Priora

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

JmJ píše:Podle toho, co jsem pochopil, tak priora vypada jako 110, ale uvnitr to az tak 110 neni. Pochopil jsem to tak, ze je to takovy vnitrni facelift, takze spis pajsl-lift. Je to novy auto se starym zevnejskem. Inu VAZ ma vzdy nejaky prevratny pristup :-)
Stačí nahlédnout pod víko motoru a je to to samé.
Je to staré auto se vším všudy, jen má nový interiér. (a čumák ze zadkem)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6559
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

tavri píše:
JmJ píše:Podle toho, co jsem pochopil, tak priora vypada jako 110, ale uvnitr to az tak 110 neni. Pochopil jsem to tak, ze je to takovy vnitrni facelift, takze spis pajsl-lift. Je to novy auto se starym zevnejskem. Inu VAZ ma vzdy nejaky prevratny pristup :-)
Stačí nahlédnout pod víko motoru a je to to samé.
Je to staré auto se vším všudy, jen má nový interiér. (a čumák ze zadkem)
motor stejny bude, treba podvozek a bezpecnostni prvky kastle jsou prepracovany. alespon tak sem to pochopil. cilem bylo vyrobyt novejsi vuz, ale z duvodu ceny byly vyuzity stare prvky karoserie jako dvere treba.

nestojim si za tim, ani tim nechci rict, ze je to nejake uzasne auto, jen davam k dobremu informace, ktere jsem (mozna spatne) sesbiral.
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12124
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

В LADA PRIORA применено около 350 оригинальных деталей и узлов, что позволяет говорить об этом автомобиле как о новой модели
prostě 350 originálních detailů a uzlů, tudíž se o autě dá hovořit jako o novým modelu :P :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Ale jo. 2110 je taky typově celá Samara, aspoň podvozkem a motorem. Skoro všechno je však přečíslováno na 2110-xxxxxx Ten vývojový skok byl ale mnohem větší, něco jako z Fa na Felcku. Priora se fakt liší jen v detailech.
Mimochodem, vzpomínáte, když VW tehdy koupil Škodku, taky se chlubil, že nový Fa má 450 zlepšení. Ale bylo to pořád jen Fa, byť vylepšené.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

třeba dveře u Priory mají,pokud jsem to dobře poznal totožný tvar jak 2110.Skoro mi to připadá jak ten přechod z hranatých Samar na kulaté(typy 2115),takže žádná převratná změna :roll:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

berte to jako plus. nemusite kupovat dily na novej model, koupite na starej :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Pokud jde o poskytování informací, tak motor je taky upravenej, a to úpravama hlavy až na 96 nebo 98k. Jinak ty dveře jsou stejný bohužel včetně zámku, který je zvenku a nikoliv jako na Kalině, kde je zevnitř dveří. Ale verze pro vývoz do "vzdálenějšího zahraničí" by měla být inovována i v tomto směru.
kovi
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 02, 2007 20:09
Bydliště: kopřivnice

Příspěvek od kovi »

zdar pánové tak tady sleduji některé příspěvky a celkem mě překvapuje tolik pohrdání k ladě.Priora teda není žáden zázrak spíš je to opravdu takový přechod jako favorit a felicie,stejné auto jen trochu jiná kára a drobná zlepšení.Myslím,že to lepší nás čeká siluet vypadá podstatně zajimavěji.Víte na ladě jsem si vždy cenil její jednoduchost a spolehlivost.Auto nadupané elektronikou z nás dělá rukojmí servisů a automobilek nevíc třeba mě takové auto neba.Pro mě je kamarád i když mě taky někdy štve.Jinak je fajn,že tahle stránka je člověk je v obraze.
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

No prvně bych chtěl říci, že mám LADU rád ale.... Když jsem vlastnil 2110 byl jsem tuším rukojmí dovozce LADA, protože tyto díly se daj koupi jen tam ( krom uni destiček a pár dalších)sice jsem je nepotřeboval často , ale když už tak to bylo na dlouho. Od té doby co mám FORDA jsem servis ani díly nepotřeboval ( mimo termostat za 300 kč ). Takže s tím rukojmím máš pravdu jenom způlky :P
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Kovi, jak se domnivam, mel na mysli majitele NOVYCH vozu, kteri jsou asi skutecne v podruci znackovych servisu pro pripadne uplatneni zaruky, prodlouzene zaruky, celozivotni zaruky a kdovi jake jeste. W.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Wolf píše:prodlouzene zaruky, celozivotni zaruky
A teď tu o perníkové chaloupce :rabbit:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Pavlík Brno
Příspěvky: 175
Registrován: sob úno 04, 2006 16:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavlík Brno »

Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Super diskuse :? :? pod článkem :cry: :cry:
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12124
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Mno diskuze pod článkama na Lady je lepší nečíst.... Aspoň ta zpráva neni ňák protiladovská..
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2190
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

Jen info:Na Ladanews.ru napsali,že byla vyrobena již 50 000 Priora :P :wink:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“