikán píše:... Po důkladém vysátí následovalo čtyřstupňové mytí švédskou utěrkou jemnou jarovou vodou s následným oplachem ... závěrečný oplach (vše jen vlhkou utěrkou!), vysušení a nakonzervování antistatickým přípravkem s nanočásticemi. 8) ... Zvažuji příklon k buddhistům a bojkot srazu. :mrgreen: ... mám na místě řidiče ochrannou gumu a před nasednutím si čistím podrážky vlhkým hadrem. :D ...
Měl by jsi vyhledat pomoc odborníků, na Huskově ulici mají domeček a v něm pěkné pokojíčky, po nějaké době by tě mohli pustit i ven s tím, že budeš docházet do denního stacionáře, píp. :lol:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

Nevím, jestli to tady už bylo, ale ten skvost parkuješ v garáži nebo stojí na ulici?
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10538
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Víťa píše:Nevím, jestli to tady už bylo, ale ten skvost parkuješ v garáži nebo stojí na ulici?
Von to určitě nebékne - tak to řeknu za něj: samolitr, že v garáži :D ...... a dokonce ani mě, coby králi, nechtěl říct kde :shock: . L.
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

No pže podle těch fotek mi to přijde, že je to buď na Lesné nebo nad Riviérou... soudím podle zábradlí. :D
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“